Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 Ekim 2015 Oğlak Burcu Yorumu

GÖKYÜZÜNÜN BU BUGÜN SİZLERE MESAJI: İnsanlar senin kalbini kırmışsa ÜZÜLME! Rahman ‘’CC’’ Ben kırık kalplerdeyim! Buyurmadı mı? Hz.Mevlana
Bu Bugün sizler için oldukça enteresan enerjilerle dolu sizler için özellikle iş hayatınızda gelirlerinizle ilgili büyük kazançlar ya da dikkatsizlik sonucu yaşanacak büyük kayıplar! Fazlası ile dikkatli akılcı olmanız gereken bir zaman dilimi. Krizleri kazanca Kazançları krize çevirebilirsiniz. Bugün boyunca birinci önceliğiniz kesinlikle işiniz olmalı ve çok dikkatli her türlü ayrıntıya önem vererek deyim yerinde ise kılı kırk yararak hareket etmelisiniz. Uzun zamandır üzerinizde çalıştığınız bir proje dava ya da yapılanma ile ilgili muhatap olduğunuz kişi ya da rakiplerinize karşı sinirlerinizin çelik gibi sağlam olması gerekmekte. Bir söz vardır köpek adamı ısırsa haber olmaz, Adam köpeği ısırsa haber olur diye! Bu ilke ile çeşitli entrika ve oyunlarla zaferinizin önüne geçmek isteyen kişilerle karşıla bileceğinizin bilincinde olmalı. Psikolojik olarak tepkilerinizi kontrol altında tutup sadece KAZANACAĞINIZ ZAFERE odaklanmalısınız. Özel yaşamınızda ise kendi akrabalarınız ve yakınlarınızla ciddi gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim herkese hak ettiği gibi davranın ve her zaman isteklerinin gerçekleşmeyeceğini size saygı duymaları gerektiğini öğrenmelerini onlara hatırlatın! Eş ya da sevgilinizle ise duygusal bağınızın güçlendiği ortak kararları hayata geçirebilmenin güzellikleri ile heyecanlanacağınız keyifli bir Bir gündesiniz. Bekar Oğlaklar Aşk perileri kalbinizin etrafında çember oluşturabilir ön yargıları bir yana bırakın ve aşkın eşsiz ışığının kalbinizden içeri süzülmesine izin verin.

Günün Olumlaması: Yaşamı seviyorum aşkı sevdiğim gibi, Her doğan gün yeni mucizeler şifalar ve bollukla dolu. Bütün iyi niyetimle sevdiklerim kendim ve tüm insanlık adına dualar edip dilekler de bulunuyor gerçekleşmesinin mucizelerini yaşıyorum.

Günün Kristali: Pirit

Günün Rengi: Kırmızı

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık