Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 Yay Yıllık Burç Yorumları

YAY Gökyüzünün 2017 için şifresi: Şikayet etmiyor mücadele ediyorum. Şükrediyor paylaşıyor her ana sevgi emek yüklüyor karşılığını aşk ile alıyorum.

2017 karma bir yıl olacak sizler için. 2016 boyunca zorluklar yaşadıysanız ve 2017'de de bazı zorluklar yaşamaya devam edebilirsiniz. 2016 boyunca karşılaştığınız sorunlar beklenmedik ve kontrolünüzün ötesinde idi; 2017 boyunca karşılaşacağınız sorunlar kendinize seçimlerinize göre şekillendirdiğinizde farklı bir şekilde baş edebileceğiniz şeyler olacaktır. Tutumunuz ve durumlara tepkileriniz şansınızı ve kazanımlarınızı büyük ölçüde belirleyecek. Satürn 26 Ocak 2017'den itibaren bu anlamda belirleyici olacak sizler için. Bir yandan, kazançlarınızın gelişeceğini olumlu olaylar artan temponuz ve ailenizden ve kendi kişisel konularınızdan kopuk olduğunuzu düşüneceksiniz. Öte yandan, kişisel sorunlarınızın yanı sıra kaygı ve hayal kırıklığı da artabilir. Çaresiz hissettiğiniz durumlara girebilirsiniz, Beklentilerinizi netleştirmeli, anlaşmalarınızda açık ve dürüst olmayı seçmelisiniz. Çılgınlıklara yenik düşmeyin ve hayata olumsuz bakmayın. Değerleriniz hakkında açık ve net olanlarınız, sorunların ortadan kalktığını ve iyi sonuç vereceğinizi göreceksiniz. 6 Nisan 2017 ve 20 Haziran 2017 tarihleri arasında sağ duyudan yoksun çıkarcı insanlar iş ve eğitim hayatınızda sorun yaratabilir. 28 Ağustos 2017'den sonra genel iyileşmeler 26 Ekim 2017 daha da iyi hale olacak. Ayrıca, kişisel sorunlarınız ve iş yerinde karşılaştığınız engeller rağmen, yetkileriniz de kazançlarınızda yükselmeye devam edecek. 6 Şubat 2017'den sonra kişisel girişimleriniz sayesinde iş ve eğitim hayatınızda yeni şeyler de başlayacaktır. Bu süreç işiniz için iyi bir zamandır, büyüme, olumlu tutum ve olumlu hareketlerinizin girişimlerinizin sonucu olarak başarıyı getirecektir sizlere. 11 Eylül 2017'den sonra, geçmişin tüm zor işlerinin meyvelerini vereceğini enerjiler hakim olacak. Bundan sonra mutlu dönemler gelecek kaygılarından uzaklaştıracak sizleri ve iyi sosyalleşme fırsatları, arkadaşlarınızla vakit geçirme aşkta sürpriz gelişmeler ile hayattan keyif almaya başlayacaksınız. Aynı zamanda, geçen yıldan bu yana manevi konulara çok güçlü bir ilgi duymuş olabilirsiniz. Bu aşama büyük ölçüde devam edecektir. Eylül 2017'den sonra bazı sağlık sorunları ve daha az dayanıklılık ve canlılık nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda geçmişin gölgesinden kurtulabildiğiniz takdirde kalıcı bir ilişki gökyüzünün sizlere armağanı olacaktır. Ocak ve Şubat 2017 ayları iş ve eğitim hayatınızda daha yüksek faaliyetleri getirebilir sizlere. 4 Mart 2017'den sonra Venüs'ün geri hareketi ile gayrimenkulden elde edilen bazı önemli kazançlar elde edebilirsiniz. 15 Nisan 2017'den sonra sürpriz bir evlilik yapabilirsiniz. 2017 genel olarak zorlu bir yıldır ve genel olarak iyi bir ilerleme kaydetmek için stratejinizi doğru belirlemeniz gerekir. Sabırlı olmak ve çok çalışmak dürüst olmak ilerlemenin anahtarıdır. Bu yıl boyunca sağlığınıza iyi bakmanız gerekiyor.

 

Yay 2017 Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayında, finansal konularda dikkatli olmalısınız. İşinizde çok titiz olmalı ve sene boyunca bu yönünüzü en iyi şekilde kullanmaya bakmalı ve sabırsız davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Bu ay finansal işleriniz sıkıntılı geçebilir. Evli Yay’lar eşten kaynaklanan finansal problemler yaşayabilirler. Yakınlarınız arkadaşlarınız hiç kimseye kefil olmamalısınız. Hiç beklemediğiniz borçlar üstünüze kalabilir. Tasarruflu davranmalı biriken borçları ödemeye çalışmalı ve yeni borçlar altına girmekten sakınmalısınız. Ocak 2017'den itibaren iş hayatınızda tanışacağınız bir insanla aşkı yakalayabilirsiniz. Yılın son aylarında siz şu anda bulunduğunuz noktadan çok farklı bir yerde olacaksınız iş temponuz bir hayli artacak durgun geçen yılları geride bırakmanın heyecanı sizleri her zamankinden daha da güçlü kılacak.

 

Yay 2017 Şubat Ayı Yorumu

Kendinize dönüş farkına varamadığınız mücadele etmekten ortaya koyamadığınız yetenekleriniz ve istekleriniz için bilinçlenme dönemidir. Bu dönemin sonunda hem iş hem de özel hayatınızda faydalı kararlar alarak uygulayacaksınız. İş hayatınızda yaşanan belirsizliklerin ortadan kalkmaya başlamasıyla birlikte kendinize olan güveninizi ve parlak zekanızı ortaya koyarak bulunduğunuz ortamın vazgeçilmez kişi si olmaya adaysınız. Sezgileriniz oldukça yoğun ve yol gösterici olacaktır. 12 Şubat 2017 tarihinden itibaren hayatınızda yeni bir canlılık bulacaksınız. Ailevi konularda bu süreçte ön plana çıkıyor. Yakınlarınızın sağlık problemleri ile ilgilenebilir onlarla işbirliği içinde olmanın bir çok avantajını yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise başkalarına göre bencil fakat kendi duygularınıza adil davranacağınız bir sürecin içindesiniz.

 

Yay 2017 Mart Ayı Yorumu

Bu ay finansla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Birikimlerinizi yatırımlara yönlendirmeden akıllıca değerlendirin ve beklemede kalın uç noktalarda harcamalarda bulunmadan size sürekli kazanç getirecek yatırımlara yönelin. Yeteneklerinizin hakkını vermek için birçok fırsatla karşılaşacaksınız. İş ve eğitim hayatınızla ilgili ne kadar çok iletişimde olursanız o kadar kazançlı çıkacaksınız. Bu ay içinde aile bağlarınız da oldukça kuvvetlenecek bu bir büyüğünüzün hastalığı vesilesi ile olabilir. Birlik ve beraberliğin önemini daha iyi kavrayacaksınız. Aile bireylerinden önemli destekler görecek ve güçleneceksiniz. 14 Mart 2017'den itibaren kendinizi şımartacak ve ay sonuna doğru değerli bir şeylere maddi manevi sahip olma şansı elde edebileceksiniz.

 

Yay 2017 Nisan Ayı Yorumu

Bu ay iş ve özel yaşamınızda hesapta olmayan problemler yaşanabilir. Yine bu dönemde sağlığınızla ilgili konuları özellikle mideniz ile ilgili rahatsızlıkları önemsemelisiniz. Bir çok gezegen R geri harekette olduğundan. Önemli kararlarınızı bu ayda almamalı girişimlerden uzak durmalısınız. Özel yaşamında problemler yaşayan Yay’lar çok önemli bilgiler öğrenebilir ve ilişkinizin seyrini bu bilgiler doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Yaşamdan kazandığınız tecrübeleri yaşamınızda uygulama zamanıdır şimdi. Bu ay boyunca bilgiye olan merakınızı giderebileceğiniz bir çok imkanla karşılaşacaksınız iyi değerlendirdiğiniz takdirde İş ve eğitim hayatınızda hızlı ve önemli gelişmeler söz konusu. Kariyer ve özel yaşamınızda köklü değişimlerin yaşanacağı özel bir ay karşılıyor sizleri.

 

Yay 2017 Mayıs Ayı Yorumu

Düşünce yapınızı geliştirmeniz gereken bir aydasınız. Her türlü tereddüt ve korkunuzu alt edebilmeli agresif davranışlar içinde olmamaya gayret göstermelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde farkına varamadığınız bir çok şeyin bilincine varacaksınız. 14 Mayısa kadar alım satımlar gerçekleştirebilir iş değişikliklerinin olumlu etkilerini deneyimleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizi yoran enerjilere karşı mücadele verecek ve sonunda kazanan da mutlu olan da siz olacaksınız.

 

Yay 2017 Haziran Ayı Yorumu

İş ile ilgili büyüme için iyi bir dönem. Hak ettiğiniz yeri iş arenasında almaya başlayacaksınız. Sabrınız ve sizi seven insanlardan gelen desteği karşılıksız bırakmamış olmanızın mükafatını almaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda bir çok insanın dikkatini çekecek ve daha önce yaşamadığınız önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Evli ve yetişkin çocukları olan Yaylar çocuklarınızla ilgili konularda keyifli gelişmeler yaşamak istiyorsanız onlarla iletişime önem vermelisiniz. Bu ay sonuna doğru dostlarınız aracılığı ile yatırım planlarınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yay 2017 Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay boyunca, Sosyal yaşamınızda ki etkiler oldukça başarılı olarak iş hayatınızda yansıyacak. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir evliliğe ilk adımı atabilirsiniz. Yine bu ay işbirlikleri sosyal sorumluluk projeleri sizlere önemli ve kazançlı etkiler yeni alanlarda başarı yakalamanızı sağlayacak farklı işlerin içinde olmayı da getirebilir. Bu ay dostlarınız ile ilişkilerinizi sorgular yaptıklarınız ve yapmadıklarınızı gözden geçirerek bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Ailenizle daha yakın ilişkiler kurmak ortak kararlar almak yerleşim değişiklikleri bu ayın yansımaları arasında. 6 Temmuz 2017'den sonra iş hayatınızda oldukça yoğun zamanlar sizleri karşılamakta.

 

Yay 2017 Ağustos Ayı Yorumu

Bu AY kendinizi yenileyin spor yapın sevdiğiniz bir hobiniz ile ilgilenin ve yeni başlangıçlar için kolları sıvayın. Göreceksiniz ki siz şartları zorladıkça bir çok kapı size açılacak. Aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir yarım kalan bir aşk hikayesini mutlu sonla tamamlayabilirsiniz. Ayın 2nci yarısı iş hayatınızda kazanmaya başlamış olmanın hevesi yeni ve daha önce yapmadığınız işleri de cazip kılabilir sizler için. Dikkatli olun bir anda büyük kayıplar yaşayabilirsiniz. Yine bu dönemde mide ve bağırsaklarla ilgili ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Öğretmen Satürn doğru hareketine başlıyor bu da pek çok konuda rahatlamaları giderlerin azalmasını ve sağlığın rahatlamasına yardımcı olacaktır.

 

Yay 2017 Eylül Ayı Yorumu

Bu ay finansal konularda girişimleriniz önem kazanıyor. Kazancınızı belli bir dengede tutmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda iniş çıkışlar söz konusu olabilir fakat bu süreci paniğe kapılmadan hareket etmelisiniz. Bu ayın ilk 10 günü iş ve eğitim hayatınızda ani kararlar vermemelisiniz. Ayın 2nci yarısı ortaklıkları olan Yaylar zararlı ortaklıklarınız sonlanacak iş ve kazanımlarınızı kendi kontrolünüzde değerlendirebileceğiniz fırsatlar yakalayacaksınız.

 

Yay 2017 Ekim Ayı Yorumu

Yeni başlangıçlar ile dolu bir ay sizleri karşılıyor. İş hayatınızda da aşk hayatınızda da yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sorunlu bir evliliği çözüme kavuşturabilirsiniz. Yeni insanlar yeni başlangıçlar sizi iş ve özel yaşamınızda huzurlu ve keyifli noktalara taşıyacak. Sosyal hayatınızda ki olumlu etkiler yaşamınızın tümüne yansıyacak. Siz yeter ki kendinizi baskılamadan hareket edin Sağlık sorunları olan Yay’lar uzun zamandır bir rahatsızlığınız varsa şifa bulabilirsiniz. Kronik bir sağlık probleminiz çözüme kavuşabilir. Finansal konularda ise ayın 2nci yarısı beklenmedik fırsatlar söz konusu olabilir sizler için.

 

Yay 2017 Kasım Ayı Yorumu

Bu ay ın ilk 10 günü seyahatlerinizi ertelemek zorunda kalabilir beklenmedik iptaller yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda köklü değişimler ve kazançlar söz konusu oldukça yoğun ve tempolu bu süreci akıllıca değerlendirmeli yapabileceğinizden fazla yükün altına girmeden hareket etmelisiniz. İş çevreniz genişlerken sizde daha tanınır olacaksınız. Ay sonuna doğru aşk hayatınız hareketleniyor hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Uzun zamandır arkadaş olduğunu kişi ruh eşiniz olabilir. Bu ay dikkat etmeniz gereken konu kendi arkadaşlarınızdan gelecek zararlar olmalı duygusal davranır olayları görmek istedikleri şekli ile değerlendirirlerse hem evlilikleri hem de iş hayatları olumsuz etkilenebilir..

 

Yay 2017 Aralık Ayı Yorumu

Bu ay eğitim konusunda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda ise uzun zaman önce değerlendiremediğiniz pek çok fırsatla karşılaşabilir yeni oluşumların içinde olabilirsiniz. Ay’ ın 2nci yarısından itibaren hukuksal konularda dikkatli olmalı belgeler resmi daireler ile ilgili işlerinizin takipçisi olmalısınız.. Evli Yay’lar yine bu dönemde mülk edinebilir. Bekar Yay’lar ise bu ay aşk hayatlarında yanılgılar yaşayabilirler.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık