Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 Aslan Yıllık Burç Yorumları

ASLAN Gökyüzünün 2017 için şifresi: Zayıf yönlerimi geliştiriyor hatalarımı kabullenip yaşadıklarımın olgunluğu ile aşka emeğe dostluğa değerlerime sahip çıkabilmenin mucizelerini yaşıyorum.

2017 maddi ve manevi kazanımlar ile ilerleyebileceğiniz enerjileri getiriyor sizlere. Bu yıl hırçınlıklarınızdan kendinize zarar veren davranış ve alışkanlıklarınızdan uzaklaşmayı başardığınız anda istikrar okları sizden yana yer alacaktır. Yatırımlar ve genel statü iyi olsa da, çocuk sahibi Aslanlar sorunlar yaşayabilir özellikle boşanmış bir anne ya da babaysanız bu anlamda eski eşle yaşanan krizlere bağlı çocuğunuz ile ilgili sorunlar la mücadele verebilirsiniz. Ayrıca yetişkin çocukları olan Aslanlar sizden bağımsız alınan kararlar karşısında duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Yılın ilk iki ayı bilinçaltınızın açık olduğu ve başkalarından fazlası ile etkileneceğiniz enerjilere dikkat etmeli verilen sözlere itibar etmeden gerçeklere odaklanarak işinizle ilgili konularda aklınıza yatmayan hiç bir söylemin sözcüsü olmamalısınız. 6 Nisan 2017 ve 20 Haziran 2017 tarihleri arasında iş ve özel yaşamınızda keskin kararlar almamaya dikkat etmeli işinizle ilgili belirsizliklerin endişesi ile farklı alanlara yönelerek iş değişikliği ya da ek iş gibi eylemlere yönelmemelisiniz. Bu dönemde yapacağınız planlar var olanı korumak ve iyileştirmek üzerine olmalıdır. Eylül 2017'den itibaren giderleriniz de gelirlerinizde artabilir. Ocak ve Nisan aylarında bekar Aslanlar yeni bir ilişki olasılığı ile karşılaşabilir daha önce yaşadığınız tekrarlardan uzak duru bir beraberliğe başlayabilirsiniz. Bu durumu paylaşmaktan kaçının ve aşk hayatınızda aldığınız kararlar konusunda başkalarına karşı temkinli olun4 Mart ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında gelecek önemli değişiklikler ve işinizle ilgili konularda iki yüzlü insanlardan kaynaklanan sorunlara karşı dikkatli olmanız gerektiği vurgusunu yapmakta. Bu dönemde tartışmalardan ve ani kararlar almaktan kaçınmanız gerekir. 15 Nisan 2017'den sonraki periyot daha net olacak sizler için.

Aslan 2017 Ocak Ayı Yorumları

Yılın ilk ayı aile bireyleri ile ilgili konular fazlası ile gündeminizde yer alabilir Özellikle anne ve anne ile ilgili konular ile ilgilenebilirsiniz. Yakın akrabaların anlayışsız tavırları ve sizin hayatınıza çok fazla müdahale eder tarzda yaklaşımları tahammül sınırlarınızı zorlayabilir. Uzun zamandır yatırım yapma düşünceniz varsa 14 Ocaktan sonra yeni bir ev yada araba satın alabilirsiniz. İş hayatınızda ise baskı ve beklentilerin yoğun olduğu enerjiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ben benim isteklerim ben bilirim tarzında yaklaşımları olan yönetici mesai arkadaşlarınıza karşı dikkat etmeli bu gibi kişilerden kaynaklı hatalara ortak olmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise öğretmen Satürn’ün enerjileri ile ilişkileriniz rayına girmeye başlıyor ve özel yaşamınızda huzuru yakalamayı başarıyorsunuz.

Aslan 2017 Şubat Ayı Yorumları

Ay’ın ilk 10 günü hiç kimse ile tartışmalar içine girmemeli hakkınızı aramak için sakinlik ve diplomasi ile hareket etmelisiniz. Aksi takdirde hukuki konularda başınızı ağrıtacak durumlar ile karşılaşabilir maddi olarak zorluklar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir yarım kalan bir süreci tamamlama fırsatı yakalayabilir eğitim hayatınızda hayalini kurduğunuz pek çok şeye kavuşabilirsiniz. Bu ay kronik sağlık sorunlarınızın tekerrür etmemesi için dikkatli olmalı ve rahatsızlıklarınızı geçiştirmeden uzman bir hekime başvurmalısınız. 12 Şubattan itibaren daha istikrarlı ve olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay özel yaşamınızda kadın arkadaşlardan gelecek zorluklara dikkat etmeli eş ya da sevgilinizle ilgili özel konuları kimse ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde sırlarınızın ortaya dökülmesi ile büyük krizler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aslan 2017 Mart Ayı Yorumları

Kariyer hayatınızda ciddi gelişmeler yükselişinizi hızlandıracak gelişmeler yaşayabileceğiniz bir aydasınız. İş hayatınıza duygularınızı yansıtmadığınız profesyonel düşündüğünüz takdirde pek çok konuda kazançlı çıkabileceksiniz. Kontrollü olmalı birlikte yürüyeceğiniz arkadaşlarınızı iyi seçmelisiniz. Güven duymadığınız kişilere temkinli davranmalı merhamet duygunuzun esiri olmadan hareket etmelisiniz. Venüs retrosu 4 Mart tan sonra sık sık seyahatleri ve yurt içi yurt dışı eğitimle ilgili konuları gündeminize getirebilir. Sağlık sorunlarınızda bu ay olumlu yönde ilerleme kaydedecektir. 14 Mart 2017'den sonra, yatırımlar ile ilgili konularda özellikle ortakları olan Aslanlar sorunlar ile karşılaşabilirler. Uzlaşmacı olmalı keskin kararlar alarak ortaklığı sonlandırmaya yönelik konuşmalar dan sakınmalısınız. Aşk hayatınızda ay sonuna doğru önem kazanmakta. Devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinize resmiyet kazandırabilirsiniz.

Aslan 2017 Nisan Ayı Yorumları

Bu ay siyasete meraklı Aslanlar bu alanda önemli gelişmeler yaşayabilir bu anlamda faaliyetlerde bulunarak dikkatleri üzerinize çekerek bu alanda başarı sağlayabilirler. Deniz aşırı yolculuklar kazançlar yatırımlar ve başarıyı beraberinde getirebilir iş hayatınızda sizlere. Özel yaşamınızda ise evli Aslanlar için krizler yaşanabilir. Eşin iş hayatınızda ki istikrarsızlık Banka ve vergi daireleri ile ilgili sorunları sizden gizlemesi finansal olarak bilginiz dışında yaptığı bir çok konu ilişkinizde güven kaybına neden olabilir. 14 Nisan 2017'den sonra yatırım ve ortaklıklar için acele etmemeli yerli yersiz işinizle ilgili planlarınızı konuşmamaya özen göstermelisiniz. Fikirleriniz Çalınabilir! Ayrıca, Öğretmen Satürn'ü Retro geri harekette. Dolayısıyla, bu ay borçlanmanın veya borç vermenin size zarar vereceği enerjiler ile karşı karşıyasınız dikkatli olmalısınız.

Aslan 2017 Mayıs Ayı Yorumları

Ay sizin için güçlü enerjiler ile dolu aşk hayatınızda da iş ve eğitim hayatınızda da öngörülemeyen kaynaklardan olumlu fırsatlar yakalayabileceğiniz enerjiler söz konusu. Hayata verdiğiniz emeğin güçlü inançlarınızın mükafatını almaya başladığınız özel bir ay. Kendi işinin sahibi Aslanlar geçmişle ilgili bazı zorluklar yaşayabilirler hükümet veya vergi daireleri ilgili sorunlar sizi rahatsız edebilir. Manevi yönünüz ise güçleniyor özellikle aşk ve aile hayatınızda yolunda gitmeyen pek çok şeyi düzeltebilecek güçlü sevginiz ile pek çok zorluğu aşabileceksiniz.

Aslan 2017 Haziran Ayı Yorumları

Gezegenler bu ay size bol şans getiriyor gibi görünüyor. Beklenmedik hesapta olmayan seyahatler kazançlarınızı arttırabilir ve istikrarlı enerjileri doğru değerlendirerek başarı çıtanızı yükse . Erdemli faaliyetler yardımlar vakıf ve sosyal sorumluluk projeleri ile pek çok alanda ses getirecek etkinlikler yapabilirsiniz. Büyük iyilik Jüpiter 9 Haziran'dan itibaren finansal açıdan daha fazla güçlenmenize katkıda bulunacak. 15 Haziran 2017'den sonra, kariyerinizde büyük bir sıçrama gerçekleştirebilir, Liderlik rolü üstlenip statünüzü yükseltebilirsiniz. 21 Haziran'dan sonra Öğretmen Satürn duygusal konuların önemini hatırlatacak olaylar ile uyanıklık haline erişmenize katkıda bulunacak.

Aslan 2017 Temmuz Ayı Yorumları

Temmuz, Sizleri amaçlarınıza ulaştıracak fırsatlar açısından önemli bir ay. Özellikle kariyer için aktif ve üretken bir dönemdir. Hem mesleki hem de kişisel hayatta beklentilerinizi karşılayabileceğiniz güçlü etkiler söz konusu. Yeni bir projeye başlayabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. 16 Temmuz 2017'den sonra, özellikle de yabancı kaynaklardan elde ettiğiniz gelirler söz konusu olabilir. Bu ay boyunca dostlarınızdan gelecek faydalar da söz konusu. Özellikle aşksız bir Aslansanız arkadaşlarınız vasıtası ile tanıyacağınız biri kalbinize AŞK ın varlığını en saf hali ile hissettirebilir.

Aslan 2017 Ağustos Ayı Yorumları

Bu ay hukuki bir mücadelenizin sevindirici gelişmelerini deneyimleyebilir adaletin yerini bulması ile özgüveninizi yükseltebilirsiniz. Bu ay gelir ve giderler arasında bir dengesizlik olabileceğinden, 17 Ağustos 2017'den sonra mali konularda dikkatli olmalı, Paranızı nereye harcadığınız konusunda özen göstermeli ve kişisel güvenliğinizi her zamankinden biraz daha fazla önemsemelisiniz. Özellikle seyahat planları söz konusu olduğunda kayıp ve hırsızlıklara karşı dikkatli olmalısınız. 25 Ağustos'tan sonra Satürn'ün direk harekete geçmesi, hayatta çok fazla ihtiyaç duyulan huzur ve sağlık konularında iyileşmeleri beraberinde getirirken sizlere hayat amacınızı daha iyi anlayacak ve sizi zor durumda bırakan kişi ve olaylara karşı bakış açınızı değiştirerek kendinize büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

Aslan 2017 Eylül Ayı Yorumları

Bu ay tembellik ve enerji düşüklüğü iş ve eğitim hayatınızı zora sokabilir dikkatli davranın. Ve bu miskin halden bir an önce sıyrılmaya bakın aksi takdirde üzüleceğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Ayın ilk günlerinde dikkatsizliğiniz sonucu meydana gelen parasal bir kayıp, iş hayatınızda büyük bir karışıklığa neden olabilir. 17 Eylül 2017'den sonraki dönem para meseleleri açısından daha iyi enerjileri getirirken artan sorumluluklarınız karşısında şikayetçi olmadan hareket etmeniz için de uyarıyor sizleri. Bu ay aşk hayatınızda yaşanacak kısa süreli gerginlikleri büyütmemeli kendi içinizde aşabileceğiniz sorunları 3ncü şahıslar ile paylaşmamaya önem vermelisiniz.

Aslan 2017 Ekim Ayı Yorumları

Saygı ve Sevgi bu ay sizler için her zamankinden daha fazla önem kazanmakta. Önce kendinize sonra işinize eşinize ve sırası ile sevdiklerinize. Değerlerinizi daha iyi kavrayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu durum sizlere her bakımdan farkındalık kazandıracak. İş ve eğitim hayatınız ile ilgili yoğun ve seyahatler ile renkli bir ay sizler için Ekim. 17 Ekim 2017'den sonra özel yaşamınızla ilgili arkadaşlarınızdan çok fazla eleştiri alabilir kıskançlıklar sonucu birlikte olduğunuz insanla ilgili olmadık şüphelere düşebilirsiniz. DİKKATLİ olun ve kurgu ile hareket edip gerçek bir aşkı yerle yeksan etmeye kalkışmayın.

Aslan 2017 Kasım Ayı Yorumları

Bu ay öncelikler listesinizin başında finans gelebilir. 9 Kasım'dan sonra Büyük iyilik Jüpiter sizler için daha cömert enerjileri getirecek ve evlilik hayatı işinizle ilgili zam yeni gelir beklentileri konusunda pek çok ilerlemenin hızla gerçekleşmesine katkıda bulunacaktır. 16 Kasım 2017'den sonraki dönem de eğitim hayatınızda oldukça olumlu bir değişiklik yaşanabilir. Bu ay dostluklara aileye verdiğiniz önem hayatın her alanında size yardımcı olacaktır. Yerli veya yurt dışı ile ilgili herhangi bir ticaret anlaşması uzun vadede kârlı olacaktır sizler için.

Aslan 2017 Aralık Ayı Yorumları

Bu ay kazançlı geziler etkinlikler planlayabilirsiniz. Çok zevk alacağınız finansal işbirlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Ailevi konularda ise gergin enerjiler söz konusu. Özellikle 16 Aralık 2017'den sonra aile bireylerinizle ciddi sorunlar yol ayrımları yaşayabilirsiniz.. Para ile ilgili konularda aşırı güvende olma arzu içinde olan akraba ve kardeşlerin beklenmedik yüzlerini görmek sizleri duygusal olarak sarsabilir ve buna bağlı sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Bu ay ortak yatırımlar iş ve ev hayatınızda yeni ve olumlu gelişmeler güçlü işbirlikleri ile yapılanmalar söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda da her bakımdan istikrar sizden yana.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık