Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 Eylül 2019'a Kadar Satürn Hangi Burçta R Geri Harekette Olacak?

SATÜRN OĞLAK BURCUNDA R GERİ HAREKETTE OLACAK 18 EYLÜL 2019'A KADAR 

Satürn geri hareketinde olacak. Bu enerji altında, hayatlarımız da sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, kendi gerçeğimizde idrak etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız çabalarımız doğrultusunda. Satürn; olgunluğa bilgeliğe ve başarıya ulaşmanın kapılarını açmamızı sağlayan KARANLIKLARI AYDINLIĞA ULAŞTIRAN KAPININ KARMİK ANAHTARIDIR. Her birimiz için. Nasıl ki gecenin sabaha erişmesi için bir zaman dilimine ihtiyacı varsa insanın da hayata YOLCU olma adına deneyimleri seçimleri yanlışları ve doğruları ile olgunlaşabilmesi için bir zaman gereklidir.

Satürn bu yolculukta ki maceramızda seçimlerimizin yanlışlarının zorluğunu doğrularının mükafatlarının güzelliklerini yaşatır bizlere. Olgunluk sabır başarı ve bilgelikte hiçbir zaman için zorlayıcı hayat sınavlarını geçmeden gelmez. Ruhumuzu arındırıp kalbimizin mührünü açıp özü gerçek saflığa ulaştırabilmek için gerekli olan her şeyle karşılaştırır bizleri. Satürn geri hareketlerinde, her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, gerçeğimizi tezahür etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız doğrultusunda. Öğretmen Satürn’ün geri hareketi süresince bu enerjiyi pozitif şekilde değerlendirebilmek için kendi seçimlerimizden alışkanlıklarımızdan izin verdiklerimizden kaynaklı ruhumuza bedenimize kalbimize verdiğimiz zararları açık yüreklilikle değerlendirmeli uyuttuğumuz benliğimizi uyandırmaya çaba göstermeli çirkinlikleri hastalıklı yanlarımızı arındırmaya şifalandırmaya gayret etmeliyiz.

Bizler birey olarak arınmış şifa bulmuş yenilenmiş olduğumuzda kendimize zarar vermeyi bırakır farkındalık kazanır ve bize zarar verenleri işte o zaman yaşamlarımızdan uzaklaştırmayı başarırız. Şimdi sizlerden bir an için düşünmenizi istiyorum. Her gece uykuya dalıyoruz bilmediğimiz bir aleme kapanıyor gözlerimiz kalbimiz atıyor nefes alıyoruz bedenlerimiz dinlenmeye geçiyor ama uykuda olanları rüyalarımız dışında hatırlamıyoruz o geçişi o süreyi bizler belirlemiyoruz. Dış dünyaya karşı bilincimiz tamamen yada belli bir bölümü kapanmış halde tepkilerimiz yavaş ve ağır uyku halinde nasıl bir halde olduğumuzu BİLMİYORUZ!

Bir nevi her gece ölüyor her sabah yeniden doğuyoruz güne. Ne kadar mucizevi ne kadar kıymetli ve değerli ama bizler aldığımız her nefesin sağlıkla başlanılan günün sevdiklerimiz ile bize sevmeyi öğretenlerin kıymetini nedense hiç bilmiyoruz ve sürekli isyan ediyor daha fazlasını arzuluyor sürekli kendimizi sahip olduklarımızı başkalarının sahip oldukları ile kıyaslıyor şükretmiyor fark etmiyor zamanla yarışıyor kendimizi benliğimizi değerlerimizi yavaş ya da hızlı bir şekilde yitiriyoruz. Keşke lerimize yenilerini eklemeden ah şimdi aklım olsaydı lara sızlanmadan daha fazla kaybetmeden uyanabilmek ve kazanabilmek için, İşte tam bu anla birlikte hırslarımızı zamanla olan kazanılmayacak yarışlarımızı bırakmalı sahip olduğumuz güzelliklere şükrederek Hz. Mevlana'nın söylediği gibi Herkesin bakmadığı yönden bakıp dünyaya ya sevgi ile yer bulduğumuz yürekleri sahiplenmeli her anda manevi zenginliklerin şifasını tüm yaşamsal alanlarımızda etkili kılmaya hazır olmalıyız.

SATÜRN GERİ HAREKETİNİN BİZLERE KATACAKLARI 

Korkularımızı YENELİM 

Dua Meditasyon Spor ile 

Öz saygı ve disiplinimizi güçlendirelim. 

Sadece bizi geliştiren şeyleri okuyalım, izleyelim  konuşmadan önce anlamaya çalışarak dinleyelim öğrenmeye açık olalım. Kendi hayatına çeki düzen veremeyenlerin bizlerin hayatları ilişkileri işi ve eğitimi ile ilgili  sözlerine kıymet vermeden etki altında kalmadan İRADEMİZİ ORTAYA KOYUP KAYBETMEDEN KIYMET VERENE KIYMET BİLEREK KARŞILIK vermeyi ÖĞRENELİM!

Pişman olmamak güzelliklerin elimizden kayıp gitmesine izin vermemek MUTLU SAĞLIKLI BAŞARILI olabilmek için.

Satürn'ün Geri hareketteki seyrinin enerjisiyle, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olmanın kendimizi geliştirdikçe olacağına idrak etmeli ve bunları yapmadan ileriye atılma zamanının gelmeyeceğini görebilmeliyiz. İşte  bu yüzden sabırlı olmalı neyin işe yarayıp yaramadığını tekrar gözden geçirip, şu andan 1 Eylül 2019'a  kadar şansımıza sahip çıkalım. Şimdi iyilerin kazanacağı aşkın galip geleceği emekle değerleneceği özel zamanlar. UYANANLAR Cesaretle YÜREĞİNİ ortaya koyanlar için.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık