Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 Mayıs 2019'da Dolunay Hangi Burçta?

18 Mayıs Türkiye saati ile 00:12 itibariyle Akrep burcunda 27 Derece ile DOLUNAY Gerçekleşecek. 

Bu enerji, ben merkezli ve aşırı rasyonel düşüncenin anlaşmazlıklara ve önyargıya yol açabileceği anlamını taşımakta. Güneş ve ünlü sabit yıldız Algol, hastalık, şiddet doğal afetler ile ilgili trajedileri tetikleyebilir dünya genelinde.

Akrep dolunayı saldırganlık mağduriyet gibi ana temaları gündeme getirmekte. Bununla birlikte, Pluto'nun yararlı yönleri, fedakarlık ve teklif yoluyla daha iyi bir anlayış ve olumlu dönüşümler içinde fırsatları getiriyor kalplerinde sevgi merhamet ve aşkı taşıyanlar için.

AKREP Dolunay’ının Anlamı

Güneş Ay'ın karşısında olduğunda dolunay meydana gelir. İçsel gerginlik ve dış baskılar, kişisel çatışmaya ve enerjinizi tüketen krizlere yol açabilir. Eviniz, aileniz ve yakın ilişkilerinize dolunayın ardından daha net odaklanmanız mümkün. Duygular ve içgüdüler AKREP dolunayında zirveye ulaşır.

İletişimin gezegeni Merkür, Karanlıkların gezegeni Plüton ve Astroid Sedan'a yön verecek bu Dolunay'da Merkür'ün karşısındaki Dolunay, karışık veya kutuplaşmış düşüncelerden dolayı pek çok kişinin hislerini paylaşmayı zorlaştırır. Bu konum genel olarak, düşüncelerde empati eksikliğinden bencil veya aşırı derecede rasyonel olunabileceği anlamına gelir. Tartışmalar, yanlış anlaşılma fanatizm, vatanseverlik veya ırkçılık gibi duygusal önyargılardan kaynaklanabilir. Hassas kutsal değerlerde uzlaşmacı bir tutum içinde olmak ötekileştirmeden sınıflandırmadan saygı duyarak anlamaya çalışmak tartışmaların önüne geçecektir. Unutmamalıyız ki evren zıtlıklar ilkesi artı ve eksi ile bir bütündür. Bizler de rengimiz düşüncemiz inançlarımız tavır ve seçimlerimiz ile birbirmizden farklılarıklamız ile bir bütünüz.

Ayrıştırmalardan uzak durmamız önemli! Hassas kutsal değerlerde uzlaşmacı bir tutum içinde olmak ötekileştirmeden sınıflandırmadan saygı duyarak anlamaya çalışmak tartışmaların önüne geçecektir. Unutmamalıyız ki evren zıtlıklar ilkesi artı ve eksi ile bir bütündür. Bizler de rengimiz düşüncemiz inançlarımız tavır ve seçimlerimiz ile birbirmizden farklılarıklamız ile bir bütünüz. Ayrıştırmalardan uzak durmamız önemli! Şiddet mağduru kadın ve çocuklar beslenme ile ilgili alanlarda değişim dönüşüm Akrep Dolunayı'nın yansımaları arasında. Bu Dolunay ile birlikte bu alanlarda sarsıcı olmakla birlikte YENİLİKÇİ bir süreç uzun bir süre gündemimizde yer alacak.

Bu DOLUNAY ile birlikte EĞRİYİ DOĞRUYU görebilmeliyiz. Kalbimizi sevgi ile besleyip HIRS KİBİR BENCİLLİK denen ATEŞ'ten gömleği üzerimizden çıkartıp yenilenmeyi başarabilmeliyiz.

AKREP DOLUNAY'ının bizlere MESAJI: “Sadece evin yolunu bulabilmiş olanlar bu yolu başkalarına gösterebilir. Kendi yolunu kaybetmiş bir kişi kötü bir rehberdir. Bilgisi olmayanların iyi niyetli oldukları sürece dünyaya iyilik edeceklerine inanan eşitlikçi iddiayı geçersiz kılan da bu gerçektir. Uzun vadede yalnızca bilenler işe yarar, iyilikler sunabilir, çünkü onlar yürüdükleri için yolu bilen kişilerdir.” Carl Gustav JUNG

Kendi yolunu bulamayanların NEGATİF enerji alanından çıkıp gerçeklere idrak etmek adına irademizi kalbimizin derinliklerinde bizi besleyen duygularımızı kararlılık ile ortaya koymalıyız. 

AKREP DOLUNAY’ı ile Dünya ve ülkemizde, rasyonelleşmelerin duygudan yoksun çıkara dayalı mecburiyetler ile devam ettirilen beraberliklerin sonlanacağı başkalarının sahip olduğu değer ve mutluluktan rahatsızlık duyanların HAYAT SINAVLARI ile yüzleşecekleri yok saydıkları DEĞERLERİN uyanışa geçmesi ile ruhu Karanlık ile beslenenlerin İLAHİ ADALET’ten payına düşeni alacağı enerjiler hakim gökyüzünde. Duygusal olarak iletişim kurmanın zorluklarını aşmak ise mümkün, RUH Sevgi AŞK Merhamet ile beslendiğine göre şimdi KALPLERİMİZ le var olan şekillendirecek yaşamlarımızı. Ayrıca Bu enerjiler altında dünya genelinde sel ve tsunamilerde artışlar yaşanabilir. Özellikle Akrep Dolunayında Sedna’nın konumu, özellikle okyanuslar ve hava olaylarıyla ilgilipek çok sıra dışı olayı tetikleyebilir, iklim değişiklikleri de bu enerjinin yansımaları arasında.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık