Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 - 20 Mart 2020 Satürn Kova Burcunda

Satürn KOVA Burcunda Yıldızların Karmanın öğretmeni SATÜRN 1994 ten sonra Kova burcunda ilerleyecek. Dünya insanlık her bakımdan yeni bir düzenin yapılanma sürecinin döngüsü başlamakta. Toplumsal, kültürel ve idari ortamda yeni yöntemlerin kullanılmaya başlanacağı yeni ve yenilikçi bir dönem.

Resmi bahar ekinoksu ve Koç burcunun başlangıcı 19 Mart 2020 gecesi ve Ertesi günü etkili olmak üzere, Enerjik Mars ve geniş Jüpiter, dik başlı ve hızlı hareket eden bir enerji olan Oğlak burcunda ki gezegenler ile açıları,  Güç mücadeleleri ve atılımlar, Mars ve Pluto'nun etkileri ile  23 Mart'ta kadar son derece şaşırtıcı gündemleri değiştirici olayları tetikleyebilir. 19-20 Mart'ta Güneş'in Koç burcuna girdiği Ekinoks başlıyor. Bu değişim aynı zamanda yeni bir astrolojik yılın başlangıcıdır.

24 Mart'ta Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, Chiron ile  bağlantılıdır. Yaraları İyileştirici enerjiler hakim gökyüzünde. Acıya, reddedilme korkusuna veya kırılganlığa karşı duyarlılığımıza rağmen, yine de yeni bir başlangıç yapmamız, tekrar başlamak için çaba göstermemiz, cesaret göstermemiz gerekiyor.
Oğlak burcunun modern hükümdarı ve Kova burcunun klasik hükümdarı Satürn'le, üç yıllık turunun ilk ayağını 21 Mart'tan 1 Temmuz'a kadar  sürdürecek. Adaletin İlahi Mahkemesi gökyüzünden yeryüzüne ADALET dağıtmaya başlayacak. Değişim Dönüşüm ve hiç bir bireyin toplumların yaptıkları iyilik ve kötülüğün yanlarına kalmadığını deneyimleyeceği çok özel bir döngü.

Öğretmen SATÜR'ün Kova burcunda ki geçişinin etkileri: 

Kova grupları, arkadaşları, ağları, toplumu bir bütün olarak yönetir. Kova'daki Satürn toplumları odaklar İnsanlığı iyileştirmeye kararlı mıyız? Yoksa bir şekilde kısıtlanıyor muyuz? Çılgın fikirleri denemek isteriz ancak deneyleri metodik olarak yürütmek için disipline sahip bir bilim insanının zihnini benimsememiz gerekiyor. Gökyüzü Yavaş Yavaş uyanma, yavaş ama kalıcı değişimin mesajlarını veriyor insanlığa. Özgürlüğümüzü sınırlayan kurallar. Sosyal medyada daha fazla kural gündeme gelebilir. Fütürizm ( Fütürizm tüm yaşamsal durumlar için bir bakış açısı ve yaklaşımdır. Herhangi bir meslek, cins, ırk, din ya da toplumu temsil etmez, belirli kişi, kurum ya da topluma ait olamaz. İnsanlığın iyiliğini hedefleyen herkes fütürist bakış açısı ile hayatın her boyutuna bu şekilde bakabilir) Bu düşünce bireysel ve teknoloji de ana akım haline gelebilir. Siyaset dünya genelinde daha sağcı bir hal alabilir.  Matematik ve bilgisayar bilimlerindeki gelişmeler. Boyut değiştirecek.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık