Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2 - 8 Temmuz Haftalık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Bu hafta kardeşleriniz yada akrabalarınız siz ve eşiniz arasındaki farklılıklar olduğu söylemleri ile kafanızı karıştırmak ilişkinizi bozmak isteyebilirler çok dikkatli davranın. Bu gibi olayların başlamasına dahi fırsat vermeyin.

Ortaklıkları olan Balık burçları için bu hafta sıkıntılı gelişmeler ortaktan kaynaklanabilir mali hesaplarınızı kontrol etmeli bilginiz dışında her hangi bir iş yapılıp yapılmadığını denetlemelisiniz.  İşinizle ilgili her hangi bir karar almadan önce dikkatle düşünün. Anlaşmaları sözleşmeleri dikkatle okuduktan sonra imzalayın. İşinizle ilgili  daha önce yapılan çalışmalardan başarılı sonuçlar alırsınız. Fakat hafta boyunca işinizle ilgili fikirlerinizi ulu orta paylaşmamalısınız. Bekar Balıklar sevgi ve güvene dayalı kalıcı ilişkilere adım atabilirler.

Ayrıca ilişkileri devam edenler  hafta sonunda evlenme teklifi alabilirsiniz. Hafta boyunca gizli olan şeylere olan ilginiz bilinmeye olan merakınız psikolojinizi bozacak korkuya kapılmanıza ve bu anlamda rahatsızlıklara neden olabilir.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık