Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Huzur kazanç ve güzel gelişmelerin yaşanacağı harika bir gün karşılamakta. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Bugün sezgilerinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise aşk ve aile hayatınızda sihirli bir el değmişçesine düzenlemeler getirerek huzursuzlukları özel bir müdahaleniz olmadan yaşamınızdan söküp atacak adeta. Aşk hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler özellikle evli Koç’lar için oldukça sevindirici olacak. Başkaları yüzünden doyasıya yaşayamadığınız duyguları hiçbir engel olmadan yaşayabilmenin mutluluğu yaşamının tümüne yansıyacak.

BOĞA

Bugün; Kişisel bakımınıza zaman ayırabilirsiniz. Estetik müdahaleler gibi kişisel ihtiyaçlarınız için mükemmel sonuçlar elde edeceğiniz bir zamandasınız. Ayrıca kilo problemi yaşıyorsanız diyete başlamanız için oldukça favori bir gündesiniz. Yine bu süreç içinde ev ve iş yeriniz için dekorasyon çalışmaları için oldukça uygundur. İş hayatınızda maddi şartlarınızın hızla yükselmeye başladığı bu dönem içinde disiplinli çalışmalı ve kendinize belli bir çalışma sistemi belirleyerek hareket etmelisiniz…

İKİZLER

Mücadele edip sonuç alamadığınız konularda kararlar alıp başarı ile uygulayacağınıza işaret etmekte. Kendinizi hiç olmadığınız kadar güçlü ve kararlı hissedeceksiniz bu haliniz size bir çok kapıyı aralayacaktır. Doğru yerde doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde kullanacak özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. Beklentilerinizi hedeflerinizi belirleyin ve ilerleyin. Ufak tefek zorluklar söz konusu olsa da kazanan siz olacaksınız. Kendinize inancınız sizi şu anda bulunduğunuz noktadan çok daha farklı yerlere taşıyacaktır.

YENGEÇ

Gökyüzünün sizler için sizler için şiftesi ‘’CESARET’’ Sesiniz tavrınız duruşunuz haklı tepkinizi yansıtmalı. Hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz sessiz çığlıklarınızı duyurarak isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel bir aydasınız. İş hayatınızda elinizdekileri akıllıca değerlendirerek kendiniz için daha iyi şartlar oluşturabileceğiniz bir dönem. Bu süreçte zam ya da terfi alabilirsiniz yeter ki cesaretli davranın. Sürekli ertelediğiniz ya da uygun ortamı bulamadığınızdan dolayı ifşa edemediğiniz görüş fikir öneri ve projeleriniz için başlangıç zamanıdır şimdi. Bir an evvel harekete geçin ve gökyüzünden aldığınız gücü yaşamınızın her alanına başarı ile yansıtın..

ASLAN

Ruhsal ve fiziksel enerjinizin yükselmesi ile birlikte iş hayatınızda başarılı çıkışlar elde edebileceğiniz fırsatlar söz konusu; Fakat birlikte çalıştığınız fikir ve görüşlerine önem verdiğiniz insanların uyarılarını dikkate almak kaydı ile. Her şeyi ben bilirim tarzında hareket ederseniz beklemediğiniz olumsuz sonuçlarla karşılaşmanız mümkün. Özel yaşamınızda ise bir takım karışıklıklar söz konusu olabilir, Eş ya da sevgilinizin kulağına çalınan çok ta hoş olmayan sözler tartışmalara neden olabilir.

BAŞAK

Bugün; Alınganlık duygunuzu kontrol altına aldığınız  takdirde yaşanacak bir çok olumsuz durumun önüne geçebilirsiniz ya da spora başlamak istiyorsanız harekete geçmelisiniz kısa bir süre içinde disiplinli hareket ederseniz kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu ay kariyeriniz açısından bir hayli önem taşımakta. Uzun süredir işsizseniz ya da yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorsanız ayın 2nci haftasından itibaren harekete geçmeli ve bu konu ile ilgili tüm görüşmelerinizi tamamlamalısınız. Ne kadar sosyal olursanız isteklerinize ulaşmanız o denli kolay olacaktır. İstek ve şartlarınıza uygun gelişmeler yakalayarak uzun süren bir karanlıktan sonra aydınlığa geçiş ve yükselişi deneyimleyebileceğiniz zamanlardasınız.

TERAZİ

Bugün; Çevrenizde gelişen nahoş olaylar sizleri bir hayli zorlayabilir. Başkalarının etkisi altında kalarak sağlıklı kararla almakta zorlanabilirsiniz. Ruhsal anlamda hemen her olaydan etkilenebilir ve buna bağlı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalı ve mümkün mertebe çekilmek istendiğiniz tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Özel yaşamınızda ise; Yaşanacak keyifli gelişmelerle moral bulacak ve kısa bir sürede kendinizi toparlamayı başaracaksınız. Bekar Terazi’ler devam eden bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi resmileştirme kararı almadan önce birbirinizi daha iyi tanımaya çalışmanız daha doğru olacaktır.

AKREP

İş hayatınızda bir takım değişiklikler yaşanabilir yeni bir göreve getirilebileceğiniz gibi mesai arkadaşlarınızdan birinin görevine kısa süreli  bir geçiş yaşamanızda söz konusu olabilir. Bu dönemde size sunulan dan çok kendi isteklerinizi hayata geçirmek için çabalamalı ve mümkün olduğunca ön planda olmaya özen göstermelisiniz. Bugün gerek özel yaşamınızda ki arkadaşlarınızla gerekse çalışma arkadaşlarınızla tartışmalardan uzak durmalısınız. Ön plana çıkmaya başlamanız ve değer görmeniz rahatsız edici olabilir sizi engellemek adına öfkenizi uyandıracak davranışlar sergilenebilir. Dikkatli olun aksi halde öfkenize bağlı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

YAY

İş hayatınız önem kazanacak. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak ve kariyer hayatınızda yıldızınızı parlatacak pozisyonlarla karşılaşacaksınız. Parlak zekanız sizi önemli bir mevki ye taşıyabilir. Öz disiplininizi sağlayın ve ilerleyin. Kariyerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler maddi anlamda da sizleri sevindirecek. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber ayın ilk haftası gelebilir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek şey ‘’EGO’’ nuz haklı başarınız bu duygunun uyanmasına sebep olursa hiçte hoş olmayan tavırlar sergileyerek tepki alabilirsiniz, Dikkatli davranın.

OĞLAK

Bugün; Yakınlarınızın kendi aile bireylerinizin yanlış yönlendirmelerine karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İş ve özel yaşamınızda geri dönüşü mümkün olmayan hatalar yapabilir kendinizi tam anlamı ile bu yanlış yönlendirme doğrultusunda çıkmaza sokabilirsiniz dikkatli ve duyarlı davranın. Maddi konularda resmiyete dökülmemiş beklentilerinizde hayal kırıklıkları yaşanabilir; Geleceğinizi düşündüğünüz paraya güvenerek verdiğiniz sözler varsa zorlanabilirsiniz. Finansal konularda resmi olarak alacaklarınızı güvence altına almayı öğrenmeli ve mümkün olduğu kadar ay boyunca harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız.

KOVA

İş hayatınızla ilgili konularda agresif tavırlarınız hoş karşılanamayabilir ve uzun zamandır birlikte çalıştığınız bir arkadaşınızla ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz Haftabaşı itibari ile işinize daha fazla önem vermeli girişimci davranarak birden fazla konuyu bünyenize alarak araştırma yapmalı ve yeni başlangıçlar için bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle kendi işinin sahibi Kova’lar vergi daireleri s.s.k banakalar ve benzeri kurumlarla yaşanabilecek sorunlar söz konusu olabilir. İşinizin finansal kısmını idaresinde bulunduran insanları kontrol etmeniz olası aksaklıkların önüne geçebilir.

BALIK

Gökyüzü tüm güzellikleriyle ruhunuzu bedeninizi kutsal enerjisi ile kuşatıyor adeta. Bugün öylesine canlı ve enerji dolu hissedersiniz ki kendinizi yaşama bakış açınız her zamankinden daha pozitiftir her şeyin üstesinden gelebileceğinize olan inancınız yapmakta zorlandığınız işlerde bile azminizi arttırarak başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bugün ruhunuz adeta yenilenir.  Özel yaşamınızda ise evli ve beraberliği devam eden Balık’lar birlikte olduğunuz insana yakın kişilere karşı dikkatli davranmalısınız istedikleri zaman ilişkinize karışamayacaklarını onlara öğretmenizin zamanı geldi!

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık