Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 Akrep Yıllık Burç Yorumları

AKREP Gökyüzünün 2017 için şifresi: Kendimi seviyor sürekli gelişmeyi seçiyorum sevgi ile emek veriyor maddi manevi zenginliklere erişiyorum.

Bu yıl sizler için olumlu ve kazançlı çıkacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kendinizi yılın büyük bölümünde birçok etkinlik ve çalışmanın içinde bulabilirsiniz. Olumlu olaylara rağmen, kişisel hayat ve kişisel ilişkiler sizin için zor olabilir. Genel olarak Öğretmen Satürn'ün kişiliğinizi etkilediği ve mizacınızı büyük ölçüde değiştirdiği iki yıldan fazla olumsuz dönemden sonra bu yıl tepki ve kararlarınızda daha iyi kavrayacak hayır diyebilmenin hatalarınızla yüzleşebilmenin rahatlığına erişeceksiniz. Bu yıl Emlak işlerinden kazanımlar elde edilecek iş birlikleri ve ortaklıklar ile güçlenebileceksiniz. 26 Ocak 2017'den sonra da çevrenizdeki bazı insanlara mesafeler koyabilir bu insanların özel yaşamınızda söz sahibi olmasını sonlandırabilirsiniz. 6 Nisan'dan sonra başlayıp 28 Ağustos 2017 tarihine kadar olan süreçte işinizle ilgili başkalarından kaynaklanan aksilikler engeller ve gizli düşmanlıklar ile karşılaşarak mücadele verebilirsiniz. Sakinlik ve diplomasi bu süreci akıllıca yönetmenizi sağlayacaktır. 20 Haziran 2017'de ve 26 Ekim 2017 tarihine kadar Öğretmen Satürn'ün yansıması ile iş ve finansal konularda durağan bir süreç olabilir sabırla beklemeli farklı alanlara yönelmeden var olan için mücadele etmelisiniz. Özel yaşamınızla ilgili konularda ise bekar Akrepler bu süre içinde çok özel bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Bu süre zarfında yeni bir iş ya da yatırım yaparken dikkatli olmalısınız ve bu dönemde büyük risk veya değişikliklerden kaçınmalısınız.

26 Ekim 2017'nin sonrasında çok fazla gelişme hissedilecek ve eskisinden çok daha kolay bir şeylere sahip olabilmenin mutluluğunu yakalayacaksınız. Yıl boyunca işlerinizle ilgilenen arkadaşlarınızın sizin için çok güvenilir veya sadık olmayabileceğine dikkat etmelisiniz. Bu yıl başarınız ve mutluluğunuzun artması ile hem açık hem de gizli düşmanlar artabilir, bu nedenle dikkatli ve temkinli olmanız gerekir. İş hayatınızda sürekli gelişim yeni fırsat lar ile karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla, çok dikkatli olmanız gerekir. Aşk hayatınızda Mart başında ve Nisan 2017 ortası arasında özel şeyler yaşayabileceğiniz enerjiler söz konusu. Bu yıl başlangıçların sizin kalbinizden geçenlerin hayat bulması arzusundaysanız başkalarının ağırlıklarını omuzlarınızdan bırakmalı ve kendi hayatınızın efendisi olma çabası içinde bulunmalısınız.

Akrep 2017 Ocak Ayı Yorumu

Bu ay özel yaşamınız ile ilgili kararsızlıklarınızdan uzaklaşacak daha net kararlar alabilecek cesareti kendinizde bulacaksınız. Sancılı olan her şey dününüzde kalsın siz ayın güçlü enerjilerini yeniden yapılanmak için kullanın. İş hayatınızda ise risklerden uzak durmalı arkadaşlarınız ile ortak yatırım ortak alışverişlerden de olabildiğince kayıp ve zarar görebileceğinizin bilinci ile hareket etmelisiniz. Ailevi konularda ise gerginlikler kardeşler arasında olabilir. 14 Ocak 2017'den sonra hayat sizin için her bakımdan daha keyifli bir hal alacak. AŞK Hayatınızda ise 26 Ocak'tan sonra keyif verici gelişmeler ile kaygılarınızdan uzaklaşıp doğruda aşk la tamamlanacaksınız.

Akrep 2017 Şubat Ayı Yorumu

Kendi ihtiyaçlarınıza ve koşullarınıza öncelik vermeniz gereken bir ay. Başkaları için yaptığınız fedakarlıkları şimdi kendiniz için yapmalı iş ve özel yaşamınızda rahatsızlıklarınızı çözüme kavuşturacak yol ayrımlarını yapılanmalarını gerçekleştirmek için kararlı olmalısınız. Toplumdaki durumunuz ve saygınlığınız çok önemli olacak. Emek verecek kararlı olacak başaracaksınız. Bir ilişkinin içinde olan Akrepler bu ay evlilikten vazgeçmek üzere olan karşı tarafa karşı anlayışlı olmalı onun endişelerinin azalması için yardımcı olmalı sabırla hareket etmelisiniz. 12 Şubat 2017'den sonra aile hayatınızda ortak değerler üzerinde uzlaşı sağlamak yaşanan nahoş gelişmeleri de ortadan kaldıracak kırılan kalpleri iyileştirecektir. Gezegenler, ayın sonunda mali konularda daha fazla şansa sahip olacağınız vurgusunu yapmakta.

Akrep 2017 Mart Ayı Yorumu

Bu ay yüksek egolu çalışanlar ve yöneticiler ile problemler yaşayabilir size karşı saygısızlıklarına sert tepkiler vererek iş hayatınızda farklı arayışlara girebilirsiniz. Ne olursa olsun öfke ile kararlar almamalı çıkış yolunu daha akılcı yollar ile bulmaya özen göstermelisiniz. Finansla ilgili konularda yabancı para birimleri ve borsa büyük zararlara neden olabilir dikkatli olmalısınız. 14 Mart 2017'den sonra daha iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise evli Akrepler bir takım gerçeklerin ortaya çıkması ile sorunlu ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz.

Akrep 2017 Nisan Ayı Yorumu

Bu ay seyahatleriniz maddi kazançlarınızı arttırmanızı ve güçlü iş birlikleri yapmanıza katkı sağlayabilir. Dostlardan gelecek faydalar iş hayatınızda yarım kalan bir projenin tamamlanmasını ve hukuki bir meselenin lehinize sonuçlanması ile rahatlamalara neden olabilir. 14 Nisan 2017'den sonra yakınınızdaki kişiler ile her şeyi paylaşmamaya özen göstermeli ve tüm düşüncelerinizi açık etmemelisiniz. Gökyüzü bu ay yatırımlar yeni bir mülk ve evle ilgili konularda sizi destekleyecektir. Eğitim hayatınızda ise bu ay ekstra çaba vermeniz gerekebilir. Amaçlarınızı belirlemeli şikayet etmek yerine çözüm üretmelisiniz.

Akrep 2017 Mayıs Ayı Yorumu

Bu ay kazançlarınız hatırı sayılır bir şekilde artabilir yeni bir ev veya taşıt satın alabilirsiniz. Ev ya da ofis değişimi de bu ay içinde mümkündür. 14 Mayıs 2017'den sonra sağlığınız hassasiyet kazanacaktır. Dikkatli davranın ve bu ay sert sporlar yapmaktan uzak durun. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Akrepler eşinizle çocuk ya da çocuklarınız için tartışmalar yaşayabilir sorumluluklarını yerine getirmemelerinden kaynaklanan gerginlikler ile uğraşmak zorunda kalabilir ilişkinizle ilgili kaygılara kapılabilirsiniz.

Akrep 2017 Haziran Ayı Yorumu

Bu ay her bakımdan kendinizi enerjik hissedecek tekrarlardan uzaklaşmış dinlenmiş zihninizle her türlü olayı lehinize çevirecek çeviklikle başarı çıtanızı yükseltebileceksiniz. Zekanızı konuşturmanız gereken bir aydasınız. Hızlı düşünmeli hızlı kararlar almalı ve iş hayatınızı orijinal fikirleriniz ile zenginleştirmek için çabalamalısınız. 15 Haziran 2017 tarihine kadar sağlık ve hukuki konularda dikkat etmeli ikili ilişkilerinizde ön yargılı tutumlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Biraz anlayış biraz sabır size çok şey kazandıracaktır. Fakat parlayan yıldızınız pek çok kişiyi rahatsız edebilir ve sizi bilmediğiniz alanlara çekerek kayıplar yaşayabileceğiniz işlere yönlendirebilirler. Kandırılmaya yatkın olduğunuz enerjiler söz konusu iken yeteneklerinizin ötesinde bir işe girmekten kaçınmalısınız.

Akrep 2017 Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay aşk ve iş hayatınızda anlaşmazlıklar yaşayabilir keskin ve baskın tavırlarınız ile ilişkilerinizde krizlere neden olabilirsiniz dikkatli davranın ve pişmanlık duyacağınız cümleler kurmamaya özen gösterin. 16 Temmuz 2017'den sonra emek verdiğiniz projelerin karşılığını Maddi olarak almaya başlayacaksınız uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınızın aşka dönüşebileceği gibi arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız yeni bir insanla keyifli bir beraberliğe başlayabilirsiniz.

Akrep 2017 Ağustos Ayı Yorumu

İş ve özel hayatınızda yolunuzu net bir şekilde tayin edip rotanızı belirlemeniz gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yaşanmışlıkların verdiği ruhsal yorgunluklara bağlı sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun ve kendinizi de sevdiklerinizi de üzecek kararlar almamaya özen gösterin. 17 Ağustos 2017'den sonra finansal yatırımlar alacak verecek konularında merhametli yaklaşımlardan kaçınmalısınız. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. 25 Ağustostan itibaren ise şans sizden yana.

Akrep 2017 Eylül Ayı Yorumu

Bu ay iş ve eğitsel konularda aşırı stresli ve başkalarına fayda size zarar getirecek faaliyetlerle uğraşmayın. Çalışma konuları için büyük iyilik Jüpiter transiti sizi güçlendirecek ama bu gücü kendi işinizi kurmak ya da var olan işinizi daha karlı hale getirmek için kullanmayı seçmelisiniz. 12 Eylül 2017'de ve 17 Eylül 2017'den sonra gelişmeler aşk hayatınızda da iş hayatınızda da olumlu ilerleyecektir.

Akrep 2017 Ekim Ayı Yorumu

Ayın ilk 10 günü her doğruyu her yanlış insana söylememeli size karşı muhalefet eden arkadaşlarınıza kendinizi ispatlama çabası içine girmemelisiniz. Hayal kırıklıkları ve zarar göreceğiniz olaylar yaşamak istemiyorsanız şayet. 17 Ekim 2017'den sonra kariyerinizde hak ettiğiniz değeri görecek güven duyup güven vereceğiniz gelişmeler yaşayabileceksiniz.. Bu ayın sonlarına doğru hiç beklemediğiniz şekilde yatırım fırsatları elde edebilir bir mülk veya araç satın alma olanağı elde edebilirsiniz.

Akrep 2017 Kasım Ayı Yorumu

Bu ay kariyeriniz yükselmeye devam edecektir. Çalışma hayatıyla birlikte, kişisel alanınızda olumlu gelişmeler de sizleri karşılamakta, Terfi alabilir yeni bir proje ile önemli kazançlar elde edebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. .İdeallerinizi hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşarak kendinizi kariyer hayatınızda yeni bir dönemin içinde bulacaksınız. Popülaritenizin yükseleceği bir süreç. Bu dönemde dikkat etmeniz çevrenizde ki negatif insanların etkisinde kalmadan size müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmeniz olmalıdır. Ayrıca hedeflerinizi belirlemeden hayatın rüzgarına teslim olarak yaşamı ağırdan alırsanız ve insanların üzerinizde baskı kurmalarına izin vermeye devam ederseniz. Bu şanslı süreçten payınıza düşeni alamayacağınız gibi kendinize olan güveninizi de fazlasıyla zedelemiş olursunuz.

Akrep 2017 Aralık Ayı Yorumu

Bu ay Arkeoloji, madencilik ve denizcilikle ilgili alanlarda çalışan Akrepler dikkatli olmalılar beklenmedik olaylar trajedik sonuçlara neden olabilir. Ruhsal tekamülünüzün fazlasıyla yoğun olacağı bu süreçte kendinizi yeniden keşfedecek ve dünyayı farklı değerlendirerek yaklaşımlarınızı bu doğrultuda geliştireceksiniz. Ay boyunca kazanımlarınızda ki artışı akıllıca yatırımlarda değerlendirmeli iş ve eğitim hayatınızda kendinizi geliştirme yönünde harcamalarda bulunmaktan çekinmemelisiniz. Evli Akrepler Eşinizi gerçekten seviyor ve güveniyorsanız huzursuzluk yaratan kişiler karşı birlikte hareket etmeli ve evliliğinize olan hakimiyetinizi huzurunuzu kaçırmak isteyen kişilere karşı net bir şekilde ortaya koymalısınız.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık