Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2016 Yılbaşı Gecesi Renkleriniz ve Kristalleriniz

“Işıklar içinde doğarsın Agni ( ateş tanrısı)
Dünyaya ışıklar saçarsın.
Göklerde, sularda, toprakta Sen varsın”
Vedalar (4)

Renkleri insanoğlu çok eski çağlardan beri kullanmaktadır. İnsan bedeninde 7 enerji merkezi vardır. Bedenimizde 7 chakra vardır. Sanskritçe Çakra sözcüğü “Tekerlek”, “Çark” veya “Halka” demektir. Enerjetik açıdan ise Çakra “girdap” anlamına gelmektedir. Enerji merkezi olan Çakra enerjetik bedende halka şeklindedir ve enerji Çakra halkasının üzerinde bir girdap gibi dönmektedir. Bunun dışında Çakra, iç yaşam enerjisinin döner merkezi, iç enerji kanallarının buluştuğu, enerjinin bedene girip çıktığı ve farklı enerji düzeylerine dönüştürüldüğü bir kesişme noktasıdır. Her chakra negatif ya da pozitif titreşimleri çeken özel bir renge bağlıdır. Astrolojik olarak ta gezegen ve burçlarımıza ithaf edilmiş renkleri kullandığımızda, Kişi daha dengeli mutlu ve huzurlu olacaktır. Renklerle birlikte kristallerimizi kullanmamız da bu etkiyi kuvvetlendirecektir. Renkler ve kristallerin insanlar üzerinde olumlu ya da olumsuz etkileri bir çok bilim insanı tarafından araştırılmıştır ve insan üzerinde etkili oldukları bilimsel olarak ta ispatlanmıştır.

2016 yı karşılayacağınız Yılbaşı gecesi renklerinizin hepinize sağlık birlik şans güzellik huzur bolluk ve bereket getirmesini diliyorum. Yeni bir yılı karşılarken o anın Gezegensel enerjilerinin yansımasıyla ruhsal ve bedensel enerjimizi yükseltecek renkleri tercih etmeliyiz. Burçlarımıza göre tercih edeceğimiz renkleri kıyafetlerimizde yoğun olarak kullanmalı doğal kristallerimizle de güçlendirmeliyiz.

KOÇ: Kırmızı

Renklerin enerjileri; Kırmızı: Sizleri harekete geçirerek değişim enerjisine zorlanmadan ayak uydurabilmeniz için sizleri destekleyecek. Duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığınızı arttırır. Aradığınız huzuru yakalamanıza yardımcı olur.
Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Lal ve Kristal Kuvars

ŞİFRENİZ: Her doğan günle yenileniyor arınıyor güce ve sağlığa kavuşuyor. Yeteneklerimin mükafatını bolluk ve bereketle alıyorum…

BOĞA: Siyah Fıstık Yeşili

Renklerin enerjileri; SİYAH: Siyah hakimiyeti kararlılığı dönüşüm ve irade gücünüzü ortaya koymanıza yardımcıdır. FISTIK YEŞİLİ: Umudu, yeniliği, gençleşmeyi ve yeniden canlanmayı tüm ruhunuza yansıtacaktır. Paylaşım ve uyumun rengidir. Yaşama sevincinizi yükselterek hedeflerinize kararlılıkla gitmenize yardımcı olur. Bilgi ve bilgeliğe giden yolda ilerlemenize yardımcı olur.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Labradorit Oniks

ŞİFRENİZ: Sevginin en yüce halini tüm saflığı ile yaşıyor AŞK’la çalışıyor üretiyor Zenginliği AŞK’la karşılıyorum…

İKİZLER: Saks mavisi Turuncu

Renklerin enerjileri; SAKS MAVİSİ aradığınız huzuru bulmanıza ruhsal olarak içinde çıkamadığınız konuların farkına varmanızı sağlar. TURUNCU: Heyecan ve mutluluk verici, dinamizmi yansıtır. Ruhsal enerjinizi arttırarak yeteneklerinizi hayallerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Yeşim Carnelian

ŞİFRENİZ: Geçmişin ağırlıklarını ardımda bırakıyor, Yeniliğe Aşka başarıya sağlığa Aşkla yürüyor başaracağıma tüm kalbimle inanıyorum…

YENGEÇ: Beyaz Gümüş
Renklerin enerjileri; BEYAZ, Saflığın ve temizliğin simgesidir. Ruhunuzun tüm saflığını özel hayatınıza yansıtmanıza ve aşkta saflığı duruluğu bulmanıza yardımcıdır. Düşünce gücünüzü kuvvetlendirir. GÜMÜŞ Korkularınızı ardınızda bırakmanızı sağlar yeniliği enerjiyi tüm ruhunuzda bedeninizde hissetmenize yardımcı olur.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Kalsedon, Opal

ŞİFRENİZ: Gerçekleri kabulleniyor, Korku ve kaygılarımdan uzaklaşıyor, Cesaretle yeni başlangıçlar yapmayı seçiyorum…

ASLAN: Turuncu Turkuaz

Renklerin enerjileri; TURUNCU, Dışa dönük olmanızı ikili ilişkilerinizde iletişim ve uyumu sağlamanıza yardımcı olur ve sosyal ilişkilerinizi kuvvetlendirir. Maddi konularda şans getirir. Turkuazı tercih ederseniz, Ruhunuzun özgürleşmesine yardımcı olur.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Pirit, Akuamarin
ŞİFRENİZ: Yaşadıklarımın bana kattığı olgunluğu içimdeki çocuğun bitmek tükenmek bilmeyen coşkusu ile harmanlıyor YENİ BAŞLANGIÇLARA YÜRÜYORUM…

BAŞAK: Fıstık Yeşilİ Kırmızı

Renklerin enerjileri; Kırmızı: Sizleri harekete geçirerek değişim enerjisine zorlanmadan ayak uydurabilmeniz için sizleri destekleyecek. Duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığınızı arttırır. FISTIK YEŞİLİ değişimi yeniliği, gençleşmeyi ve yeniden canlanmayı tüm ruhunuza yansıtacaktır. Paylaşım ve uyumun rengidir.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Akuamarin, Peridot

ŞİFRENİZ: Ruhumu özgür bırakıyor yaralarımı iyileştiriyor, Yaşamın bana sunduğu zenginlikleri aşkı başarıyı şükürle kabul ediyorum…

TERAZİ: Pembe Mavi

Renklerin enerjileri; Pembe ve tonları iletişiminizi kuvvetlendirmenize ve kendinizi doğru sözlerle ifade etmenize yardımcı olur. MAVİ, iş hayatınızda maddi konularda rahatlamaları getirirken aradığınız huzuru bulmanıza ruhsal olarak içinde çıkamadığınız konuların’ da farkına varmanızı sağlar.
Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Mavi akik Rodokrozit

ŞİFRENİZ: Her doğan günle yenileniyor arınıyor güce ve sağlığa kavuşuyor. Yeteneklerimin mükafatını bolluk ve bereketle alıyorum…

AKREP: Siyah

Renklerin enerjisi; SİYAH: Siyah hakimiyeti kararlılığı dönüşüm ve irade gücünüzü ortaya koymanıza yardımcıdır.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Yakut Kırmızı Mercan

ŞİFRENİZ: Beyazın aydınlığına aşkla yürüyorum. Kendimi sevmeyi öğreniyor sevginin güçlü enerjisi ile yaşamın güzelliklerini keşfediyorum…

YAY: Oranj Beyaz

Renklerin enerjileri; ORANJ, Duygusal anlamda mutluğu aşkınız ve ilişkinizde sorunları aşmanız için gerekli olan azim ve kararlılığınızı arttırır. BEYAZ, Ruhunuzun tüm saflığını özel hayatınıza yansıtmanıza ve aşkta saflığı duruluğu bulmanıza yardımcıdır. Düşünce gücünüzü kuvvetlendirir.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Selenit Kalsedon

ŞİFRENİZ: Beni ben yapan değerlerime sahip çıkıyorum. Tekrarlardan uzaklaşıp yeni başlangıçlara AŞK’la yürüyorum…

OĞLAK: Mor Kırmızı MOR,
Renklerin enerjileri: MOR, Zenginliği, asalet, lüks ve ihtişamını yansıtır sizlere. İş hayatınızda maddi akışın kuvvetlenmesini sağlar. KIRMIZI, Yeteneklerinizi düşüncelerinizi hayata yansıtmanıza yardımcı olur ve AŞK hayatınızda sahiplenici duygularınızı harekete geçirerek ilişkinizde heyecanı enerjiyi yükseltir. Aşk hayatınızda oluşturduğunuz blokajlarınızı aşmanıza yardımcı olur.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Kedi Gözü Turmalin
ŞİFRENİZ: Meleklerimin varlığını hissediyor güçleniyor dünü ardımda bırakıp AN’da kalıyor yeni başlangıçlara kararlılıkla yol alıyorum…

KOVA: Gümüş Mor
Renklerin enerjileri; MOR Otororiteyi ve verimliliği simgeler ve bu alanda size yardımcı olur. İş ve özel yaşamınızda insanların üzerinde pozitif etkiler oluşutmranız için yardımcınız olur. GÜMÜŞ, Yenilenmenizi korku kaygı ve olumsuzluklardan uzaklaşıp rahatlamanızı sağlar.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Lapis Lazuli Hematit

ŞİFRENİZ: Yaşamın güzeliklerini görmeye niyet ediyor, Bana bahşedilen şansı bereketi huzuru aşkı başarıyı tüm kalbimle sevgiyle kucaklıyorum….

BALIK: Turkuaz Kırmızı

Renklerin enerjileri; KIRMIZI Enerjinizin yükselmesini sağlar ve her konuda daha kararlı ve özgüvenli davranmanıza yardımcı olur. TURKUAZ Finansal konularda iş ve eğitim hayatınızda başarı şansınızın kuvvetlenmesini sağlar.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Yeşim Oniks

ŞİFRENİZ: İnandığım gibi yaşıyor ruhumu iyileştiriyor gücümü ele alıyor yaşamıma başarı ile yansıtıyorum…

NOT: Burcunuza uygun kristallerinizi ASTROLOJİSTORE dan temin edebilirsiniz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık