Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 Temmuz 2021 Gökyüzünün Bugün Mesajı

Akrep'te Ay: BU BENZERSİZ GEZEGEN HİZALANMASININ ÖZELLİKLERİ VE SİZİ NASIL ETKİLEYECEK
Bugün Akrep te ki Yeni Ay, “Düşüş”ün işareti olan Akrep'in derin ve mistik sularında hareket eder.

Ay Akrep Geçişinde
Ay, bir sonrakine geçmeden önce her burçta 2-3 gün kalır. Ve herhangi bir burçta olduğunda her birimiz onun ay etkisinden etkileniriz.
Akrep'teki  Ay, yoğun bir ay geçişidir - Akrep Ay'ın bakışları altında her şey siyah ve beyaza döner, duygu söz konusu olduğunda orta yol yoktur. Element gibi, bu su burcu da duygunun derinliği, genişliği ve yoğunluğu söz konusu olduğunda sınır tanımaz, bu nedenle hissettiğiniz şeyin her şeyi tüketmesi muhtemeldir.

Aşırı tepki vermemeye çalışın. Ve herhangi bir Akrep insanı tanıyorsanız, bunun bazıları için biraz zor olabileceğini biliyor olabilirsiniz!

Merhameti aklında tut
Akrep Ay burcu da oldukça dönüştürücü olabilir.  Plüton tarafından yönetilen olarak Akrep, başka hiçbir şeye benzemeyen ego ölümü getirebilir, ancak bu genellikle kendimiz hakkında sert gerçeklerle yüzleşmek anlamına gelir. Tetikleyiciler aniden ortaya çıkabilir ve dost ve düşmanla yoğun duygusal alışverişlere yol açabilir.

Ancak bu aynı zamanda katmanları atmak ve yeni taahhütlerde bulunmak için oldukça hayırlı bir zamandır. Dolayısıyla, bu karşılaşmaları ve onların gölgenizin içine bakmak için getirdikleri yoğun duyguları kullanırsanız, bugün  sizi muazzam şeyler bekliyor olabilir!

Bu enerji sezgilerinize güvenmenizi ister.  Akrep'in sahip olduğu duygusal yoğunluk, iyi bir şekilde içsel bilgiye dönüşür... eğer kafanı tutabilirsen.

Derin Ruhsal Enerji
Manevi rehberlik isteyin, peçe aracılığıyla kendini gösterecektir.

Derin bir adanmışlık enerjisi taşıyan bu Ay burcu, kendinizi bir şeye adamak için güçlü bir alana sahiptir. Muhtemelen kendine güvenen ve iradeli bir enerji dalgası hissedeceksiniz, bu nedenle ister yeni bir ilişki, ister yabancı bir dil veya okul için bir makale olsun, kalbinizi ve ruhunuzu vermek ofiste normal bir gün gibi hissedeceksiniz! Ancak biraz daha fazla öz-farkındalık, takıntılı davranışlara kapılmanızı ve 12 saat aralıksız çalışmanızı engelleyecektir. 

Bazı yıldız gözlemcileri, Ay'ın Akrep'ten geçişinden fiziksel olarak etkilendiklerini fark eder. Cinsel organların zodyak yöneticisi olarak, libidonuzun yüksek olduğunu görebilirsiniz! Bu yüzden, sürdüğü sürece tadını çıkarın ve unutmayın, her zaman güvenli oynayın!
Akrep Ay Doğumu
Doğum haritanızda bir Akrep Ayınız varsa, muhtemelen karmaşık duygusal ihtiyaçları olan hassas bir ruhsunuzdur. Güneş burcunuzun aksine, ay burcunuz her zaman duygusal enerjileri gösterir ve zaten Akrep duygusal bir burç olduğu için, doğum haritanızda Akrep Ayının nasıl yoğun duygulara yol açabileceğini görebilirsiniz. Ne yazık ki, bu genellikle hisler tarafından boğulmuş hissetmenize neden olabilir.

Sonuç olarak Ay'ın burada düşüştedir. Bu, tüm işaretler arasında en az elverişli olanıdır.

Bununla birlikte, duygularınız mutlaka bir düşüş anlamına gelmez. Aslında, doğum haritanızdaki bir Akrep Ayı, güçlü algılama ve dönüşüm güçlerinizi gösterebilir. Hayatınızdaki güçlü bağlantıları takdir edersiniz ve hayatınızda güvendiğiniz insanlara sahip olduğunuzda duygusal bir esenlik hissedeceksiniz.

Sabit bir işaret olarak, hayatınızın bir durumundan veya yönünden memnun olduğunuzda, her şeyi bu şekilde tutmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık