Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2016'nın Numerolojik Sayısı 9

2016 yılı boyunca numeroloji sayınıza göre kendi potansiyelinizi öğrenmek istiyor musunuz?
İşte cevaplar

"Evrim hayatın yasasıdır.
Sayı evrenin yasasıdır.
Birlik'te Tanrı'nın yasasıdır."
Pythagoras

Numeroloji sayıların bilimidir. 2016 yılının 2 + 0 + 1 + 6 = sayısı 9 dur ve MARS tarafından yönetilir. Hint Astrolojisinde Mars “KARTİKA” bir savaşçıdır. Eril bir gezegen olan Mars eylemi temsil eder. Niteliği cesaret ve sağlamlıktır. Doğum haritamızda güçlü bir Kartika erkek kardeşlerle uyumlu ilişkileri engelleri aşmamızı ve amaçlarımıza kolaylıkla ulaşmamızı sağlar. Zayıf konumda bir kartika ise enerjinin çabuk tükenerek kendimizi yetersiz hissetmemize mücadele edecek gücü bulamamıza neden olur. Yaralanma, kaza ve kontrolsüz tutkular yıkıcı bir güç haline gelebilir. (9) Dokuz eski sembolizm de bir bitişi göstermektedir. Zaten tek haneli sayıların sonuncusudur. Dokuz üçün karesi olduğundan da bir erişilen noktayı , tamam olmayı göstermektedir. Ancak dokuz sonun olduğu yerde başlangıcın da olması gibi başlangıcı da haber verir. Eskiden göğün dokuz katı olduğu inancı da yaygındı. Buna göre dünya + 7 yıldız katı + sabit yıldızların olduğu kat , dokuz kat etmekteydi. İlginç olan bir başka husus da eski Türk inançlarında da göğün dokuz katı olduğuna inanılmasıdır. Aynı inanç Meksika’da da vardır. Aztekler yerin dokuz kat altı olduğuna da inanmaktaydı. 2016 Karma yasasının mükemmel işleyeceği bir yıl olacak bizler için. Ne ektiysek onu biçeceğiz! Sonlar ve Başlangıçlar hırs mı tevekkül mü sabır mı? Sabırsızlık mı? İyilik mi? Kötülük mü? Yaptıklarımızın boomerang gibi geri dönüşünü yaşayacağımız KARMİK bir yıl 2016.

"Ne mutlu Sırlar öğretisinden
geçmiş kişiye. O kişi, hayatın
kaynağını da bilir, Hedefini de."
Pindar

2016 için Kişisel Numerolojik sayınızı hesaplayın!

Doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazın.
28-10-1982
Aşağıdaki gibi tek haneli bir sayıyı bulmak için ay ve günü azaltın.
28 + 10 = 38
3 + 8 = 11
1 + 1 = 2
Sonraki bir tek hanede doğum yılınızı aşağıdaki örnekte olduğu gibi toplayın.
1982
1 + 9 + 8 + 2 = 20
2 + 0 = 2
Sonrasında
2016 yılının numerolojik sayısını belirlemek için aşağıda ki hesabı yapın.
Değeri nedir
2 + 1 + 6 = 9
Şimdi doğum yılınızın sayısal değeri yukarıda ki örnekte 9+2=11 1+1= ''2'' sizin 2016 için numerolojik sayınızdır.

Bir diğer örnekte ise doğum sayınızı hesaplayabilirsiniz.

Örneğin siz 31 Ekim 1973 doğumlusunuz (Ekim 10ncu ay olur =)
1+0= 1 (31 = 3+ 1 = 4) + (1973 = 1 + 9 + 7 + 3 = 20 = 2 + 0 = 2) = (1 + 4+ 2 = 7)

2016 Kişisel Yıl Sayınız: 1

2016 sizler için iradenizin güçlendiği içsel farkındalığınız ve arınan ruhunuzla meslek hayatınızda önünüze çıkan engelleri tamamen kaldırıp bir yıldız gibi parlayacağınız kalıcı işler yaparak başarıya ulaşacağınız bir yıl olabilir sizler için. Liderlik özellikleriniz araştırmacı yönünüz yıl boyunca başarının anahtarı olacak sizler için. Tıp Astroloji ya da Bilimin her hangi bir dalı ile ilgileniyorsanız bu yıl bu alanlarda yapacağınız çalışmalarla ödüller alabilirsiniz. Özel yaşamınızda geçmişin karanlığı yerini Güneşin ışığına bırakırken huzursuz olmanıza neden olanlar için oldukça yakıcı etkileri getirebilir. Güneş sembolleri ile doğum haritanızda ki Güneşi ve temsil ettkilerini güçlendirebilirsiniz. Doğum haritanızda Güneşin hangi evde olduğunu incelemek iş ve eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler için çok daha iyi fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır sizlere.

2016 Kişisel Yıl Sayınız: 2

Bu yıl özünüzde ki güzellikler ortaya çıkacak yeteneklerinizi keşfedecek ve kendinizi geliştireceğiniz imkanlara erişebileceksiniz. Aşk hayatınızda büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yıl boyunca göstereceğiniz sabır ve mücadele sizi her bakımdan kazançlı çıkartacaktır. Bu yıl boyunca hiç bir konuda tereddütlere yer vermeden kararlı olmayı seçmelisiniz. Yeni arkadaşlar hem iş hem özel yaşamınızda şans getirebilir sizlere. Mutfak ve el sanatları alanlarında başarılar elde edebilirsiniz. Ay sembolleri kullanmak 2016 da şansınızı arttırmanıza ve doğum haritanızda Ay ın enerjilerini güçlendirmenize katkı sağlayacaktır.

2016 Kişisel Yıl Sayınız: 3
Enerjinizi yapıcı yönde kullanmanız gereken bir yıldasınız. Öfke ve şüpheden uzaklaşmaya başlıyorsunuz yaratıcılık gerektiren alanlarda sezgisel gücünüzün yardımı ile yavaş ama emin adımlarla ilerleyip başarılı olabileceğiniz bir yıldasınız. Medya ve basın yayınla ilgili bir meslek sahibiyseniz bu yıl zorlukların ardından gelen başarı sizleri maddi manevi mükafatlandıracaktır. Yıl boyunca sağlığınıza dikkat etmeli beden ve ruhunuzu dinlendirecek aktiviteler her zamankinden daha fazla zaman ayırmalısınız. Uranüs ve Satürn ün sembollerini kullanarak doğum haritanızda ki bu iki gezegeni güçlendirmeyi deneyebilirsiniz.

2016 Kişisel Yıl Sayınız: 4

2016 sizler için arınma yılı. Ruhunuzda ki ağırlıklarınızdan yaşanmışlıkların yüreğinizde ki bıraktığı karanlıklardan arınma ve hafifleme zamanı. Monotonluktan sizi ve çevrenizde kileri yoran olumsuz alışkanlıklarınızdan tamamen uzaklaşabileceğiniz bir yıldasınız. İş ve eğitim hayatınızda zorlukları aşılabilir olarak değerlendirdiğinizde başarı doğal olarak sizlere gelecektir. Duygusal konularda isyankar bir tutum içinde olmamaya özen gösterin. Aksi halde bu durum sağlık problemleri yaşamanıza neden olabilir. Satürn sembollerini kullanarak öz disiplininizi ve kararlılığınızı güçlendirmeyi deneyebilirsiniz.

2016 Kişisel Yıl Sayınız: 5

Bu yıl zihinsel alanda ve iletişim ile ilgili konularda kendinizi çok daha iyi ifade edebileceğiniz enerjiler karşılıyor sizleri. Odaklanın çalışın ve başarın. Bu yıl maddi konularda akılcı yaklaşımlar ve yeniliklerin peşinde ilerlemek kazançlarınızı arttırmanızı sağlayacaktır. İş ve eğitim hayatınızda planlı ilerlemeniz gereken bir yıldasınız. Aşkta hayal kırıklıkları ve hüsranlar yaşayabilirsiniz. Bunun için anlık duyguların esiri olmamaya özen gösterin. Merkür sembolleri kullanarak iletişim ve zihinsel faaliyetlerinizi daha güçlü bir hale getirmeyi deneyebilirsiniz.

2016 Kişisel Yıl Sayınız: 6
Yıl boyunca sosyal ilişkilerinizi iyileştirebilir bunun getireceği faydaları deneyimleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda romantizm sizleri daha fazla kadir kıymet bilen bir ruh haline büründürecektir. Siz ikili ilişkilerde çapkın bir yapıdaysanız bu yıl değişim bu alanda sizler için oldukça etkili olacaktır. Bu yıl kendinizi çevrenizi ve başkalarını yargılamadan geliştirmeye çalışmalı mali konularda bilmediğiniz alanlara yönelmekten ve risk almaktan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Öğrenciler için de disiplinle çalışılması gereken bir yıl. Beklentilerinizin olumlu geri dönüşümü olmasını istiyorsanız şayet. Sağlık sorunlarınız varsa düşünce gücünüzü şifaya odaklamanız faydalı olacaktır. Venüs ün sembollerini kullanarak enerjinizi yükseltmeyi deneyebilirsiniz.

2016 Kişisel Yıl Sayınız: 7
Bu yıl ego ve karamsarlıktan aydınlığa erişebileceğiniz ruhsal psikolojik sağlığa kavuşabileceğiniz bir yıldasınız. Dünyanın bir tiyatro kendinizin de bir oyuncu olduğunuzu düşünün iyiliğin galip geldiği bir senaryonun baş rolünde ki kişi olmayı seçin. Hayatınızda yepyeni bir dönemin kapılarını aralayabilir meslek aşk ve sağlıkla ilgili konularda yenilenmenin getirdiği güzelliklere şükrederek sahip çıkmak için mücadele edin. Ailevi konularda yaşanacak olumlu etkiler her bakımdan sizler için sevindirici olacaktır. Neptün ve Jüpiterin sembollerini kullanarak yıl boyu enerjinizi dengelemeyi deneyebilirsiniz.

2016 Kişisel Yıl Sayınız: 8
Bilinç altınızın derinliklerinde ki korkularınızla yüzleşebilir ruhunuzda ki derin yaralarını iyileştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda zorlayıcı etkileri iş birlikleri ile aşabilir pozitif yaklaşımlarınızla pek çok konuda başarıyı yakalayabilirsiniz. Emek verdiğiniz her şeyin olumlu geri dönüşümlerini alacağınız bir yıldasınız. Yıl boyunca öğrenme kapasiteniz oldukça yüksektir. Neyi öğrenmek istiyorsanız o yöne eğilmelisiniz. Ailevi ilişkilerinizi güçlendirmek elinizde yeter ki bir adım atın sevgiyle. Satürn sembollerini kullanarak kararlılığınızı ve iradenizi güçlendirmeyi deneyebilirsiniz.

2016 Kişisel Yıl Sayınız: 9

Hayat bu yıl her bakımdan farklı olacak sizler için. Yenilenmiş hissedeceksiniz. Dönüşümler büyük olacaktır. Bu yılı maddi manevi duygusal konularda en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Siz doğanız gereği oldukça cömert bir yapıdasınız sahip olduklarınız için yardıma muhtaç kişilere gücünüz doğrultusunda yardımcı olmayı deneyebilirsiniz. Aşk hayatınızda her şey bir çiçek tomurcuğu gibi yeniden hayat bulabilir. İş hayatınızda büyük girişimler ve istikrar sağlayabilirsiniz. İş değişikliği düşünceniz varsa başarı ile uygulayabilirsiniz. Yıl boyunca dikkat edeceğiniz tek konu öfke olmalı öfkeden uzaklaşmalı kızgınlığın size ve sağlığınıza zarar getireceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Marsın enerjilerini güçlendirmek için mars sembolleri kullanmayı deneyebilirsiniz. Doğum haritanızda Mars’ın hangi evde ilerlediğini incelemekte size fayda sağlayacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.

Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık