Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 Terazi Yıllık Burç Yorumları

TERAZİ Gökyüzünün 2017 için şifresi: Korkularımı hatalarımı pişmanlıklarımı dünde bırakıp anı tüm zenginliği ile yaşamayı seçiyorum.

Bu yıl son bir buçuk yıl boyunca geçirdiğiniz zor dönemlerden sonra sizler için çok olumlu bir yıl olacak.. Yaşamın çeşitli yönlerinde iyi ilerleme ve gelişmeler ile iyi hissedecek doğru kararlar alıp uygulayabileceksiniz. Yıl ilerledikçe şansınız başarı ve büyüme düzeyinizi artıracak enerjiler hakim. Maddi manevi zenginliğinizin ve ailevi ilişkilerinizin düzene gireceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yılın ilk aylarından itibaren Adınız, statünüz ve faaliyetleriniz bu dönemde iyileşme ve yükseliş içinde olurken kim dost kim değil farkına varmalı tavrınızı da buna göre alarak hareket etmelisiniz. 6 Nisan 2017'de ve 20 Haziran 2017 Tarihleri arasında dikkatli olmalı geçmişte yaptığınız hataları tekrar edecek her şeyden kaçınmalısınız. İş ve yatırımlar ile ilgili 7 Temmuz 26 Ekim 2017 tarihleri arasında bazı aksilikler ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Bu enerji evli ve çocuk sahibi Terazileri de etkileyecektir. Öğretmen Satürn'ün yansıması çocuklar ve yatırımlar ile ilgili sorunlara neden olabilir ve dengeleri sağlamak için biraz daha fazla özveri göstermek zorunda kalabilirsiniz. 26 Ekim 2017 den sonra işler güzel ve olumlu olacak ve istikrarlı büyümenin güzel bir aşamasına bir kez daha başlayacaksınız.

6 Şubat 2017'den 9 Haziran 2017 Tarihleri arasında iş ve özel yaşamınızda verilen sözlere güvenirken araştırmacı olmaktan da geri kalmamalısınız . 11 Eylül 2017'den sonra iş ve eğitim hayatınızda daha yaratıcı ve daha iyi fikirlerinizde kendinizi daha başarılı bir sürecin içinde bulacaksınız. Büyük projeleri ele alabileceksiniz ve girişimci davranarak var olan şartlarınızı yükseltebileceksiniz. Ayrıca, bu yıl gelirleriniz çoğunlukla istikrarlı ve olumlu olacak sizler için. Arkadaşlarınızla çok iyi iletişim kuracaksınız ve sosyal olmak her bakımdan fayda sağlayacak sizlere. Eylül 2017'den sonra, iş hayatınızda ani yeni bir faaliyet hayatınıza girebilir ve kariyerinizde önemli gelişmeler yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise. Çoğunlukla Ocak ve Nisan 2017 arasında kendinizi aşkın tam merkezinde bulabilirsiniz.
1 Eylül ve Ekim 2017 boyunca çok fazla enerji ile yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz, Güven ve verimlilik ve 2017 yılının Ocak ve Nisan aylarında Venüs'ün yükseltilmesi nedeniyle sizin tarafınızdan oldukça olumlu enerjileri barındırmakta. Mart başı ve Nisan 2017 ortası arasındaki süre kafa karıştırıcı olacak, ancak çok heyecan vericidir ve iş hayatında olduğu kadar kişisel yaşamda da büyük kararlardan kaçınmanız gereken bir zamandır. Yıl için öğrenim ve kariyerinizde ki başarı için yeni şeylerin peşinden gitmelisiniz. Bu yıl gayrimenkul yatırımları iyi sonuçlar doğuracak ve yaratıcılık ve dürüstlük ilerleme açısından çok yararlı olacaktır.

Terazi 2017 Ocak Ayı Yorumu

Bu ay kimse ile tartışma içine girmeden kendinizle yarışmalı ve başkalarının fikirlerini değiştirmeye kalkar tarzda yaklaşımlarda olmamalısınız. Ay boyu parasal konular öncelik listenizde ilk sırada olabilir. Ocak 2017 tarihinden itibaren yaşamınızda yeni bir enerji duygusu içinde olacaksınız. Bununla birlikte sinüslere bağlı baş ağrıları ay boyunca sizleri rahatsız edebilir. İş ve eğitim hayatınızda motivasyonunuz yükselecek ve başarıyı emekle azimle yakalayacaksınız. İnternet üzerinden yaptığınız iş ve eğitim başvurularınız kabul görebilir ve yurt dışı ile yaptığınız müzakereler sonucu müthiş getiriler elde edebilirsiniz. Öğrenci Teraziler, 26 Ocak'tan sonra istenilen sonuçlara ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmeliler. İlişkileriniz ile ilgili ise akışta kalmalısınız.

Terazi 2017 Şubat Ayı Yorumu

Seyahatler bu ay sizlere önemli bağlantılar ve faydalar sağlayabilir. Bu ay için de kardeşleri ile sorunları olan Teraziler sorunları çözüme kavuşturabilirler ve istikrarı yakalayabilirler. 6 Şubat'tan sonra sağlığınız ile ilgili konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 12 Şubat 2017'den itibaren iş ve arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirecek istikrar ve güven duygunuzu geliştireceksiniz. Bu ay gayri menkul ve yatırımlar ile ilgili fırsatlar elde edebilirsiniz. Elinizi çabuk tutmalı fırsatları kazanca çevirebilirsiniz.

Terazi 2017 Mart Ayı Yorumu

Bu AY 4 Mart'tan sonra, Evli Teraziler ilişkinizin selameti açısından eşinizle olan ilişkinize karşı daha anlayışlı olmanız gerektiği vurgusunu yapmakta.. Ayın ilk günlerinde arazi, araç taşınma gibi konularda önemli gelişmeler elde etme imkânı yakalayabilirsiniz. 14 Mart 2017'den sonra, çocuklar ile ilgili sağlık sorunları olabilir. Yeni bir ilişkinin içinde olan Teraziler 3ncü şahısların kıskançlıkları ilişkinizde sorunlara neden olabilir. Bu durum hayatınızın düzgün akışını bozabilir.

Terazi 2017 Nisan Ayı Yorumu

Venüs ve Merkür sizi eşinize daha yakın hale getirdi. Düşünceleriniz iyilik ve güzellikle ayın ortasında kendini gösterecek ve özel hayatınızda egemen olacaktır. Ayın ilk günlerinden itibaren iş ve yurtdışından gelen olumlu haberler hayatınızı kolaylaştırabilir. Satürn gibi önemli gezegenlerin geri hareketi bu ay tekrarlanacak işler ile ilgilenmenize ve pek çok aksiliği düzeltmenize vesile olabilir. 14 Nisan 2017'den sonra, Kariyer, dinamik kişiliğiniz nedeniyle daha iyi bir aşamaya gelecektir. Emeklerinizin karşılığını maddi manevi alıyorsunuz.

Terazi 2017 Mayıs Ayı Yorumu

Bu ay kariyer ve eğitim hayatınız ile ilgili gelişmeler oldukça iyi ilerleyecektir. İşyerinizdeki zorlukları gölgede bırakacak kendi bilginizin ışığında aydınlanacaksınız. Maddi manevi Refahınız önemli ölçüde gelişecektir. 14 Mayıs 2017 sonrası, Evlilik hayatınızda ortaya çıkabilir. Dikkatli olmalı anlayışı elden bırakmadan hareket etmelisiniz. Bu ay iş gezileri başarılı sonuçları getirecektir sizlere. Bununla birlikte, ayın sonlarına doğru iş ve eğitim hayatınızda bir takım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Terazi 2017 Haziran Ayı Yorumu

Bu ay, Yurt dışı ile ilgili konularda başvurularınız olumlu sonuçlar almanızı sağlayacak enerjiler hakim. İkili ilişkilerinizde kazançlı olabilmek için ayağınızı yere sağlam basmalı isteklerinizin peşinden kararlı bir şekilde gitmelisiniz. Bu ay eşinizle ya da sevgilinizle kıskançlıklar yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. 9 Haziran'dan sonra bazı sağlık sorunları ortaya çıkabilir böbrekler ve pankreasınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. 15 Haziran 2017'den sonraki dönem iş hayatınızda da finansal konularda yatırım planlarınızda da sabırlı davranmalısınız. Ayın ikinci yarısında iş hayatınızda aynı anda çok fazla sorumluluk almaktan kaçınılmalısınız. Ayın sonuna doğru, Aile hayatında barış getiren enerjiler aile büyüklerinin sağlık sorunlarının şifa bulması sizleri fazlası ile mutlu edecektir.

Terazi 2017 Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay kendinizi ruhsal ve fiziksel kendinizi yenilenmiş hissederek başlayacaksınız. Bu ay engeller ve şans yan yana ilerleyecek sizler için. Özellikle resmi daireler ile ilgili evrak ve ödemeleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Devlet dairelerinde çalışan kişiler ile tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. 16 Temmuz 2017'den itibaren kazançlarınız artabilir ve sahte dostlar etrafınızda belirerek özel yaşamınızla ilgili zihninizi saçma sapan şeylerle doldurmaya kalkabilirler dikkatli olun ve bu tarz kişilere pirim verip kendi manevi zenginliklerinizden de maddi değerlerinizden de olacak yaklaşımlara girmeyin. Burcunuzdaki gezegenlerin birleşimi, kariyer için yeni gelir kaynakları ve büyüme ile ilgili konuları gündeminize getirecek akıllıca değerlendirmelisiniz . Temmuz ayı sonuna doğru ani ama zevkli bir seyahat meydana gelebilir.

Terazi 2017 Ağustos Ayı Yorumu

Bu ay her bakımdan kararlı olmalı tereddütlerden uzaklaşmalısınız. Yaptığınız girişimler eğitim hayatınızda da iş hayatınızda da fark edilip kabul görecektir. Bu ay önemli insanlar ile bir araya gelebilir güçlü iş birlikleri ile iş hayatınızda statünüzü yükseltebilirsiniz. 17 Ağustos 2017'den sonra son derece önemli gelişmeler AŞK hayatınıza yeni bir yön verebilir ve kendinizi hayatınızın aşkı ile nikah masasına oturmuş bulabilirsiniz.. 25 Ağustos sonrası yeni olan pek çok gelişme meslek hayatınıza bambaşka bir yön vermeye başlayabilir.

Terazi 2017 Eylül Ayı Yorumu

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı PROFESYONELLİK. İşyerinde ve kişisel yaşamınızda Keskin ve etkili kararlar alarak hayatınıza yansıtabildiğiniz sürece kendi dünyanızı başarlı bir şekilde yapılandıracak ve emekle ördüğünüz duvarlarınızda istikrarı yakalayabileceksiniz. Yeni bir proje ve otoriter bir pozisyon kazanabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. 12 Eylül'den sonra emek saygı sevgi ve evlilik hayatı için istikrar vaat ediyor. Eylül 2017'den sonra tatmin edici kazançlar elde edebilirsiniz. Bu ay seyahatlerde iptaller ve gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi 2017 Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayında rahat bir yaşam tarzı ve iyi bir sosyal yaşam sizi bekliyor. İş arkadaşlarınızla birlikte hareket edebilir ve ortak kararlar ile yolunda gitmeyen pek çok şeyi düzene sokabilir birlikte kararlar alabilmenin avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Aile içinde gerginliklere dikkat etmeli ikilemlerden uzaklaşmalı ve kalbinizin sesini dinleyerek hareket etmelisiniz. Öğretmen Satürn bu ay sizi bir dedektif gibi hemen her şeyi araştırma eğilimine sokabilir ve bu anlamda kendinizi zor duruma sokacak araştırmalar yaparken bulabilirsiniz. DİKKAT li olun ve şüphenin gerçekleri gölgelemesine izin vermemelisiniz.

Terazi 2017 Kasım Ayı Yorumu

Gökyüzü bu ay boyunca parasal kayıplar yaşamamanız için dikkatli olmanız yatırımlardan uzak durmanız ve hırsızlık gibi olaylara karşı kişisel güvenliğinize dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Büyük iyilik Jüpiter 9 Kasım'dan sonra şans oranınızı iş ve eğitim ile ilgili konularda arttırırken girişimci olmalı geri planda kalmadan kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. Giderler 16 Kasım 2017'den sonra kontrol altında olacak ve zarar ettiğiniz konularda da istikrar yakalayabileceksiniz. Özel yaşamınızda aileye katılacak bir bebek haberi alabilir uzun süredir bebek sahibi olmak için yaptığınız tedavinin mucizesini yaşayabilirsiniz.

Terazi 2017 Aralık Ayı Yorumu

Bu ay kendinize fazla önem verebilirsiniz. Estetik operasyonlar yeni bir diyet programı ve zararlı tiryakiliklerinizden uzaklaşarak daha sağlıklı huzurlu ve keyif verici bir dönemin kapılarını aralayabilirsiniz. Fakat ay boyunca iş değişikliği ve yakınlarla ortak yatırımlardan kaçınmalı. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin kahramanının tekrar karşınıza çıkmasına aldanmamalısınız. Fazlası ile pişman olabilirsiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık