Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 Ağustos 2019 Mars Başak Burcunda Oluşunun Burçlara Etkileri

Ateş Burçları

Mars Başak burcunda ilerlerken , Koç, Aslan ve Yay burçları İş hayatlarında büyük başarılar gerçekleştirebilir. İş sektör değişikliği gibi olumlu gelişmeler  yaşayabilirler. Kazanımlarınızın arttığı özel günlerdesiniz.  Aşk hayatlarında ise hatalarını yanlışlarını telafi edecekleri aşka emek verip cesaretli davranarak mutlu olup mutlu etmeyi başaracakları enerjiler ile karşı karşıyalar. Şimdi Aşka güvenme aşka inanma aşkı doyasıya hayatınızın merkezine alma zamanı sizler için.

Toprak Burçları

Mars Başak burcunda ilerlerken,  Boğa, Başak ve Oğlak burçları bu enerji ile işlerini büyütebilir daha tanınır hale gelebilirler. Kendi işlerini kurabilir sorunlu ortaklıkları noktalayarak yeni yapılanmalar ile meslek hayatlarında önemli bir çıkış yakalayabilirler. Aşk hayatlarında ise mutsuz bir beraberlik ya da evlilikleri varsa nokta koyup yeni başlangıçlara güven saygı ve sevgi dolu beraberliklere adım atabilirler. İlişkileri sevgiye dayalı olanlar ise aşkla büyüyecekleri güven tazeleyecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar bu geçiş esnasında.

Su Burçları

Mars Başak burcunda ilerlerken, Yengeç, Akrep ve Balık burçları,  İş hayatlarında finansal konularda girişimci davranmayı yeniliklere odaklanmayı seçtikleri takdirde kayıpları kazanca çevirebilecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar. Yeni ortaklıklar yatırımlar kazanımlarını yükseltmelerini sağlayacaktır.  Aşk hayatlarında ise,  İlişkisi olmayanlar kalıcı bir beraberliğe adım atabilirler. Ruh eşlerini bulmaları mümkün. Evli olanlar aileye katılacak bir bebekle sevinebilir çocuk sahibi olmak için tedavi görenler olumlu sonuçlar alabilirler. Dış etkenlerden kaynaklanan sorunlar çözüme kavuşuyor.

Hava Burçları

Mars Başak burcunda ilerlerken, İkizler, Terazi ve Kova burçları, İş hayatınızda sizden kaynaklı olmayan değişimler yaşayabilirsiniz. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğuna inanın ve akışa ayak uydurun. Zorlu günler arkanızda kalıp bitmesi gereken bitip yeni başlangıçlar karşılıyor sizleri. Duygusal değil gerçekçi davrandığınızda kazanımlarınız artacaktır. Aşk hayatınızda ise ite kaka tek taraflı fedakarlıklar ile süren birliktelik ya da evliliğinizi bitirme kararı alıp özgürleşmeyi seçebilirsiniz. İlişkiler ile ilgili zorlu geçen 4 aydan sonra toparlanma dinlemeyi anlamayı seçerek hareket etme sorunlu beraberliklerde çözüm bulup yeni başlangıçlar ile ilişkinize hayat vermenizi sağlayabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık