Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 Nisan 2019 Mavi Dolunay Hangi Burçta?

19 NİSAN 2019 TÜRKİYE SAATİ ile 14:13 TERAZİ BURCUNDA MAVİ DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK

Terazi Dolunayı ve Uranüs'ün enerjisi değişim, heyecan ya da özgürlük ihtiyacının pek çoğumuzu huzursuz kılabileceği anlamına gelmekte. Beklenmeyen olaylar ve öngörülemeyen davranış ikili ilişkilerimiz açısından gerginlik yaratabilir. Kırmak yıkmak pişman olmamak için kırdığımız yerden kırılacağımızın bilincinden uzaklaşmamalıyız.

19 Nisan 2019 Terazi dolunayı duygusal destek aşk ve sevgiyi içeren ilişkilerdeki dengesizliklerini de vurgulamakta. Asteroit Hybris ve dolunay konjonktüründe aşırı güven ve kibir yerine merhamet ve alçakgönüllülük çağrısında bulunuyor bizlere. Aşk emek ile büyüyen sevgi ye dönüşüp insanı insan yapan en yüce en kutsal duygu olduğuna göre kutsal olanı korumalı emekle büyütmeli fedakarlıklar ile değerli kılmaya gayret etmeliyiz.

Duygular içgüdüler ay nitelikleri dolunayda zirveye ulaşır. İlişkilerimizde zorluklarının üstesinden gelmek için duygusal gücü ve sezgiyi arttıran enerjiler hakim olur. Bilinçaltımızı bilinçlendirmemizi, kişisel ilişkilerimizi tarafsız ve dengeli bir şekilde görmemizi sağlar. İlişki dinamiklerimizi veya uyumsuzluğa neden olan olumsuz duyguları açıkça görebilir netleşen kararlarımızla yanlışlarımızdan uzaklaşıp ilişkilerimize özellikle başkalarının mutluluğundan mutsuz olan kıskançlıklarını maskeleyen sözde iyi niyetli görünen 3. şahısların yaklaşımları ile zihnimizi karıştırıp mutluluğumuzu bozan tavırlarını görüp oyuna gelmeden oynanan oyunların dışında kalıp aşkımızı sevgimizi sahiplenebiliriz.

Dolunay Nisan 2019 Astroloji

19 Nisan 29° 06' gerçekleşecek Dolunay Terazi, aşkı yöneten Venüs'e ve dönüştüren değiştiren Uranüs'e yön verecek. Ne yazık ki, her iki yön de zordur, bu nedenle bu dolunay ilişkilerde belirsizliği ve gerginliği beraberinde getirebilir. Özellikle geçmişte birlikte olup yolları ayrılanlar tekrar bir araya gelme arzusu ile gerçek olmayan duygularla aldatmaya aldanmaya kafa karıştırmaya meyilli olabilirler. Dikkatli davranılmalı timsah gözyaşları süslü sözler ile pişmanlık türküleri ile hayatınızdan çalanlara tekrar yaşamlarınızdan çalmalarına izin vermemeniz önemli.

Uranüs Değişimi ve Belirsizlik

Güneş ‘in konumu ve Uranüs heyecan, beklenmedik değişim ve özgürlük getiriyor her birimize. Normal aktivitelerinizden tamamen farklı bir şey yaparak rutinden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedebiliriz. Fakat Uranüs'ün karşısındaki Ay ile beklenmedik değişiklikler ve sinir bozucu rahatsızlıklar huzursuzluk ve gerginlik getirebilir ENERJİ VAMPİRLERİNDEN MUTLULUĞUNUZU SAHİP OLDUĞUNUZ DEĞERLERİ YIKMAK isteyen insan görünümlü ŞEYTANLARIN timsah gözyaşları masumiyet maskesi ile kendilerini saklayanlardan UZAK DURMAMIZ ÖNEMLİ...

TERAZİ DOLUNAY’ının bizlere mesajı:

Kader Deyip Geçme...
Bak,
Ne Diyor
Sırrın sahibi
Biz Her İnsanın Kaderini,
Kendi Çabasına 
Bağlı Kıldık...” İsra 13ncü Ayet  

Kader çabaya AŞIK olduğuna göre şimdi karşımıza çıkan güzellikleri hazineleri korumalı sahiplenmeli çaba gösterip aydınlıklarımızı art niyetli kimselerin karanlıklarına teslim etmemeliyiz. Dolunay enerjisi ile daha esnek ve açık görüşlülük, hoş sürprizler ve heyecan verici deneyimler yaşamamızı artıracaktır. Ancak bu enerji egonuzu etkilerse, özellikle iş ile ilgili konularda gereksiz riskler alabilir veya otoriteye karşı isyan edebilirsiniz. Agresif reaksiyon ve çatışma, kendiniz ve itibarınız için tehlike ile sonuçlar yaşanmasına neden olabilir.

Asteroid Hybris

Asteroid Hybris 28° 47′ ile Terazi dolunayında bir araya geliyor. Asteroid Hyrbis, aşırı bir gururu temsil eden Yunan tanrıçası Hubris ile ilişkilidir. İsmini, güven ve kibir yüzünden tehlikeye atmıştır. Bu genellikle, Eski Yunan mitolojisinde korsanların failinin çöküşünü temsil etmektedir. Eski Yunanda Hybris güçlü bir cinsel çağrışımla ile de ilişkilidir. Bu Dolunay’da özellikle gizli Gay ve Lezbiyenler hırsla dürtülerini kontrol edemeyerek sakladıkları yanlarını ortaya çıkarıp etraflarında büyük şaşkınlıklar yaşanmasına yıllardır sakladıkları yönlerinin ortaya çıkmasına neden olabilirler.

Pek çok kıskanç kişinin gerçek yüzünü göreceğimiz bir DOLUNAY enerjisi ile karşı karşıyayız. KRAL ÇIPLAK Maskeler düşüyor hırsla kendini saklayanlar bir yılan gibi sadece derilerini değiştirdiğini ortaya koyuyor.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık