Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 Boğa Yıllık Burç Yorumları

BOĞA Gökyüzünün 2017 için şifresi: Bana olgunluk katan beni ruhsal ve fiziksel olarak zenginleştiren geliştiren tüm değerlerimi seviyor ve sahip çıkıyorum. Sağlık bilgelik şans en yüce hali ile benimle birlikte.

2017 zorlu bir yıl olacak sizler için kabuklarınızı kırıyor ve dünya aleminde ki yerinizi bu kez savaşçı ruhunuzla yeniden belirliyorsunuz. Akılcı çevik, yeni fikirlere açık olmayı başarıp değişimleri kabullenip özde ki güzellikleri harmanlamayı başardığınız anda yeni bir yol başlıyor sizler için. Son birkaç yıldır olumlu ve olumsuz bir çok olay yaşadınız. 2017 akıl yönetimi ile ortaya koyacağınız bir meydan okuma yılı olacak sizler için. Çok ve disiplini çalışmak sizleri zorlasa da her zorluktan sonra kolaylıklar vardır ilkesi ile yürümeyi seçtiğiniz anda her şey sizler için başarıya giden yolda yoldaşınız olacak.

Her zamanki tavrınızdan bira daha esnek ve değişiklikleri kabul etmeye istekli iseniz çok fazla başarı ve olmasını arzuladığınız bekleyen olumlu olaylar. Bu dönemde sizi etkileyecek başlıca zorluklar, Öğretmen Satürn'ün ortak çalışma, evlilik ve işler ile ilgili konularda beklenmedik zorlukları ve zorlukları getiren burcunuzdaki karanlık bir bölgeye hareket etmesinden kaynaklanacaktır. Çoğunlukla şans ve kariyeri kendi çabalarınız ve güçlü iradeniz ile elde edebileceksiniz. Masraflarınız artabilir harcamalarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Finansal konularda yılın ilk ayları dikkatli olmalı yatırım planlarınızı yılın daha sonra ki zamanlarına bırakmalısınız.

Nisan 2017'den sonra yükselişe geçebilir ve 20 Haziran 2017 ye kadar büyük ölçüde mücadele gerektiren şartlar hakim olacak gibi görünmekte. 20 Haziran 2017 ile 26 Ekim 2017 arasında şans aniden geri gelecek ve sizlere çok iyi bir ilerleme ve kazançları beraberinde getirecek. Nisan Haziran dönemi, yeni şeyler yapmaya çalışmadan tamamlanmamış işleri tamamlamak için kullanılmalıdır. Kazanç elde etmek ve evinizi düzene sokmak için iyi bir dönem. Ayrıca, bu yıl, yaratıcı düşünceleriniz ve gelişiminiz açısından büyük düşünme yeteneğinden dolayı çok olumludur.

6 Şubat 2017'den sonra çok aktif olacaksınız. Çok sayıda fırsata sahip olacaksınız ve size iş ve eğitim hayatınızda yeni alanlar başarılar isim, şöhret ve statünüzde önemli artış sağlayacak gelişmeler söz konusu olacaktır. Yeni fikirler ve yaratıcı çıkışlar olacaktır. Kariyer ve etkinliklikler, 11 Eylül 2017'den sonra daha büyük bir sıçrayış ile gelişmeler ile kazanç ve başarı getirecek sizlere.

Sağlık sorunlarınız ise stres kaynaklı ve yorgunluğa bağlı olacaktır başarınızdan dolayı size karşı rekabet düzeyi yükseldikçe küçük zorluklarla karşılaşacaksınız. Ev içi sorunlar ve ev hali 2016'da fazlası ile zordu ve 2017 boyunca da emek veren sabır gösteren çoğunlukla siz olacaksınız fakat bununla birlikte, iyi haber şu ki 8 Eylül 2017'den sonra Ay düğümleri Rahu ve Ketu hareketi ile ev aile içi konular yeniden olumlu olmaya başlayacak. O zamana kadar birçok konuda tartışmalar olacak, Fakat bundan sonra mutluluğunuz adınız ve hangi sektörde olursanız olun ününüz yükselecek ve evdeki zorlukların düzeyi daha da iyi bir hal alacak.

2017 yılından itibaren belirli bir amaca yönelik seyahatler planlamalısınız ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirmek için çabalamalısınız. Ayrıca bu yıl 28 Ocak 2017 ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında sizin için çok yoğun ve olumlu bir süreç olduğunu yaşayıp göreceksiniz. Kendinize güveninizin çok yüksek olacağı ve çok kazanç sağlayacağınız daha sosyal bir hayatı deneyimleyeceğiniz harika enerjiler söz konusu. Bu süre zarfında romantik duygular hakim olabilir ve hiç bir hesap gözetmeksizin hayatınızın aşkı ile çok özeli bir ilişki kurabilirsiniz.

Özellikle 4 Mart ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında iş eğitim ve finansal konularda dikkatli ve temkinli olmanız gerekir. Başarınızın da mutluluğunuzun da sırrı gizlilik olacaktır, Bu sürecin tadını çıkarmak için harika bir zaman olabilir ani kararlar vermediğiniz takdirde. Aşk ve ilişkiler konusunda etkili kararlarınızı 15 Nisan 2017'den sonra almalısınız. Bu yıl boyunca tutku ve istekleriniz yüksek olacaktır. Dikkat edin yanlış kararlar pişmanlıklar getirmesin ilişkiler konusunda sizlere.

28 Ocak 2017 ile 13 Nisan 2017 arasındaki dönem bu konularda zorlu olabilir eş ya da sevgilinizin dengesiz davranışları ve yakınları ile ilgili sorunlarını ilişkinize yansıtması sabrınızı taşırabilir dikkatli olun. 2017 çok hareketli ve zorlu bir yıl olacak sizler için. Bu yıl zarfında daha iyi sonuçlara ulaşmak için sakin olmalı mütevaziliğinizden ödün vermemeli, dikkatli ve değişime açık olmalısınız.

Boğa 2017 Ocak Ayı Yorumu

Ay başladığında iş yaptığınız kişiler çalışanlar ya da yetkili kişilerle düşünceleriniz uyuşmayabilir fikir ayrılıkları gerginlikler yaratabilir. Bu ay yabancı kaynaklardan para kazanabilirsiniz. Eşten gelecek faydalar evli Boğa’ların imkanlarının genişlemesini Ayın ilk yarısında egolu arkadaşlarınız ile sorunlar yol ayrımları yaşanabilir. Sağlığınız, 14 Ocak 2017'den sonra da bozulabilir ve yaşamın diğer yönlerinde de zorluklar olabilir. Özellikle Ocak ayının 2. yarısında başarılamayacağınız sorumlulukları almamalı başkalarına yardımcı olmaya çalışırken kendinize zarar verecek yaklaşımlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.

Öğretmen Satürn 26 Ocak 2017'de doğum haritalarınızın sekizinci evinde etkili olacak bu nedenle bazı küçük mali konular ayın sonlarına doğru etkili olabilir. Bununla birlikte, beklenmeyen bir değişiklik, işinize olumlu bir yön verebilir. Özel yaşamınızda ise kızgınlıkla kararlar almamaya dikkat etmelisiniz özellikle 26 29 Ocak tarihleri arasında daha duyarlı ve sakin olmaya çalışmalısınız.

Boğa 2017 Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayının başından itibaren ufak tefek gerginlikler söz konusu olsa da iş hayatınızda beklenmedik kaynaklar size iyi gelir getirebilir. Bununla birlikte, özellikle resmi daireler vergi daireleri gibi kurumlar ile sorunlar yaşamamak için dikkatli olmalı ay boyunca bu anlamda işlerinizin sorunsuz yürümesi için takipçi olmalısınız. Aksi halde sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğrenci Boğalar 6 Şubat sonrasında değişimler ve şanlı enerjiler ile karşı karşıyalar. Şans oranındaki iyileşme, 12 Şubat 2017'den sonra fazlası ile yansıyacak sizlere.

Ay sonunda ani bir yolculuk karlı kazançları ve yeni iş imkanlarını getirebilir sizlere. Ayrıca, ayın sonunda erdemli arayışlarınız vakıflar sosyal sorumluluk projelerinde başarılı faydalı işler yaparak adınızdan övgü ile söz ettirmenizi sağlayabilir. Güneş tutulması 26 Şubat'ta meydana geliyor ve bu da sizin aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde huzursuzlukların artmasında bir miktar etkili olabilir. Anlamadan dinlemeden kararlar vermemelisiniz.

Boğa 2017 Mart Ayı Yorumu

Ay boyunca şans sizden yana. İş ve eğitim hayatınızda seyahatler zevk ve kazanç getirecektir sizlere. Kendi içinize yapacağınız manevi yolculuk ruhunuzu iyileştirecek ve kişisel huzuru bulmanızı sağlayacaktır. Yönetici gezegeniniz Venüs 4 Mart'tan itibaren R geri hareketine başlayacak bu süreçte estetik müdahalelerden uzak kalmalı sağlıkla ilgili uzun sürecek diş operasyonları gibi tedaviler de dikkatli olmalısınız.

Bu süreçte devam eden mahkemeleriniz yada açmayı düşündüğünüz davalarınız hukuki sorunlarınız varsa bekletmeli daha iyi bir zaman gelene kadar sabırla hareket etmelisiniz. Kariyer gelişiminiz ve bu anlamda yapacağınız başlangıçlar 14 Mart 2017'den sonra olacaktır. Maddi konular ve işiniz ile ilgili genel büyüme de artacaktır. Bu noktada iş yerinde otorite pozisyonu kazanabilirsiniz.

Boğa 2017 Nisan Ayı Yorumu

Kariyer hayatınızda yeni bir sayfa başarıya yönelik girişimler bu ayın getirileri arasında. Hem kişisel hem mesleki hayatınızda muazzam bir ilerleme ile karşılaşabilirsiniz. İş yerinde yeni bir proje yeni bir görev ile daha iyi bir konuma gelebilirsiniz.

Bununla birlikte, R geri giden gezegenler olduğu için bu ay yeni bir işletme devir almak açmak açılış yapmak pekte beklediğinizi bulmanızı sağlamayabilir. 14 Nisan 2017'den itibaren gelirleriniz düzelmeye başlayacaktır. Büyük kazançlar, ay sonuna doğru sizleri memnun edecek şekilde düzene girecektir. Ayrıca arkadaşlarınızdan gelecek faydalar hem iş hem de aşk hayatınıza olumlu enerjiler olarak yansıyacak gibi görünmekte.

Boğa 2017 Mayıs Ayı Yorumu

Bu ay sosyal hayat iyi ve gelir de istikrarlı bir şekilde büyüyecektir. Hoşgörünüz sosyal çevrenizin büyüyüp zenginleşmesine katkıda bulunacaktır. Yılın bu döneminde yeni bir kazanç kaynağı bulabilir işinizi büyütecek imkanlar elde edebilirsiniz. 14 Mayıs 2017'den sonra, geliriniz de yavaşlamalar gecikmeler olabilir ve masraflar artmaya devam ederken finansal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Seyahat etmek zorundaysanız, kayıpları ve israfı önlemek için dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda ise çarpıcı gelişmeler söz konusu...

Boğa 2017 Haziran Ayı Yorumu

Ayın ilk günlerinde enerjiniz düşük olabilir finansal konularda endişeleriniz gerçek olabilir dikkatli olun! Bilmediğiniz işlere yönelmekten yatırımlardan ayın ilk yarısında uzak durmalısınız. Gelirleriniz ayın ikinci yarısından itibaren artacaktır.

15 Haziran 2017'den itibaren sağlık sorunları olan Boğa’lar düzelmeler yaşayacak ve masraflarınızın düşmeye başlaması ile rahatlayacaksınız. Bu ay eşinizin arkadaşları ya da akrabaları canınızı sıkabilirler tepkilerinizi ulu orta değil diplomasi ile olması gerektiği yerde vermeli gerekirse bağlarınızı tam anlamı ile kesip aynı tekrarlara müsaade etmemelisiniz. Öğretmen Satürn ay sonuna doğru öfkenizi uyandıracak kişiler ile uğraşmak zorunda bırakabilir sizleri hemen her konuda barış içinde olmaya çalışmalısınız.

Boğa 2017 Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay öfke kontrolünüzü yapmalı haksızlıkları adaletsizlikleri düşünerek geçmişte kalması gereken konuların zihninizi meşgul etmesine izin vermemelisiniz. Aksi halde 2013 2014 yıllarında yaşadığınız sağlık sorunlarının tekrarı ile kendinize büyük bir haksızlık yapabilirsiniz. Bırakın geçmiş dünde kalsın ve siz her günü yeniden doğmuş gibi yaşayarak güzelliklere odaklanın.

Bu ay yurt dışı ve yabancı kaynaklardan iyi haberler alabilir bu ay yurt dışı seyahatlerinizi iş gezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 16 Temmuz 2017'den sonra hayatınızın odak noktası aile ve finansal konular olacaktır. Bu ay 3 gezegenin birleşmesinden dolayı ayın ikinci yarısında çok fazla faaliyet ile ilgilenecek başarılı ve manevi olarak ta memnun edici gelişmeler ile moral bulacaksınız. Ayın son günlerine doğru şans finansal konularda sizden yana.

Boğa 2017 Ağustos Ayı Yorumu

Ay boyunca kalbinizden geçmeyen hiç bir düşünce olgu duygu sözlerinize yansımasın! Finansal konular ve kariyer hayatınıza odaklanmanız gereken bir ay Ağustos. 17 Ağustos 2017'den sonra, hayatınızda daha canlı ve enerjik hissedeceksiniz. Fakat bununla birlikte, ağız sağlığınız ile ilgili problemler endişe yaratabilir. Dış kaynaklar aynı anda bir den fazla işin içinde olarak elde edeceğiniz kazançlar da mümkün olabilir. Özellikle de yurt dışında planlanan konferans ve toplantılar size yeni bir statü olanaklar getirebilir. Öğretmen Satürn'ün 25 Ağustos'tan itibaren doğru hareketine başlaması ile, Evlilik hayatınızda kara bulutları tam anlamı ile üzerinden kaldırır ait hissetmeye başlar ve gerçek aşkı küllerinden yeniden uyandırabilirsiniz. Bu ay sonuna doğru bekar Boğa’lar da kalıcı ilişkilere adım atabilirler.

Boğa 2017 Eylül Ayı Yorumu

Değişim dönüşüm başarı ve keyifli bir ay sizleri karşılıyor. Bu ay seyahatler hem zevkli, hem de kazançlı olabilir sizler için. Eylül ayında kısa süreli bir tatil yapabilirsiniz. 12 Eylül'de büyük iyilik Jüpiter tin transit geçişi hayatınızda olumlu değişiklikler getirebilir. Herhangi bir kronik sağlık sorunundan kurtulabilirsiniz. Kariyer, bundan sonra doğru yönde ilerleyecektir. Ancak, kardeşleriniz ile ilgili yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. 17 Eylül 2017'den sonra aile üyeleri ile bir sürtüşmelere fırsat vermemeli olgunlukla olayları büyümeden durdurmaya gayret göstermelisiniz. Bu ay, şans mülkiyet konularında etkili olacaktır. Bu ay hayalini kurduğunuz arsa ev yada iş yerini satın alabilirsiniz.

Boğa 2017 Ekim Ayı Yorumu

Bu ay Anne ve annenizin yakınları ilgili bir çok şey olabilir. Bu ay işinizde kazançlarınızın yükselmesi ile birlikte başarılı yatırımlar yapabilir değerli bir şeylere sahip olabilirsiniz. Çalışma hayatınızda temponuzun yükselmesi ile mide ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Evli ve çocuk sahibi Boğa’lar çocuklar ile ilgili sorunlar yaşayabilir onları anlamakta da kendinizi anlatmakta da zorlanabilirsiniz.

17 Ekim 2017'den sonra hiç kimse ile ilişkininizi bitirme noktasına taşımamalı pire için yorgan yakmaya kalkışmamalısınız. Öğretmen Satürn bu ay pozitif bilimlere olan ilginizi artırabilir. Bu aynı zamanda metafiziksel ve ruhsal alanlar da kendinizi geliştirmenizi takıntılarınızı da iyileştirmenize yardımcı olabilir. İçiniz deki gücü keşfedecek ve alışkanlıklarınızı değiştirerek daha iyi hissedebileceksiniz.

Boğa 2017 Kasım Ayı Yorumu

Bu ay özellikle Kasım ayının 10'nuna kadar güçlü sezgileriniz sizler agresifleştirebilir ve son söyleyeceğinizi başta söyleyerek iş hayatınızda da eğitim hayatınızda da zorlanabilirsiniz. Finansal konularda ödemeler ile ilgili verilen sözlerin yerine getirilmemesi gerginlikleri tırmandırabilir. Endişelenmeyin 9 Kasımdan sonra her şey düzelir ve hayatınızda önemli bir dönüm noktası ile sabrınızın mükafatını alabilirsiniz. Bu ay estetik operasyonlar diyet ile ilgili girişimler başarısız sonuçlar getirebilir sizlere. Özel yaşamınızda ise beklentileriniz arzularınız 16 Kasım 2017'den sonra gerçekleşmeye başlayacaktır.

Boğa 2017 Aralık Ayı Yorumu

Kariyerde önemli ilerlemeler ile karşılaşacağınız enerjiler var bu ay ufukta. Öğretmen Satürn'ün yanması, iş yerinizdeki ilerlemenizi durdurabilir, ancak yeterince çalıştığınız takdirde, iyi büyüme fırsatları bulabileceksiniz bu ay. Ve her şeyden önce ruh ve fiziksel Sağlığınız da daha iyi durumda olacaktır. Evlilik hayatında eş ile çelişkiler ve sorunlar 16 Aralık 2017'den sonra artabilir.

Size dürüst olmadığı konuların ortaya çıması ile gerginlikler tırmanabilir ve gerçekleri geç ifade etmenin getirisi ilişkinizde ay boyunca zorluklara neden olabilir. İş seyahatleri bu ay başarılı şekilde kazançlar getirebilir. Özellikle ayın son aylarında ideolojiniz ve düşünceleriniz açısından çok fazla muhalefetle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmeli. Sizinle aynı şeyleri paylaşmaktan uzak insanlar ile tartışmalar içine girmemelisiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık