Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 Kova Yıllık Burç Yorumları

KOVA Gökyüzünün 2017 için şifresi: Kendime güveniyorum güvensizliklerin yorgunluğundan arınıyor seviyor seviliyor yarım kalan herşeyi aşk ile tamamlamayı seçiyorum.

2017, sizin için çok umut verici enerjileri barındırmakta. 2014 2016 yılları sizleri pek çok konuda hırpaladı sarstı hırsın öfkenin yansımasının ne denli yıkıcı ve aynı zamanda öğretici olabileceğinin farkına vardırdı. 2017 öğrendiklerinizle şekillendirmeniz gereken enerjileri getirmekte. Kendinizi daha kontrollü daha sorumluluk sahibi hissetmenin avantajları ile geçmişte sizi yoran hatalardan uzaklaşacağınız engebeleri aşarak düzlüğün üzerinde yürüyeceğiniz enerjileri getirmekte. 26 Ocak 2017'den sonra Öğretmen Satürn’ün yansıması ile kazançlar ve gelirler açısından bir sıçrama gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarının yönlendirmeleri ile hareket etmediğiniz takdirde dengeleri sağlayabilecek ve mali dengesizlerin önüne geçebileceksiniz. Sektör değişikliğine gidebilir olarak meslek sahibi olarak çalışarak ya da ortakla ve ortak çalışma alanlarında çalışarak muazzam bir kazanç elde edersiniz. Aynı zamanda eşiniz muazzam kazançlar elde edebilir ve eşten yararlanma hakkınız olabilir. 6 Şubat 2017 ile 9 Haziran 2017 arasında finansal konular ortaklıklar beklentilerinizi karşılamayabilir ve bu tarihler arasında süregelen hukuki durumlar davalar varsa hayal kırıklıkları yaşayabilir beklemediğiniz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Yılın son 4 ayı size finansal kazanç, yurt dışı seyahatleri ve muazzam fırsatlar sunacaktır. Özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızdan kaynaklı sorunlar söz konusu olabilir. Akrabalar ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde ki gerginlikler özel yaşamınızda da sorunlar yaşatabilir sizlere. İlişkilerinize sınırlandırmalar getirmeli fevri davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

Yıl geneline baktığımızda öfkeden keskin çıkışlardan mesleki konularda sınırları zorlayan kışkırtıcı kelimelerden uzak durmanız ve kendi merkezinizde kalıp yeteneklerinizi geliştirmeye çabalamanız yapacağınız en doğru davranış ve başarıya giden yolun anahtarı olacaktır. , Eğer çok çalışırsanız ve enerjinizi mesleğinize özel hayatınıza önem vermek için, 2017 sizin için mükemmel bir yıl olabilir. Yılın en iyi dönemi aslında son 4 ay olacaktır sizler için. Bekar Kovalar 27 Marttan itibaren aşk hayatınıza oldukça olumlu gelişmeler yaşanabilir. Kalbiniz aşkın sıcaklığı sizi anlayan ruhunuzu sevgiyle yücelten özel bir insanla yücelebilir. Sosyal hayatınıza önem verin geçmişin olumsuz izlerini ardınızda bırakmalı ve anın size sunduğu güzelliklerin içinde yer almaya özen göstermelisiniz… Maddi manevi şansınız yükselmişken ileriye dönük yatırımlar gerçekleştirebileceğiniz imkanlarda bu yılın yansımaları arasında.

 

Kova 2017 Ocak Ayı Yorumu

İş arıyorsanız değişiklik düşünüyorsanız bu ayın 2nci yarısından itibaren bu anlamda girişimlerinizi gerçekleştirmelisiniz. İşinizle ilgili oldukça iyi fırsatlar yakalayabilir kısa sure içinde hızlı ama güvenli bağlar kurarak uzun vadede devam edecek finansal anlamda sizleri çok iyi şartlara kavuşturacak işlerin baş kahramanı olabilirsiniz… Kendinize güvenin inanın ve ilerleyin…1 4 Ocak 2017'den sonra finansal krizleriniz ise çözüme kavuşacaktır. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin finansal zorluklarından ve takındığı umursamaz tavırlardan dolayı üzülebilirsiniz. Bu sure içinde ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklar deneyimlemek istemiyorsanız kendinize mutlaka zaman ayırmalı ve zihninizi rahatlatacak aktivitelerin içinde yer almalısınız. Öğrenci Kovalar bu ay öğrenimle ilgili konularda detaylara dikkat etmelisiniz.

 

Kova 2017 Şubat Ayı Yorumu

Bu ay boyunca, daha iyi bir sosyal ve finansal duruşun tadını çıkaracaksınız. Yaşam tarzınız rahat olurdu. Ayrıca aktif bir sosyal hayatınız olur ve diğerlerinin şirketini zenginleştirir bulurdunuz. 6 Şubat'dan sonraki dönem yabancı derneklerden iyi haberlere neden olabilir. Yeni gelir potansiyelleri bu ay yükselebilir. Mali iniş çıkışlar 12 Şubat 2017'den sonra da devam edebilir ve bu nedenle harcama alışkanlıklarına dikkat edilmelidir. Seyahat, ödüllendirici olmayabilir, bu yüzden dikkatli bir şekilde harcayın ve tutumlu olmaya çalışın.

 

Kova 2017 Mart Ayı Yorumu

Bu ay maddi konularda gelir gider dengesini korumakta zorlanabilirsiniz. 12 Şubata kadar yatırımlar krediler finansal harcama gerektiren ortaklıklarda dikkatli olmalı iyice araştırmadan kazanç konusunda endişe duyduğunuz netlik kazanmamış oluşumların içinde yer almamalısınız. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir ve birlikte çalıştığınız kişi ya da kişilerin yeteri kadar sorumluluk almaması ya da sizi yarı yolda bırakmaları yüzünden finansal konularda ödeme zorlukları ve yükümlülükleri altında kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eski ilişkinizle ilgili takıntılarınız var olan ilişkinizde sorunlara ve bitişlere neden olsun istemiyorsanız sağ duyuyu elden bırakmamalı. Arkanıza baktığınız sürece mutlu olmayı başaramayacağınızı bilmelisiniz.

 

Kova 2017 Nisan Ayı Yorumu

Bu dönemde sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Geçtiğimiz yıl bir ameliyat ya da tıbbi müdahale geçirdiğiniz bir durum varsa dikkatli olmalı rahatsızlıklarınızın tekrar nüksedebileceğini dikkate alarak kendinizi yormamalısınız. Bu ay yolculuklarda sizin için olumlu sonuçlar vermeyebilir. Özellikle 12 19 Nisan tarihleri arasında direksiyon başına geçtiğinizde dikkatli olun ve uykusuz yorgun olarak araç kullanmayın hem kendinizin hem başkalarının zarar görebileceği durumlar yaşayabilirsiniz. 21 Nisanla birlikte enerjiniz yükselmeye başlıyor. Bu enerjiyi kendinizi yaşamınızı yeniden yapılandırmak için kullanabilir evlilik yada birlikteliğinizle ilgili radikal kararlar alabilir belirsizlikler ile devam eden bir ilişkiyi bitirebilir kendinize zaman ayırarak farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bekar Kovalar arkadaşlarınız aracılığı ile ay sonuna doğru hayatınız da sürpriz ve olumlu enerjilerle karşılaşabilir. Keyifli sıcacık bir birlikteliğe adım atabilirsiniz…Şans ayın son döneminde mali konularda olacaktır. Bununla birlikte, takıntı ve kaygılarınızı en aza indirilmelisiniz. Bu süreç kendinize güvenmek için çaba göstermenin zamanıdır.

 

Kova 2017 Mayıs Ayı Yorumu

Bu ay hiç bir konuda çok ısrarcı olmamalı ayrıntılara takılıp kalıp resmin bütününü görmekten uzak yaklaşımlarda bulunmamalısınız. Israr ve saplantı derecesinde yüksek merak hemen her konuda başınızın ağrımasına haklıyken haksız duruma düşmenize ve ikili ilişkilerinizde hukuki konuların gündeme gelmesine neden olabilir DİKKATLİ davranın. Bu ay alım satımlar ve ortaklıklarda kredi başvurusunda bulunmak gibi konularda dikkatli olmanızda yarar var. Finansal konularda olumlu bir aydasınız birikim yapabilirsiniz yatırımlar için ise doğru zamanı beklemeli acele etmemelisiniz. 17 Mayıstan sonra Ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir. Özel yaşamınızda ise tutkularda romantizm de yüksek enerjiler olarak yansıyacak hayatınıza.

 

Kova 2017 Haziran Ayı Yorumu

Gezegensel enerjiler bu ayın ilk günlerinden itibaren zorlu bir evliliği büyük bir çıkmazın içine sürükleyebilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sabırlı olun ve tartışmalardan kaçının. Sizi anlamamakta ısrar eden birine doğruları anlatamaz beklenmedik hesaplanmamış zararlar görebilirsiniz. 14 Haziran itibaren bu konularda daha iyi enerjiler sizinle ilerlerken kararlar almalı ve yakınlarınızın da desteği ile bitirmeniz gereken ilişkiye son noktayı koymalısınız. Bu ay aile büyükleri ile ilgili sağlık konuları ile de ilgilenebilirsiniz. Yatırımlar ile ilgili konularda 21 Haziran ve sonrası olumlu enerjileri değerlendirebilir gayrimenkul ve toprağa yönelik yatırımlarınızı başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kova 2017 Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay iş ya da eğitim hayatınız la ilgili olarak ilk kez yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. Gittiğiniz ülkede tanışacağınız insanlarla kuracağınız bağlantılarla yeni fikir ve önerilerle iş hayatınızın rotasını çok daha farklı ve kazançlı bir yöne doğru çevirebilirsiniz. Aşk hayatınızda son derece keyifli gelişmeler söz konusu uzun zamandır yalnızlıktan şikayet ediyorsanız, Sürprizlere hazır olun. Aşka olan inancınızı yeniden kazandıracak hayatınıza farklı anlamlar yükleyebilecek o özel insanla yollarınız kesişebilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

 

Kova 2017 Ağustos Ayı Yorumu

Bu ay burcunuzda ve karşıt burcunuz Aslanda gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmaları sizler için fazlası ile önem taşımakta. Duygusal geçişlerinizi kontrol etmekte zorlanabilir haklı olmak mı mutlu olmak mı bencil olmak mı üçlemesinin içinden çıkmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle bu ay boyunca geçmişle ilgili konular gündeminize istemediğiniz şekilde gelebilir ve sizleri rahatsız edebilir. Dikkatli temkinli ve öfkeden uzak yaklaşımlar da bulunduğunuz sürece zarar görmezsiniz. Bu ay kelimelerinize dikkat etmeli uyanan yılanı uyandıracak davranışlar içine girmemelisiniz. Evli ve ilişkisini sorunsuz yürüten Kovalar ailenizi eşinizi sevginizle daha fazla sahiplenecek ve iç huzursuzluklarınızı sevgiyle besleyebileceksiniz. Bebek sahibi olmak isteyen Kova’lar ailenize gelecek yeni bir Bebek sizleri birbirinize daha da yakınlaştırabilir ve ilişkilerinizi çok daha özel bir hale getirebilir.

 

Kova 2017 Eylül Ayı Yorumu

Bu ay sağlığınıza özen göstermeli özellikle omurilikle ilgili bir sorunuz varsa mutlaka bir hekime danışarak hareket etmelisiniz. Bu dönemde ki ağrıları önemsemezseniz ayın ilerleyen günlerinde daha ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu sure içinde ruhsal manevi çalışmalara yönelerek korku endişe ve kaygılarınızdan arınmak yönünde çaba göstermeniz. İş hayatınızda 9 Eylülden itibaren finansal gelirlerinizde önemli bir artışa borçlarınızı kapatarak yeni yatırımlar yapmanıza ve sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yada işbirlikleri yapmanızı sağlayabilir. Ayın 2nci yarısıda finansal olarak güçlü ve etkili bir dönem almak ya da satmak istediklerinizi bu dönemde gündeminize almalısınız

 

Kova 2017 Ekim Ayı Yorumu

Bu ay maddi konularda beklediğinizi bulamayabilir yeni arayışlar içine girme eğiliminde olabilirsiniz. Korku ve endişelerinize kapılarak anlık kararlar verirseniz pişmanlıklar yaşayabilirsiniz dikkatli kararlar alın. Bu ay aşk hayatınızda da sorunlar yaşadığınız ayrılık arifesin de olduğunuz z eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

Kova 2017 Kasım Ayı Yorumu

Vücudunuzun savunma mekanizması zayıf düşebilir. İş ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için başkalarının hatalarını örtmeye çalışarak kendinizi tüketmemeniz gerekir. Bu ay boyunca duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeli ve başkasına yardımcı olmaya çalışırken kendinizi zor bir duruma sürükleyecek bir davranış içinde olmamalısınız. Yine bu ay yeni bir ilişkiye adım attıysanız karşınızda ki insanı tanımaya çalışın. Ayın 2nci yarısında uzun seyahat ve yolculuklarda problemler getirebilir. Araç kullanırken dikkatli olmalı sert ve ani hareketler yapmamaya özen göstermelisiniz. Aşkta şanslı döneminiz 11 Kasımla birlikte başlıyor… Ay sonundan itibaren finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli çalışmanızı sağlayacak.

 

Kova 2017 Aralık Ayı Yorumu

Bu ay pek çok konuda zorluklarla mücadele edip istediğiniz istikrarı yakalayamadığınız işinizi ilişkilerinizde yaşanacak gerginlikleri büyütmemeye önemli ve belirleyici kararlar almamaya özen gösterin. Başkalarını bir yana bırakmalı kendinize yeni başlangıçlara doğru yol almaktan korkmadan hareket etmeye çabalamalısınız. 11 Aralıktan itibaren iş hayatınızda ani değişimler sürpriz teklifler alabilir kendinizi bir anda farklı bir pozisyonda bulabilirsiniz. Adaptasyonda zorlanabilir yetersizlik duygusu ile kendinizi tam olarak ifade etmek konusunda çekimser kalmamaya özen göstermelisiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık