Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 Şubat 2019 Salı Günü Dolunay Hangi Burçta?

19 Şubat 2019 Salı günü Türkiye saati ile 18:55’te Başak burcunun ilk derecesinde DOLUNAY gerçekleşecek. Heyecan verici gelişmelere açık olma zamanı. Cesur sabit yıldız Regulus bu Dolunay da Mars ve Uranüs'ün özgürleştirici birleşimi ile güçlü bir enerjiyi beraberinde getirecek. BAŞAK dolunayı korkuları alt etme kaygılardan uzaklaşma değişim, romantizm ve başarı için fırsatlar getirir. Bu harika enerjileri değerlendirip değerlendirememek ise tamamen bizlerin farkındalığı doğrultusunda şekillenecek. Bu kadar potansiyel olan ardışık ay evrelerine şahitlik edebilmek çok nadir bir durumdur.

Başak DOLUNAY’ının bizlere mesajı: İSYANLARDAYIM DEDİ İMTİHANLARDAYDI FARK ETSEYDİ KURTULACAKTI. Hz. Mevlana

Dolunay’ın Anlamı

Güneş Ay'ın karşısında olduğunda dolunay meydana gelir. Bu, yaşamızdaki eve karşı işiniz veya ne istediğinizi karşı ne gibi ihtiyaçlarınız gibi karşıt güçleri veya kutupları vurgular. İç gerginlikler ve dış baskılar, kişisel çatışmalara ve enerjinizi tüketen krizlere yol açabilir. Eviniz, aileniz ve yakın ilişkileriniz dolunayın ardından daha net odaklanabilmeniz mümkün.  Unutmayın öfke kaygı güzellikleri kaybetmenize neden olabilir!

Duygular ve içgüdüler DOLUNAY’da zirveye ulaşır. İlişkilerde zorlukların üstesinden gelmek için duygusal gücünüzü ele alın. Bilinçaltı bilinçlendirme, kişisel ilişkilerinizi aşk hayatınızı dengeli bir şekilde görmenizi sağlayacaktır.

Dolunay, bu ay gerçekleşen yeni ayla ilişkilidir. Bu Dolunay hasat zamanı. Başak Dolunayı ile toparlanma yenilenme ilişkilerde yaşanan sorunları sevgi ile duygusal düzenlemeler ile toparlayabilirsiniz. Dolunay enerjisi, 6 Mart'taki yeni aya kadar iki hafta sürer. Dolunay zamanları meditasyon yaparak maneviyata yönelip ibadetle kaygı, ego, öfke, kin ve hırslarımızdan uzaklaşmaya çalışmalı ve ruhumuzun şifa bulmasına yönelik aktiviteler ile uğraşmalıyız. Kendimize dürüst olmalı geçmişte yaşadıklarımızdan dersler çıkartarak intikam öfke kıskançlık kendimizi suçlu hissedip değersizleştiren kişileri önemsemek gibi duyguların esiri olmadan iyi ve güzel yanlarımızı ortaya çıkarmalıyız uyuyan ruhlarımızı uyandırmalı GEÇMİŞİN KARANLIĞININ ESİRİ ve KISKANÇ İNSANLARIN HIRSLARININ KURBANI olmamak için iyi olan adına doğrularımız için SAVAŞMALIYIZ.

Dolunay Şubat 2019 Astroloji

Başak Burcundaki Dolunay esnasında Aslanın Kalbinde güçlü bir yıldız olan Regulus'a eşlik edecek. Bu  güçlü, duygu dolu ve cüretkar bir dolunay. Ay aynı zamanda Mars Uranüs kavuşumuna eşlik etmekte. Bu heyecan verici ve devrimci uyum, Regulus'un cesur doğasını tamamlıyor.

Regulus ve Başak Dolunayı

00 ° 05  Sabit Yıldız Regulus′ Başak Burcundaki Dolunay ile cesaret, bağımsızlık, hırs, başarı, güç ve şöhret verir. Bu enerji generaller, başkanlar, seks sembolleri, sporcular ve astrologların yıldızıdır. Regulus, insanları rekabetçi, agresif, cömert ve açık fikirli kılar.

Ancak, Regulus, kendine güvenli ve dürüst olan kişilere karşı kıskançlıkları ortaya çıkartır. Ekilenin biçileceği küçük hesaplar ile entrikalar tuzaklar kuranların kendi kazdıkları kuyuya düşeceği BEYAZIN SİYAHA galip gelerek. Dürüst olan kalbinin temizliğini güzelliğini koruyanaların ise mükafatını alacağı enerjiler anlamına gelmekte.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık