Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaptıklarınızı gözden geçirmeniz eksiklerinizi kontrol ederek hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Ufacık bir dikkatsizlik kendi kendinizi sıkıntıya sokmanıza sebep olabilir. Bugün çalışma arkadaşlarınızın söylediklerini dikkate alın. Yakın çevrenizde gelişen olumlu olaylar size de iyi etkilerle yansıyacak. Maddi şartlarınızı daha iyi hale getirebileceğiniz fırsatlar söz konusu işlerinizi bir an evvel düzene sokmalı ve girişimci davranarak fırsatları değerlendirmelisiniz.

BOĞA

Bugün yakın çevreniz arkadaşlar komşularla gerginlikler söz konusu olabilir. Haksız eleştirilerle karşılaşabilir hiç beklemediğiniz insanlardan hiç beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar gerginliklerden uzak durmaya çalışın. Gün sakinlik günüdür sizler için eğer öfkenize yenilirseniz köprüleri yakabilir ve gözünüz hiçbir şeyi görmeden tepkiye tepki ile karşılık verebilirsiniz. İş hayatınızda da sakin davranmalı ve işinize konsantre olmalısınız. Finansal konularda akılcı yaklaşımlarda bulunacak ve olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Özel yaşamınızda ise uzlaşmacı tavırlar sergilemekte oldukça zorlanabilirsiniz eş ya da sevgilinizin sizden sakladığı bir gerçeği garip bir tesadüfle öğrenebilirsiniz…

İKİZLER

Gökyüzü bugün güzellikleri müjdeliyor sizlere. Bir çok sıkıntınızı arkanızda bırakarak yepyeni ve özel bir döneme giriyorsunuz. Özellikle iş ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda yaşadığınız olumsuzlukları geçmişte bırakarak hareket etmeyi başarabildiğinizde başarınızı başarı katacak ve ilişkilerinizi iyileştirerek mükemmel bir hale getirebileceksiniz. Çok çalışarak azminizle bir çok bilgi ve başarıya ulaşabileceğiniz statünüzü yükseltebileceğiniz bu özel zamanı çok iyi değerlendirin. Ortaklaşa yaptığınız işlerde ise büyük bir başarı ve maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

YENGEÇ

Gökyüzü bugün iş hayatınızda önemli teklifler alabilirsiniz. Gelen her teklifi değerlendirmeye almalı ve sezgilerinize göre hareket ederek karar vermelisiniz. Yeni arkadaşlıklar eski dostlarla dargınlıkların ortadan kalkması sizleri fazlasıyla memnun edecektir. Bugün yapmak istediğiniz hiçbir şeyi ertelemeyin. İletişime önem verin duygu ve düşüncelerinizin ahenk içinde olduğu bu süreçte isteklerinizi ifade etmekten çekinmeyin. Özel hayatınızda önemli bir değişim yaşayabilirsiniz ilişkiniz varsa bir anda resmiyet kazanabilir.

ASLAN

Gökyüzü bugün iş hayatınızda başarılara işaret etmekte. Maddi konularda yaşanan keyifli gelişmelerle kendinize olan güveninizi yineleyeceksiniz, Fakat bu güzel etkiyi aşırı gereksiz harcamalarda bulunup har vurup harman savurmadan değerlendirmelisiniz. İş hayatınızda bazı alışkanlıklarınızı tamamen bırakacak yeni yaklaşımlarınızla yeniden yapılandırmalar gerçekleştirerek başarılı bir çıkış yapabileceksiniz. Bekar Aslan’lar  Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir.

BAŞAK

Gökyüzü bugün işle ilgili önemli görüşmelerinizi yapmamanız için uyarıyor sizleri. Sizin dışınızda yaşanan aksilikler hakkınızda yanlış fikirler edinilmesine sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise Evli Başaklar kararlarını tekrar gözden geçirerek evlilikleri hakkında kesin kararlar alacakları bir süreçteler. Bugün özel yaşamınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor bozulan ilişkilerinizi toparlayabileceğiniz seçimlerinizi yaşadıklarınızdan dersler çıkararak belirleyebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde eskiden davrandığınız haliyle yaklaşımlar sergilerseniz bu size sadece zarar getirir ve bir arpa boyu kadar yol alamamanıza neden olur.

TERAZİ

Bugün iş hayatınızda sizin dışınızda gelişen olumlu olaylar kariyerinizi yükseltmeniz için sizlere yardım edecek adeta. Fakat bu süreç içinde yoğunluğunuz artacağından yapmanız gerekenleri gözden kaçırabilir ve zor durumda kalabilirsiniz dikkatli davranın. Bu süreçte var olan şartları güçlendirmeye çalışmak faydanıza olacaktır. İşinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak yerine her şeyi gözden geçirmek ve içinde olduğunuz durumu değerlendirmek sizler için çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Özel yaşamınızda da öfkeyle karar vermemeye özen göstermelisiniz.

AKREP

Gökyüzü bugün zihninizin çok yüksek bir enerji ile donatıldığını müjdelemekte. Yaptığınız işte önemli konuşmalar, görüşmeler ve kalıcı iş birlikleri olabilir. Bu olumlu enerjiyi kariyer hayatınızı yeniden şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir. Aman dikkat! Duygusal davranır ve geçmişin izlerini bir anda unutup yeni bir başlangıç içine girerseniz canınız bir hayli yanabilir. Uzun süreli bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz ve problemlerinizi çözülemez haldeyse ve eşiniz size karşı duyarsız ve umursamaz tavrını sürdürmeye devam ediyorsa fedakârlıklar yalnızca sizin tarafınızdan yapılıyorsa ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz

YAY

Gökyüzü bugün harcamalarınızı kontrol altında tutmanız yönünde uyarıyor sizleri. Gereksiz şeyler için harcamalarda bulunarak kendinizi zor duruma sokabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda yanılgılar yaşayabilirsiniz bunun için iddia ettiğiniz konularda haksız duruma düşebilirsiniz. Zihninizi toparlayın ve değerlendirmelerinizi buna göre yapın. Bugün kendinizi oldukça gergin ve huzursuz hissedebilir ve ne olacaksa olsun tarzında davranışlar içinde bulanabilirsiniz. Özel yaşamınız da ise eş ya da sevgilinizi anlamaya çalışarak hareket etmeli ve kalbini kıracak davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız.

OĞLAK

Gökyüzü iş hayatınızda yaptırım gücünüzle istediklerinizi elde etmenin huzurunu yaşayabileceğinize işaret etmekte. Zam talebiniz varsa bugün şansınızı denemelisiniz. Sahip olduğunuz olumlu enerji iş hayatınızda sizin düşüncelerinizin üzerinde güzel ve maddi olarak kazançlı çıkabileceğiniz gelişmelere sebep olabilir. Özel hayatınızda ise geçmişte kalmış biri tekrar karşınıza çıkarak yaşamınızda yer almak için size ısrarcı tavırlar sergileyebilir bir an bile etkilenseniz hatırınıza neden ayrılmış olduğunuzu getirerek karar vermeden önce bir kez daha düşünün. Bu süreç size yenilikleri getirirken eskimiş olan tüm düşüncelerinizden ve geçmişte kalan insanlardan tamamen uzaklaşmalısınız.

KOVA

Gökyüzü bugün iş arkadaşlarınıza karşı tutumunuzun oldukça önem taşıdığı konusunda sizleri uyarıyor. Durup dururken alınganlıklar ve agresif tavırlar sergileyerek onları kıracak davranışlarda bulunabilirsiniz. Kontrollü olmanızda fayda var. İşlerinizin planladığınız hızda gitmemesi sizleri gergin bir ruh hali içine soksa da öfkenizi sizi önemseyen insanlardan çıkarmamayı öğrenmelisiniz. Bugün maddi konularda alacaklarınız konusunda ısrarcı olmamalısınız. Sizin tutumunuza karşılık yersiz bir inatla karşılaşabilir ve buna bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Huzurlu olmak ve akışa ayak uydurmak sizleri isteklerinize ulaştıracaktır. Yeter ki olumsuz düşüncelerinizden bir an önce uzaklaşın ve işinize her zamankinden daha fazla önem gösterin. Özel yaşamınızda ise birlikteliği olan Kova’lar eş ya da sevgilinize daha fazla vakit ayırmalı ve onun da ilgisini çeken aktiviteler hazırlayarak ilişkinizi canlandırmalısınız.

BALIK

Gökyüzü bugün ben merkezli düşünmemeniz için uyarıyor sizleri. Her konuda kendinizi haklı görmekten; Bunu ispatlamak adına agresif tavırlar sergilemekten uzak durmalısınız. Sezgilerinize kulak verin ve içinizde yükselen isyan duygusunun size olumsuz etkiler getireceğinin bilinci ile bu duygunun sizi olduğunuzdan farklı gösterebilecek davranışlar içine sokmasına izin vermeyin. Farkındalığınızın oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Daha önce farkına varamadığınız bir çok ayrıntıyı fark edebilir bunların üzerine düşünerek bilinç düzeyinizi yükseltecek çalışmalara başlayabilirsiniz. Değerlerinize daha fazla sahip çıkacağınız kendinize her zamankinden daha fazla değer vermeye başlayacağınız özel zamanlardasınız. Yaşamınızda ki dengelerin yer değiştirmeye başlaması ile birlikte hem iş hem de özel yaşamınızda isteklerinizi net bir şekilde ortaya koyacak ve rotanızı belirleyerek hareket edeceksiniz.

 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık