Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2-3 Temmuz Ay Akrep Burcunda Seyri Sefasında

Ay Akrep Burcunda:

Sezgileri olağanüstü güçlü gizemli olan her şey’e merak duyan algıları çok açık kişilerdir. Sevgi ve duygusal konularda şüpheci ve güvensizdir’ler. Kuruntuları o kadar fazladır’ki sevdiklerinin üzerinde baskı kurmaktan çekinmezler. Kaybetme korkuları çok yüksektir bunu hiç bir zaman ifade etmezler edemezler! Duygusallıklarını gizler açık ettiklerinde zayıf duruma düşecekleri kanaatini taşılar. Duygularını ifade ederken bile şüphe ve kaygıları gerçek anlamda kendilerini ortaya koymalarına izin vermez. Sevgi anlayışları farklıdır tutkulu kıskanç aşırı derece de sahiplenen aşıklardır. Güçlü sezgileri sayesinde çevresinde ki insanların yalan söylediklerini hemen algılar ve çok sert tepkiler vermekten kaçınmazlar. Yalana hoş görüleri yoktur. Acı çekmek pahasına geri adım atmazlar..

Ay Akrep Burcunda Sağlık:

Güçlü bir bünyeye sahip olsalar da üst solunum yolları hassastır. Aynı zamanda üreme organları ile sorunlar yaşayabilirler. Bedenlerinin hijyenine daima özen göstermelidirler.

AY AKREP BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Ruh ve Bedenimizi ağırlıklarından arındırmak temizlenmek iç dünyamıza yönelerek bilinç altımızda bizi yoran enerjilerle yüzleşerek kendi gerçeğimizi özümüzde ki güzellikleri keşfetmek için en uygun zamanlardır. Gideceğimiz yolu belirlemek için rahatsızlıklarımız ve isteklerimizi belirleyebilmemiz için bilinçaltımızın arınması ruhsal olarak aydınlanmanın başlangıcıdır... Cinsel organlarla ilgili ameliyatlar uzak durulmalı ve hijyene dikkat edilmesi gereken günlerdir.

AY AKREP BURCUNDAYKEN KULLANILACAK KRİSTALLER: Hematit Malahit Obsidyen Lal Beril Kırmızı Turmalin ve Akumarin kristallerini kullanabilirler. Kadim uygarlıklarda Mısırlılar Berili guatr tedavisinde kullanırlardı. Akuamarini ise sezgilerin güçlenmesinde mistik ve psişik konularda kullanmışlar adına da Kahinin Taşı demişlerdir. Kırmızı Lal kristali ise Hindistanda savaş dönemlerinde yaralanan askerlerin kanamalarını durdurmak ve açık yaraları iyileştirmek için öğütülerek kullanılırdı. Obsidyen ve Lal Akrep burçları için oldukça faydalı kristallerdir başkalarından kaynaklanan olumsuzlukların yaşamları üzerinde etkili olmaması için kullanılır.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık