Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20-21 Ocak Gökyüzünde Bugün Ay Balık Burcunda

20 21 OCAK AY BALIK BURCUNDA

Güneş yükselen ya da Ay burcu Balık olanlar, bilinmeyene karşı merakınızı uyandırabilir ve bu anlamda bilgisinin doğruluğuna güvendiğiniz insanlardan değerli bilgiler alabilir ruhsal gelişiminiz ve iyileşmenizle ilgili yaşamınızda köklü bir değişimin başlangıç startını verebilirsiniz. Unutmayın RUH ne kadar sağlıklı ve dinginse zihin o kadar verimlidir.
Güneş Yükselen ya da Ay burcu Başak olanlar,

Motivasyonunuz düşebilir isteklerinize ulaşmak’ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller le mücadele etmekte zorlanabilirsiniz. Telaşa kapılmadan bu sure içinde var olan şartları korumak sakin ve duyarlı davranmak olası pek çok problemin önüne geçecektir.

AY BALIK BURCUNDA Olduğunda bu kristalleri kullanarak enerji seviyemizi yükseltebiliriz.

Ametist Kırmızı Mercan Mavi Topaz Ay taşı ve Pembe kuvars ve Diaspora kristallerini kullanabilirler. Ametist özellikle Yunan Mitolojisinde alkolün zararlı etkileri ve sarhoşluğa sebep olmaması için içkiler ametist kadehlerinde ikram edilirdi. Diğer uygarlıklarda ise enerjisi çok yüksek olan bu kristalin etkili olabilmesi için bir başkası tarafından hediye edilmesine önem verilirdi. Taşıyan kişiyi güçlü etkileyici kılacağına inanılırdı. Sinir sistemi üzerinde oldukça olan bu kristal yaydığı titreşimlerle bulunduğu ortamda ve kristali kullanan kişide arınma ve koruma sağlar.

Ay Balık Burcunda Sağlık: Hassas ve su tutan bir bünyeye sahiptirler. Üzülüp sıkıntıda oldukları an yemek yeme düzenleri değişir ve bu durum başta sinir sistemleri olmak üzere tüm bedenlerinde sağlık sorunlarına neden olur. Ayak sağlıkları da oldukça hassastır. Giydikleri ayakkabı bile sorun yaratabilir.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık