Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 Koç Yıllık Burç Yorumları

KOÇ Gökyüzünün 2017 için şifresi: Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerimden yeniden doğuyor sabrımın emeğimin sevgimin mü kafanı yaşamdan alıyorum.

Çok çalkantılı ve zorlu bir yıldan sonra büyük bir değişim yılı ile karşı karşıyasınız. Şansınız, mutluluğunuz ve genel ilerleme sağlayacağınız bir yıl 2017. Bir dizi sınavdan çok zorlu deneyimleri geride bırakıyorsunuz. 2017 yılı boyunca şans, fırsatlar ve kariyerdeki yeni gelişmeleri memnuniyetle karşılayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yılın ilk aylarında dikkat etmeniz gereken en önemli konu saldırgan ve öfkeli tutumlar içinde bulunmamak olmalı. Özellik ile işinizle ilgili konularda kötümser davranışlarda olmamaya özen göstermeli başkaları ile kendinizi kıyaslamamalısınız.

Öncelikle mesleki ve genel sosyal konular şans, umut ve umutsuzluk arasında sıkışıp kaldığınız enerjileri arkanızda bırakmanız gerektiğinin bilincine vakfı olmalısınız. 20 Haziran 2017'den 26 Ekim 2017 yılına kadar stresli enerjiler iş hayatınızda etkili olacaktır ve daha fazla mücadele etmeniz gereken etkiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yılın ilk 6 ayını çok iyi değerlendirmeli ufak tefek meseleleri büyütmeden hareket etmelisiniz. Maddi konular ve iş hayatınızda 26 Ekim' den sonraki periyotlar iyi bir ilerleme ve mesleki faaliyetlerin yoğunluğunu başarıyı getirecek sizlere.
Bu yıl, 6 Şubat 2017'den sonra genel konularda genel bir artış görülecek ve bu yüksek enerji 9 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecektir. 20 Haziran 2017 sonrasında bazı aksilikler yaşanacaktır. Psikolojik ruhsal ve duygusal konularda, 8 Eylül 2017'den sonra büyük gelişmeler deneyimleyebilirsiniz; Geçmişin olumsuzluğu ve kötümserliğinde arınacak pozitifliğe iyiye güzele odaklanacaksınız. Mesleki ve kişisel konularda çok fazla başarı elde edebilirsiniz geleceğe yönelik vizyonunuz özellikle yıl sonuna doğru iyimserleşir ve ikili ilişkilerinizi daha iyi hale getirmenin maddi avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca 11 Eylül 2017'den sonra çok olumlu enerjiler söz konusu süregelen bir beraberliğiniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz. Evli değilseniz bu muhtemelen 11 Eylül 2017'den sonra ruh eşinizi bulabilir ve hayatta gerçek sevginin ne olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Bu yıl 4 Nisandan itibaren İlişkiler çok olumlu olacaktır ve evli veya bir ilişki halindeyseniz ilişkinizin daha iyi hale geldiği ve daha olumlu olacağı bilmelisiniz.

Mutluluk verici dostluklar ve genel ilişkiler evlilik, 7 Eylül ve Aralık 2017 arasında fazlası ile etkin olacaktır. ve tezahürat yapma nedenleri sunacaktır. Profesyonel olarak, bu süre içinde bazı kafa karıştırıcı dönemler baş gösterecektir. Kendinizden şüpheleniyorsunuz demektir.

Mesleki konularda yılın ilk iki ayı kararsız eğilimler içinde olabilir değişiklikler yapmak veya iş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde mesleki konularda hata yapmaya yatkın olabileceğiniz için bu tarz kararlardan uzak kalmalısınız. Ayrıca bu yıl ilişkiler çok yüksek öneme sahip olacak sizler için. Bunun astrolojik olarak nedeni, Ekim 2017 ye kadar sürecek Mars ile Venüs'ün birleşimidir. Arzular önem kazanır ve yapmam dediğiniz şeyleri yaparken bulabilirsiniz kendinizi aşka doğru çeşitli vesilelerle adım atarken bulabilirsiniz.

Aşk hayatınızda Şubat, Mart ve Nisan 2017 ayları oldukça etkilidir ve daha sonra Ağustos, Eylül ve Ekim 2017 arasındaki dönemler ilişkilerde ve sevgiye ait konularda önemli enerjileri getirecektir sizlere.

Aile ile ilgili ve evlilik konularında bazı öngörülemeyen olaylar yüzünden meslektaşlarınızla olan yakınınızla ilişkileriniz, aileniz ve ilişkileriniz 4 Mart ve 15 Nisan 2017 arasında oldukça gereksiz karışıklığa maruz kalabilirsiniz. Bu süre boyunca büyük kararlar almaktan kaçınmalı dengeleri korumaya özen göstermelisiniz.

2017 genel olarak olumlu bir yıl olacak ve bu yıl boyunca maddi manevi pek çok şey elde edeceksiniz.

Koç 2017 Ocak Ayı Yorumu

Bu ay ruhsal anlamda enerjiniz düşebilir mümkün olduğunda stresli insanlardan uzak kalmalı başkalarının sıkıntılarına ortak olurken kendinizi düşünmeden hareket etmemelisiniz. Finansal konularda ani kazançlarla karşılaşabilirsiniz, Ancak aynı zamanda bir çok zorlukla da baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Resmi kurumlar ve vergi daireleri ile ilgili sorunlar yaşam akışınızı etkileyebilir.

Şans finansal konularda 14 Ocak 2017'den sonra sizden yana olmaya başlayacaktır. Ocak ayının sonunda beklenmedik bir şekilde seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz, Bu yolculuk sizler için ödüllendirici gelişmeleri beraberinde getirebilir. Öğretmen Satürn de ayın sonlarına doğru 8'inci evinizden 9'ncu evinize geçiş yapıyor. Bu değişiklik, gelir beklentilerinde yavaş ama emin bir iyileşme sağlayacaktır. Son zamanlarda hissettiğiniz baskılar, Bu transitin ardından azalacaktır.

Koç 2017 Şubat Ayı Yorumu

Şans bu ay boyunca sizden yana olacaktır. Bu ay yapılan herhangi bir seyahat yurt dışı ile ilgili bağlantılar sizler için kazançlı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Yurt dışı ile ilgili seyahatlerinizde iptaller gecikmeler iletişim sorunları yaşayabilir ve yaptığınız görüşmeleri tekrarlayacak yolculuklar görüşmeler yapabilirsiniz.

Kariyerinizle ilgili konularda 12 Şubat 2017'den sonra yükselişe başlayacağınız enerjiler söz konusu. Var olan durumunuz değişebilir ve işinizdeki başarınız dikkat çekici bir şekilde artabilir. Daha iyi bir itibara imza atan otoriter bir pozisyon elde edebilirsiniz. 26 Şubat 2017'de gerçekleşecek Güneş tutulması gelir beklentilerinizi etkileyebilir ve bu anlamda girişimci davranarak isteklerinizi elde etme yolunca önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Koç 2017 Mart Ayı Yorumu

Bu ay kariyer konuları ile ilgili olumlu enerjiler hakim. Hem kişisel hem de mesleki alanda ilerleme kaydedebileceksiniz. İş yerinde yüksek bir konuma sahip olabilirsiniz veya yeni bir proje karşınıza gelebilir gelirlerinizi arttıracak imkanlar ile karşılaşabilirsiniz.

Gelirleriniz 14 Mart 2017'den sonra hızla artabilir. Ay sona ererken, elde ettiğiniz kazançlardan memnun kalacaksınız. Bu ay da arkadaşlarınız ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Venüs, 4 Mart 2017'de 12'nci evinize geri hareketine başlar ve özellikle eş ya da sevgiliniz ile ilgili konularda bazı harcamalar yapabilirsiniz bunlar isteyerek ya da mecburiyetten kaynaklanabilir. Evlilik kararı almış Koçlar gecikmeler, Hatta ilişkinin bir anda kopması ile karşı karşıya kalabilirler.

Koç 2017 Nisan Ayı Yorumu

Nisan ayı sizler için finansal kazanımları kıskanılacak dostlukların pekişmesini beraberinde getirebilir. Sosyal çevrenizde ki olumlu enerji eğitim hayatınızda da iş hayatınızda da ilham ve motivasyon kazanmanızı sağlayacak. Yeni bir iş bulabilir aynı anda iki işi birden doğru yöneterek yeni bir gelir kaynağı ile karşılaşabilirsiniz. 6 Nisan 2017'de 9. evinizdeki Öğretmen Satürn ün geri hareketine başlamasının yansıması sizler için önemli olacaktır. İş dünyasındaki çabalarınız anında sonuç alamayabilir. Bu ay işinizi de değiştirebilirsiniz.

Merkür 10 Nisan'dan geriye hareketine başlayacak ve sizlerin zihinsel yapınızı biraz etkileyebileceğinden karar verme yeteneğinizin zayıflaması ile zorluklar yaşamanız muhtemeldir. 14 Nisan 2017'den sonrasında. Harcamalar artarken gelirleriniz düşecektir. Bu ay harcamanız ve kayıplarınız konusunda dikkatli olun. Seyahat, maddi kayıplara ve masraflara yol açabilir, bu yüzden dikkatli olmalı ve planlamalarınızı gözden geçirmelisiniz.

Koç 2017 Mayıs Ayı Yorumu

Öğretmen Satürn ve Büyük iyilik Jüpiter'in geri hareketinin etkisi bu ayda devam edecek. Finansal dalgalanmalarla birlikte dayanıklılık eksikliği kendinizde ve yakınlarınızda gözlemleyebilirsiniz. Ay başında yeni yatırımlar yapmak zarara neden olabilir, bu nedenle para konularında yatırımlarda çok metodik ve temkinli olun. 14 Mayıs 2017'ten sonraki dönem daha iyi enerjileri getirecek sizlere. Sağlık ve para konularında iyileşmeler ile moral bulacaksınız. Bu ay ego ve üstünlük duygusu ikili ilişkilerinizde sorunlara neden olabilir dikkatli davranın. Aksi takdirde üzülebilir ilişkinize verdiğiniz zararın pişmanlığını fazlası ile yaşayabilirsiniz.

Koç 2017 Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı Kendiniz ve itibarınız hakkında endişeleneceğiniz daha iyisini isteyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Saygın ve önemli hissetmek arzusu ile bunu sağlayabileceğiniz hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Jüpiter 9 hazirandan itibaren doğru seyrine başlıyor ve maddi manevi zenginliğin bundan sonra gelmesi muhtemel. Yabancı kaynaklardan gelen olumlu haberler ve seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

15 Haziran 2017'den başlayarak aile, finans, vergi, devlet daireleri ile ilgili konular ile ilgilenebilir bu anlamda sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Öğretmen Satürn’ün 21 Haziran'da yapacağı açılar. Bazı zihinsel sıkıntılar ve ticari konularda gecikme ve kayıplar konusunda etkili olabilir dikkatli olmalı özellikle ortaklıklarınız varsa kontrolü elden bırakmamalısınız.

Koç 2017 Temmuz Ayı Yorumu

Ayın ilk günlerinde bencilce yaklaşımlardan uzak durmalı duygusal konularda kıskançlığınızın ağır basması yüzünden ilişkinize haksızlık yapacak davranışlarda bulunmamalısınız. İş hayatınızda finansal konular öncelikler listesinin başında görünüyor. 16 Temmuz 2017'den sonra olumlu değişiklikler olabilir. Bununla birlikte sağlığınız ile ilgili ağız veya yüz ile ilgili küçük sorunlardan mustarip olabilirsiniz. Bu ay ortaklıkları olan Koçlar ortaktan kaynaklanan zararlar ile karşılaşabilirler. Diplomatik olmalı hakkınızı aramalı ve hukuki yollara başvurarak işin peşini bırakmamalısınız. Yurt dışı ile ilgili planlarınız varsa bu ay sürpriz gelişmeler yaşayabilir bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Koç 2017 Ağustos Ayı Yorumu

Bu ay yapılan seyahatler kazançlı ve ilginç olacaktır sizler için. Bir tatil planınız varsa yakınlar ve kardeşlerinizle sorunlar yaşayarak hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aile üyeleri ile bazı sürtüşmeler 17 Ağustos 2017'den sonra da devam edebilir ve sizleri zorlayabilir. Şans iş ve yatırımlar mülk ile ilgili konularda sizi destekleyecek bu ay. 21 Ağustos günü güneş tutulması nedeniyle zihinsel ruhsal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Öğretmen Satürn 26 Ağustos 2017'de doğru seyrine başlayacak ve iş dünyasında karşılaştığınız sorunlardan az da olsa uzaklaşabileceksiniz fakat resmi kurumlar ile ilgili küçük çaplı cezalar alabilirsiniz. 26 Ağustos ve sonrasında ki günler çok istediğiniz değerli bir şeyi satın alabilirsiniz.

Koç 2017 Eylül Ayı Yorumu

Bu ay, Aile anne ve erkek Koç burçları için eşle ilgili konularda olumlu enerjiler hakim. Ay ın ilk 10 günü yeni bir gayrimenkul veya taşıt satın alabilirsiniz. Bu süreçte yerleşim değişimi de mümkündür. Ev tadilatı ve iş hayatınızda iniş çıkışlar yaşanabilir. Özellikle 9 Eylül 2017'de Rahu ve Ketu Ay düğümlerinde ki etkileşimle bu durum ortaya çıkabilir. Jüpiter ayrıca 7. evinizde ilerlemeye başlayacak şans oranınızı finansal konularda artıracaktır. Hitap ve iletişim yetenekleriniz de artabilir bu enerji ile . 17 Eylül 2017'den sonra özellikle mide ile ilgili sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Evli ve çocuk sahibi Koçlar bu dönemde çocuklar ile ilişkilerde gerginlikler fikir ayrılıkları ve zorluklar ile karşılaşabilir. Ay sonun doğru Ayaklar ile ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Koç 2017 Ekim Ayı Yorumu

Ayın ilk günleri her şeyden sıkılabilir saldırgan ve takıntılı davranışlarınız ile yakın çevrenizde bulunan kişiler ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutumunuzu bir an önce dengelemeli ve altından kalkamayacağınız ifadeler de bulunmamalısınız. Bu ay öğrenme ve yükselme açısından şanslı enerjiler hakimken bu konularda çaba göstermelisiniz. Bu ay Mide yüz ve baş bölgeniz ile ilgili sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

17 Ekim 2017'den sonraki dönem, kendi çabalarınızın ilerlemesini yaşayacağınız enerjileri getirecek sizlere. Kariyerinizde, dinamik tutumunuzdan dolayı büyüme ve istikrar hakim olacaktır. Satürn 26 Ekim 2017'de doğum haritanızda sekizinci evden 9. eve doğru ilerliyor, bundan sonra biraz daha fazla rahatlama bekleyebilirsiniz her konuda. Özel hayatınızla ilgili kararlar alırken kızgınlık ve öfkeden kaçınmalısınız. Bununla birlikte, bazı sağlık komplikasyonları ile karşılaşabilir mide ile ilgili tıbbi bir müdahale geçirebilirsiniz.

Koç 2017 Kasım Ayı Yorumu

İş hayatı pürüzsüz ve değişim enerjisinin parlak etkileri ile şekillenebilir bu ay. İşiniz ile ilgili her türlü durumu kontrol altına alacak liderlik yeteneklerinizi en güzel hali ile ortaya koyabileceksiniz. Sağlık sorunlarınız ise bu ay hızla iyileşme gösterecektir. 16 Kasım 2017'den sonra eş ile ilişkilerde gerginlikler karşılıklı tutumla şekillenecek ya aşkı zincirlemeden birbirinizi olduğu gibi kabul edecek kırıldığınız yerden yeniden iyileşecek ya da sen ben üstünlüğü ile ayrılığın soğuk rüzgarına kapılıp gideceksiniz. Seçimlerinizi kalbinizle yapmalı kalbinizin sesini duymazdan gelmemelisiniz.

Koç 2017 Aralık Ayı Yorumu

Ay, otorite konumunda ki kişiler ile çelişkiler fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşayabilir iş hayatınızda bunun yansıması zorluklar ile mücadele etmek zoruna kalabilirsiniz. Yabancı ülkeler ile eğitim ya da iş anlaşmaları kazançlarınızı arttırabilir. getirecekti. Ayın ilk bölümlerinde ego çatışmaları eş ya da sevgiliniz ile ciddi sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Öğretmen Satürn 4 Aralık 2017'de kronik sağlık sorunlarınızı tetikleyebilir dikkatli olun ve sağlığınızı ihmal etmeyin. Özellikle sağlık cephesinde 16 Aralık 2017'den sonra daha ciddi sorunlar yaşamamak için sağlığınızı her şeyden önemli tutmalısınız. Bu ay eş ya da sevgilinize taahhütler veya sözler vermekten kaçının ve ayın ikinci yarısında yeni girişimlerde bulunmamaya özen gösterin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık