Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 İkizler Yıllık Burç Yorumları

İKİZLER Gökyüzünün 2017 için şifresi: Sorumluluk alıyor cesur adımlarla ilerleyerek hakkım olanı alıyorum. Seviyor seviliyor değer verip değer görüyorum.

Enerjilerin çarpışacağı enerjisi yüksek bir yıl karşılıyor sizleri. Yıl ay ay sizler için anlam kazanacak. Sorumluluk duygunuz geçen yıllara göre daha fazla ön planda olmalı bu yıl özellikle işiniz ile ilgili konularda yılın ilk aylarında çoğunlukla fikirlerinize muhalefet edecek kişiler ile mücadele verebilir bu anlamda baskı görebilirsiniz. Öğretmen Satürn'ün açıları, evlilik, ilişkiler, ortaklıklar ve ortak projeler evinizde etkili olacak doğum haritalarınızda. Bu enerji sizler için olumsuz bir etkiye sahip olsa da sabır ve inançlı yaklaşımlarınız fazlası ile önemli. Bu süreç eş eşin yakınları ve iş hayatı ile ilgili direnç engeller mücadele gerektiren konuları oluşturabilecektir. Eşinizin yanında yer alır onunla birlikte motivasyonunuzu yüksek tutmayı başarabilirseniz bu süreçte yaşayabilecek zorluklar aşılabilir olacaktır sizler için. Bununla birlikte, iş hayatınızda yeni projelerinizi hayata geçirebilir ve uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir eserinizi engellere rağmen ortaya çıkarıp zincirlerinizi kırabilirsiniz. İş hayatınızda üzerinizde etkili olan baskılar 6 Nisan 2017'den itibaren biraz daha artabilir ve 20 Haziran 2017'den sonra ansızın çözüme kavuşabilir. Yüksek enerjiniz geri dönecek ve 20 Haziran 2017 ile 26 Ekim 2017 arasında önemli bir büyüme yakalayabileceksiniz. Bu enerji her bakımdan yeni bir kalıba girmenize yardımcı olacak ve yurt dışındaki işletmeler, faaliyetler ve yabancı kaynaklarla bağlantılı girişim üzerine odaklanır kararlı olursanız Yıl beklediğinizden daha şanslı olacak sizler için.

Ailevi ilişkileriniz daha güçlü bir hale gelecek. Anneniz ile ilişkileriniz çok daha fazla önem taşıyacak sizler için. Yaratıcılık yeni fikirler 11 Eylül 2017'den sonra sizin için yeni fırsat ve alanlarda başarıyı getirebilir. 11 Eylül 2017'den sonra evli ve çocuk sahibi İkizler çok daha fazla mutlu ve huzurlu hissedebilecekler. Eylül ve Aralık 2017 arasında iş hayatınızda bulunduğunuz konum ve statüde önemli bir artış yakalayabileceksiniz. Yeni fikirleriniz ve zihinsel enerjiniz nedeniyle ilerleme ve büyüme sağlayabileceksiniz. Bu yıl büyük projeleri, karmaşık durumları ele alıp daha iyi bir şekilde stresle baş edebileceksiniz. Ayrıca, yeni insanlarla iş birlikleri ve kişisel girişimlerinizin olumlu neticesi olarak gelir kaynaklarınızı arttırabileceksiniz. Yeni olan her şey 2017'de başarının anahtarı olacak sizler için. 7 Eylül 2017 ve 8 Aralık 2017 tarihleri arasında aile bireyleriniz ve arkadaşlarınız ile siyasi görüşler ve fikir ayrılıkları yüzünden ciddi krizler yaşayabilirsiniz.

Çevrenizdekilerle bu konularda konuştuklarınıza dikkat edin. Sizden farklı düşünen kişilere karşı diplomasiyi elden bırakmamalısınız.. Eylül 2017'den itibaren iş ve finansla ilgili konularda fırsatları doğru değerlendirdiğiniz takdirde yeni bir gelir kaynağı oluşturulabilir ve iyi planladığınız takdirde kalıcı uzun süreli başarı yakalayacağınız yeni alanları da iş sahanıza ekleyebilirsiniz. 14 Mart ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında size zorluklar ve sıkıntılar verebilecek olaylar ile zorlanabilirsiniz. Bu dönemde bekar İkizler bir çalışma arkadaşınız ile romantik bir yakınlaşma içine girebilirsiniz. Bu dönemde iş yerindeki rekabet seviyesi sizi rahatsız edebilir ve iş yerinde de sorun yaratabilen bir kadınla uğraşmak zorunda kalabilir onun baskıları yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. 4 ve 17 Nisan 2017 tarihlerinde her zamankinden dikkatli olun ve tartışmalara engel olun. Özetlemek gerekirse, esnek ve tartışmadan kaçınmaya çalışmanız akıllıca olacaktır. Sakin kalmalı öfkeyi yenmelisiniz. Nisan 2017' ve Eylül Ekim 2017' tarihleri arasında farklı duygular içinde olabilir ve iş ilişkileri arkadaşlıklar konusunda kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca bu dönem, aşk hayatınızda netlik ve iletişim eksikliğini de beraberinde getirebilir sizlere.

2017 boyunca en önemli husus yeni fikirler, yaratıcı çalışma alanları ve farklı şeyler yapmak olmalı sizler için. Bunları izleyebildiğiniz ve ortaklarınızla olan sorunları önleyebildiğiniz sürece, 2017 sizin için oldukça elverişli enerjileri barındırmakta. Aile ile ilgili konularda ve evlilik konularında zorluklar yaşanabilir ve bu yıl daha iyi bir şekilde başa çıkmak için sağ duyulu bir yaklaşıma sahip olmanız gerekir.

İkizler 2017 Ocak Ayı Yorumu

İş hayatınızda zorluklar sizi daha iyi bir konuma getirmeye fayda sağlayabilir. Sağlık sorunları olan İkizler de daha istikrarlı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Egonuz haklı çıkma eğilimiz 14 Ocak 2016'dan sonra eş yada sevgilinizle ilgili sorunlar oluşturabilir. Bu ay iş amaçlı seyahat etmeniz gerekebilir. Ay bittikten sonra fikirlerinize ve görüşlerinize muhalefetle karşı karşıya kalabilirsiniz. Satürn transiti , Özellikle İkizlerin ilk 10 gününde doğanlar için Ocak ayında önemli enerjileri barındırmakta. Bu enerji, ev hayatında uyum ve mutluluk getirir ve ebeveynler ile olan ilişkinizi geliştirir.

İkizler 2017 Şubat Ayı Yorumu

İş hayatınızda yönetim kadrosundaki insanlar ayın başında size karşı gelebilir beklenmedik baskı ve eleştiriler ile karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler ve eğitimle ilgili konularda oldukça başarılı gelişmeler ay boyunca etkili olacaktır. Bu ay evlilik planlarınızla ilgili gecikmeler ve ertelemeler yaşayabilirsiniz. Jüpiter geri hareketinin yansımasıdır bu beklemeli paniğe kapılmadan hareket etmelisiniz. Evli olan İkizlerde eş ile ilgili sorunlar yaşayabilirler. 12 Şubat 2017'den sonra sağlıkla ilgili sorunlar yaşanabilir. Bu ay çok fazla engel ve gecikme ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle ayın 2.nci yarısında tutmakta zorlanacağınız söz vermemeli veya çok fazla sorumluluk almamanızı öneririm. Gerçekleşecek tutulmalar ile ayın sonlarına doğru kendinize güveniniz artabilir.

İkizler 2017 Mart Ayı Yorumu

Ay’ın ilk günlerinde dayanıklılık ve enerji seviyeniz düşük olabilir ve bu durum iş hayatınıza olumsuz bir izlenim olarak yansıyabilir dikkatli olun. Mart ayı boyunca işinizle ilgili değişikliklerden kaçınmalısınız. Devlet daireleri ve vergi gelirleri ile ilgili sorunlar yaşanabilir dikkatli olun. Özellikle 14 Mart 2017'den sonra beklenmedik bir yolculuk, sizin için ödüllendirici olabilir. Ayın sonunda manevi eğilimleriniz artabilir. İş hayatınızda beklenmedik kaynaklardan kazanç elde edebilirsiniz, Aşk hayatınızda da dikkatli ve öz verili olmanız gereken bir aydasınız.

İkizler 2017 Nisan Ayı Yorumu

Şans bu ay sizden yana! Keyifli ve kârlı yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde hoşgörünün getireceği güzellikler bağlarınızı güçlendirecektir. Kariyer yükselişi 14 Nisan 2017'den sonra önem kazanacak. Bir çok önemli gezegen bu ay geri harekette olacağından, İş ve özel yaşamınızda önemli kararlar almaktan kaçınmaya çalışmalısınız.

İkizler 2017 Mayıs Ayı Yorumu

Bu ay kariyer büyümesi için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş ve aile yaşamı arasında ki dengeyi sağlayabileceksiniz. İş yerinde yeni bir görev alabilir veya bambaşka bir sektör yada alana girerek yolunuzu değiştirebilirsiniz. 14 Mayıs 2017'den sonra gelirleriniz artacaktır. Ay ilerledikçe beklentilerinize göre kazanımlar elde edebileceksiniz. Ay boyunca arkadaşlıklarınız size mutluluk getirecektir bir çok konuda.

İkizler 2017 Haziran Ayı Yorumu

Ay'a iyi bir başlangıç ve sürpriz gelişmeler ile başlayabilirsiniz. Sosyal hayatınızın hareketleneceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. 9 Haziran'dan sonraki dönem iş hayatında büyüme ve kazançların artmasını sağlayacak enerjileri barındırmakta. Hukuki bir davanız istediğiniz gibi sonuçlanabilir. Ayrıca, yeni bir proje veya yatırım planını gerçekleştirebilirsiniz. Harcamalarınızda gelirleriniz ile birlikte artabilir. 15 Haziran 2017'den sonra ufak tefek aksilikler yaşayabilirsiniz. Parasal kayıplardan kaçınmak için seyahatlerinizi dikkatle planlamalısınız. 21 Haziran'dan itibaren alım satımlardan ve sağlıkla ilgili tıbbi müdahaleler estetik operasyonlardan uzak durmak bir sonraki aya ertelemek sizler için daha iyi olacaktır.

İkizler 2017 Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay mali sorunlara karşı tedbirli olmalısınız. Ortaklıkları olan İkizler maddi kayıplar ile karşı karşıya kalabilir hukuki sorunlar yaşayabilirler. Finansal konularda dikkatli davranmalı işinizle ilgili her ayrıntının takipçisi olmalısınız. 16 Temmuz 2017'den sonra işler daha iyi sonuçlanacaktır sizler için. Sağlık sorunları olan İkizler de bu tarihlerden itibaren daha iyi enerjiler ile karşı karşıyalar. İlişkilerde ise sen ben üstünlüğü içine girmemeli ego çatışmaları ile ilişkinizi yıpratacak davranışlar içinde olmamalısınız.

İkizler 2017 Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayının ilk 10 günü saplantılı düşünceler içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Davranışlarınız kendinizle ilgili düşünceler üzerine kurulu olabilir buda ilişkilerinizde başkalarının sizi nasıl algıladığı ile ilgili sorunlara dönüşebilir kontrollü olmalı yanlış anlaşılacak ilişkilerinizi bozacak davranışlar içinde olmamalısınız. Bu ay seyahatlerinizde iptaller gecikmeler yaşanabilir. 17 Ağustos 2017'den itibaren aile ve finans dikkatinizin odak noktası olabilir. Babanızın sağlık sorunları gündeminize gelebilir. Ayın sonunda, şans, finansla ilgili konularda sizden yana. İkili ilişkilerinizde karşı taraf üzerinde egemenlik kurma eğiliminde olmamanız ilişkiniz açısından doğru olacaktır. 25 Ağustos'tan sonra, yurtdışına çıkmak için beklenmedik bir fırsat elde edebilirsiniz iyi değerlendirmelisiniz.

İkizler 2017 Eylül Ayı Yorumu

Bu ay işinize finansal konulara odaklanmalı bilmediğiniz işlerin ortaklıkların içinde yer almamalısınız. Jüpiter transiti, aşk hayatınızda eş ya da sevgilinizle aranızda ki duygusal bağı güçlendirir ve karşılıklı anlayışı geliştirir. Gelir artışının güçlü enerjisi başarılı yatırımlar yapmanızı hızlandırabilir. 17 Eylül 2017'den sonra hayatınız da daha iyi enerjiler hakim olmakta. Fakat ağız sağlığınız ve yüz ile ilgili bir sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.. Yurt dışı ile ilgili konular ayın 2nci yarısından itibaren sizler için önem kazanacak ticari işbirlikleri ve kazançlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler 2017 Ekim Ayı Yorumu

Seyahat planları bu ay sizler için hem iş hem de eğitim hayatınızda ödüllendirici olabilir. Bu ay kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir biraz daha anlayışlı olmalı yapılan eleştirilerin sizin iyiliğiniz için olduğunun bilincine idrak etmelisiniz., 17 Ekim 2017'den sonra ilişkilerinizi iyileştirmek için çaba göstermeli yanlış davranışlarınızda ısrarcı olmamalısınız. Şans bu ay , mülkiyet ve aşk hayatınızda etkili olacak. Bu ay sürpriz değerli bir şeyler satın alabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler bu ay önemli kararlar alırken istikrarlı ve temkinli bir yaklaşım içinde olmalı anlık kararlarla yanlışların içinde yer almamalısınız. Bu ay sağlığınıza da dikkat etmeli mümkün olduğu kadar stresli durumlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

İkizler 2017 Kasım Ayı Yorumu

Bu ay sizler için , anneniz veya anneye ait konular ile ilgilenebilirsiniz. Bu ay yerleşim değişikliği ve satın almalar ile karlı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık sorunları 16 Kasım 2017'den sonra sizleri yorabilir evli ve çocuk sahibi İkizler çocuklarla ilgili sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Kronik mide problemi olan İkizler bu ay iş ve eğitim hayatınızda sorumluluklarınızın artması ile bu anlamda sorunlar yaşayabilir tedavi gerektiren durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

İkizler 2017 Aralık Ayı Yorumu

İş hayatınızda sizi engellemek için yapılanları öğrenebilir hakkınızda asılsız haberler çıkaran kişileri yüz üstü yakalayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol altında tutarak bu kişilere hukuki haklarınızı kullanarak iyi bir ders vermelisiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden İkizler evlilik kararı alarak ay için bu arzularınız gerçekleştirebilirler. 16 Aralık 2017'den sonra aileye ait konularda yaşanacak olumlu gelişmeler hayatınızın pek çok alanında kendinizi güvende hissetmenizi ve daha sağlıklı kararlar almanızı da olumlu yönde etkileyecektir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık