Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 Başak Yıllık Burç Yorumları

BAŞAK Gökyüzünün 2017 için şifresi: Her doğan günle yenileniyor ruhumu bedenimi şifalandırıyor doğru kararlar alıyor ve uyguluyorum.

Bu yıl ev ve iş hayatınızda özel yaşamınıza bağlı zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Çevrenizde ki insanların gerçek yüzlerini öğreneceğiniz olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. 26 Ocak 2017'den sonra, Öğretmen Satürn'ün ailevi konular ve özel hayatınızda ki tartışmaları bir nebzede olsa da dengeleyebileceğiniz gücü kendinizde bulmanıza yardımcı olacak. Evli ve ayrılık kararını düşünen Başaklar 26 Ocak sonrasında aldığınız karardan uzaklaşabilir ve uzlaşı sağlayabiliriz. Şubatın ilk günleri Aile üyelerinin sağlığıyla ilgili bir takım sorunlar da sizin için endişe kaynağı olabilir. Ailevi ve sağlıkla ilgili sorunlar 6 Nisan 2017'den sonra azalabilir. 20 Haziran 2017'den sonra öğretmen Satürn 8 Eylül 2017'de ye kadar azminiz sayesinde iş hayatınızda ve finansal konularda muazzam bir sıçrayış yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde dostlardan gelecek faydalar sizleri her bakımdan güçlü kılacak. Eylül ve sonları mali konularda çok aktif ve çok iyi koşullarda sosyalleşebileceksiniz. Eylül 2017'den önce dikkatli olmalısınız ve harcamalarınızı masraflarınızı kontrol etmelisiniz. Ayrıca, Bu yıl içinde sosyal değerlere önem vermeli ilişkilerinizi güçlü tutmak için çaba göstermelisiniz. İş hayatınızda yeni fırsatlar iyi bir başlangıç yapacak, 26 Ekim 2017 tarihi ile birlikte iş değişikliği ortaklıklar gibi konularda başarıyı yakalayarak gelirlerinizi arttırabileceksiniz. Aşk hayatınızda ise Ocak ve Nisan 2017 duygularınız yükselmeye başlıyor ve süre gelen ilişkinizde alışılmadık olaylar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli davranmalı evlilik ile ilgili kararlarınızı Nisan sonu gibi vermeye gayret göstermelisiniz. . Bu süre zarfında önemli bir adım atmayın, yeni bir ilişkiye adım atmakta evlilik yada ayrılık kararı almakta acele etmemelisiniz. Ayaklarınızı yere sağlam basmalı anlık kararlar almamalısınız.

Başak 2017 Ocak Ayı Yorumu

Ay boyunca planlanan yolculukları başarılı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ufak tefek şeyleri büyütmemeli ve işinizle ilgili ilerleme kaydedebileceğiniz tüm işleri zamanında değerlendirmelisiniz. Bu ay Sorunlar, 14 Ocak 2017'den sonra aile üyeleri kardeşler ile ilgili gerginlikleri beraberinde getirebilir uzlaşı sağlamanız zorlaşabilir. İş hayatınızda kazanımlarınızı yükseltebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız, Gezegenler gayrimenkul konularında ay boyunca size yardımcı olacaktır. Yatırım planlarınız varsa ertelememelisiniz. Özel yaşamınızda sürpriz yakınlaşmalar yaşanabilir Bekar Başaklar için. Ay sonuna doğru kariyer ilerlemesi için umut verici gelişmeler yaşanabilir.

Başak 2017 Şubat Ayı Yorumu

Bu ay anneniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar aranızda ki buzların erimesi ve ilişkinizin daha iyi olması anlamını taşıyabileceği gibi onun hayatında ki pek çok sorunun cevabını bulacağı olayları deneyimlemesi de olabilir. Bu süre içinde anneye ait konular sizler için fazlası ile önem taşıyacaktır. Bu ay finansal olarak beklentilerinizi karşılayacak gelişmeler yaşayabilir yeni bir mülk veya araba satın alma olasılığı elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, 6 Şubattan sonra arkadaşlarınızla bazı mali sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edememek ve onların yapmadığı ödemeleri yapmak zorunda kalmak gibi. 17 Şubat 2017'den sonra özellikle mide ile ilgili sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Evli Başaklar bu ay çocuklarla olan ilişkiniz üzerine odaklanmanın zamanı geldi.

Başak 2017 Mart Ayı Yorumu

Mart başında iş ve eğitim hayatınızda baskılar ile karşılaşabilir egolu insanların üzerinize gelmesi ile nasıl bir yol izleyebileceğinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda Yurt dışındaki kaynaklardan faydalar ve şanslar elde edebilirsiniz. Kendi çabalarınızla iş hayatınızda da eğitim hayatınızda da başarılı olabilir gizli saklı pek çok konuyu ortaya çıkartabilir ve istikrarı sağlayarak hakkınız olanı alabilirsiniz. 14 Mart 2017'den itibaren Venüs retroda olduğu için, para ile ilgili önemli kararlardan kaçınılmalı yatırımlar ve ortak işlerden uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise özgürlük duygunuz ilişkinizde krizler yaratabilir.

Başak 2017 Nisan Ayı Yorumu

Nisan, kariyerinizde yükselmek için birçok fırsatı beraberinde getirecek sizlere. İş hayatınızı kontrollü şekilde güçlendirecek ve çalışmalarınızın sonucunda başarıya doğru ilerleyeceksiniz. Özellik ile sağlık sektöründe çalışan Başaklar başarı çıtanızı yükselteceğiniz enerjileri iyi değerlendirmelisiniz. Bununla birlikte, kendi merkezinizde olmalı yönlendirmelere itimat etmeden hareket etmelisiniz, 14 Nisan 2017'den sonra işinde ortakları olan Başaklar bu anlamda sorunlar ile karşılaşabilir. Bu ay, miras hukuk ile ilgili konularda sıkıntılar söz konusu olabilir. İkili diyaloglarda dikkatli olmalı gizliliğe önem vermelisiniz. Nisan sonu itibariyle özel yaşamınızda dengeler oturmaya çalışıyor. Bu Ay Öğretmen Satürn de dahil olmak üzere bazı önemli gezegenler geriye doğru ilerlediği için hem eş hem de aile üyeleri ile çatışmaları önlemek için akılcı olmalı sakinlikle kararlar almaya özen göstermelisiniz.

Başak 2017 Mayıs Ayı Yorumu

Bu ay aşırı eleştirilerinizin dozunu ayarlamalı özellikle iş hayatınızda fikir yürütürken dikkatli olmalı fikirlerinizi başkaları için yürütürken kendi yaptıklarınızı da görmezden gelmeden hareket etmelisiniz. Ticari faaliyetler yurt dışı ile ilgili anlaşmalar iyi kazançlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Özel yaşamınızda evli Başaklar eşinizin inatçı davranışları karşısında tahammül etmekte zorlanabilir özellikle ile finansal konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. 14 Mayıs 2017'den sonra sağlıkla ilgili komplikasyonlar da mümkündür. Dikkatli olmalı genel olarak gerginliklerin içinde olmamaya özen göstermelisiniz.. Ayın ikinci yarısında yeni bir işe başlamaktan uzak durmalı verilen sözlere itimat etmeden hareket etmelisiniz.

Başak 2017 Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı boyunca başkalarının sorumluluklarını almamalı yorucu işlerden sakınmalı ve başkalarının hatalarının parçası olmamaya özen göstermemelisiniz. 8 Haziran itibari ile farklı kaynaklardan yararlanacak iş hayatınızda iş birlikleri ile güçlenebileceksiniz. Büyük İyilik Jüpiter doğrudan harekete devam edecek. 9 Haziran'dan sonraki dönem sevgi ve evlilik hayatı için oldukça mutluluk vericidir. Mevcut ilişkileriniz güç kazanacak ve öte yandan da yeni ilişkiler ortaya çıkabilir. Resmi kurumlar vergi ile ilgili sorunların yolunuzu engellemesi ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalı bu anlamda kontrollü davranmalısınız. 15 Haziran 2017'den sonra şansınız her konuda artmaya başlıyor. Haziran ayı sonunda ani bir yolculuk gerçekleşebilir ve size kazançlar getirebilir.

Başak 2017 Temmuz Ayı Yorumu

Gezegenler bu ay boyunca size destek olacak. Eğlenceli ve kazançlı geziler Temmuz ayında gerçekleşebilir. Barış bulmak için erdemli işlerde yer almalısın. İkinci yarıdaki gelir beklentilerinizi iyileştirmek için anahtar gezegenler bir araya geliyor. Kariyerde önemli ilerleme 16 Temmuz 2017'den sonra olacaktır. İşyerinizdeki pozisyonunuz ve genel durumunuz bu ay da üssel olarak artacaktır.

Başak 2017 Ağustos Ayı Yorumu

Kariyer ilerlemesi Ağustos ayında ufukta yeni gelişmeleri getiriyor sizlere. Kişisel ve mesleki konularda İSTİKRAR sizden yana girişimci olmalı yeni fikirler ile bilginizi zenginleştirip ortaya koymalısınız. İş yerinde yeni bir görev alabilir veya arzuladığınız iş değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz. Maaşınız 17 Ağustos 2017'den sonra artacaktır. Ay sonuna kadar iş hayatınızda ki hareketlilik sizleri yukarı taşıyacaktır. Ağustos ayında arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanacak ve onlardan gelen faydalar söz konusu. Ay sonunda yolculuklar özel yaşamınızda olumlu etkileri beraberinde getirecektir sizlere.

Başak 2017 Eylül Ayı Yorumu

Bu ay iyi gelirler elde edebilir ve sosyal hayat, kendiniz için rahat bir hayat yaratmanıza yardımcı olur. Sosyal çevreniz değerli ve ilham verici olacaktır sizler için. Kazanmanın yeni fırsatlarını bulacak. 12 Eylül'den sonra heyecan verici bir iş teklifi alabilirsiniz. Jüpiter transitleri, mevcut işte ilerleme getirecektir sizlere. 17 Eylül 2017'den sonra, para ile ilgili sorunlar söz konusu olsa da ilerleyen günler de her şey yoluna girecekti. Aile içinde artan masraflarla birlikte gelir gider dengesizliği sizi zorlayabilir. Bu ay seyahatlerinizde büyük bir harcama ve kayıplara karşı dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise dikkatli olmalı kıskançlıkların ilişkinizi yıpratmamasına izin vermemelisiniz.

Başak 2017 Ekim Ayı Yorumu

Bu ay enerjinizi düşürecek kişilerle zorlanabilir. Ay’ın ilk 10 günü ani kararlar almamalı ve iş hayatınızda zihninizi karıştıracak kişilere dikkat etmelisiniz. Öfke ya da duygusallıkla işten ayrılmamaya kalkmamalısınız aksi halde ciddi mali sorunlar da ortaya çıkabilir. Mali kayıpları önlemek için ay başında dikkat etmeli keskin kararlar almamanız gerektiğinin bilinci ile hareket etmelisiniz. 17 Ekim 2017'den sonra daha iyi bir evre başlayacak sizler için ve mali konularda bir miktar rahatlama olacaktır. Bununla birlikte, bu ay aşk hayatınızda da oldukça yüksek enerjili olaylar la karşılaşabilirsiniz. Dikkati elden bırakmamalı ayrıcalıklarınızı aşka önem vererek ortaya koymalısınız. Öğretmen Satürn ün yansıması ile hukuki konularda ve mali haklar ile ilgili konularda aleyhinize yapılan işler lehinize dönecektir. Ay sonunda yeni bir işe başlama şansınız olacaktır.

Başak 2017 Kasım Ayı Yorumu

Kendi hayatınızı sorgulayarak doğru adımlar kararlar alacağınız enerjiler iyi karşı karşıyasınız. Başkalarının sizin için ne düşündüğü konusunda endişelenmemeli bu hayata bir kez geldiğinizin farkındalığı ile hareket etmelisiniz. Kasım bu anlamda çok yoğun bir dönem olacaktır. İş ve eğitim hayatınızda yabancı kaynaklardan olumlu bir gelişme meydana gelebilir. 9 Kasım'dan sonra devlet makamları veya bankalar ile ilişkileriniz istikrar kazanacak. Bu dönem de mirasla ilgili konularda da hakkaniyetli gelişmeler yaşanarak hakkınızı alabilirsiniz. 16 Kasım 2017 tarihinden itibaren finans, vergi ve devlet daireleri ve aile ile ilgili konularda gelişmeler istikrar kazanacaktır . Ay ilerledikçe finansta daha iyi şanslar görülecektir.

Başak 2017 Aralık Ayı Yorumu

Bu ay iletişiminiz ile ilgili konularda dikkat etmeli size muhalefet edenlere karşı sert bir tutum içine girmemelisiniz. Ayrıca başarı yolculuğunuzu hızlandırmak için başkaları ile sürtüşme içine girmemelisiniz. Mali durumunuz ile ilgili kimse ile tartışma içine girmemeli ve bu anlamda kimse ile konuşmamalısınız. 16 Aralık 2017 den sonra aşk hayatınızda güzel ve olumlu gelişmeler ile ilişkinizi daha iyi hale getirebilir kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Dış kaynaklardan gelen fırsatlar kazançlarınızı arttıracaktır. Özellikle iş birlikleriniz, bu ay her bakımdan size fayda sağlayacaktır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık