Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması

ANURADHA NAKSHASTRA da Purvaphalguni rahu Mars Satürn Antares kombinasyonu ve 18 Ağustos Kova burcunda Ay tutulması

Satürn geri hareketi sırasında ülkemiz büyük bir tehlikeyi atlattı .Temmuz ayı gökyüzü enerjileri makalemde gökyüzünün rehberliğinde belirttiğim tarihlerde!

Şu anki gökyüzü konumuna baktığımızda sınırlarımızı ilgilendiren ve güney doğu bölgemizde yaşanacak gerginlikler terörist ataklar ile karşılaşacağımız olaylar dikkat çekmekte. Öğretmen Satürn marsın yıkıcı etkilerini kontrol edecek Satürn mars ve Jüpiterin kombinasyonları vatanseverliği tüm gücü ile ortaya koymamızı sağladı. 17 ve 19 Ağustos tarihleri arasında finansal piyasalarda siber saldırılar toplumun yoğun olduğu Pazar alışveriş merkezleri gibi yerlerde saldırılar tespit edilebilir.

18 Ağustosta Türkiye saati ile 12:47 de Kova burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile birlikte kamu da skandallar ile karşılaşabilir, Daha fazla kişi tutuklamalar gerçekleşebilir. Liderlerin sağlık sorunları ile kısa süreli endişeler deneyimleyebiliriz. 20 29 Ağustos suiskast girişimleri olabileceği yönünde uyarıcı ve keskin açılar mevcut. Gezegensel enerjiler hava yolu problemlerine dikkatsizlik sonucu olacak kazalara deniz ve hava yollarında sorunlara beklenmedik fırtınalar ve sudan gelecek zararlara neden olabilir.

Mars Satürn kombinasyonun 2012 yılında ki etkilerine baktığımızda Suriye'de sorunların olduğunu görüyoruz şu andaki gezegensel enerjiler bu anlamda sınır bölgelerimizde patlamalar saldırılar ve sorunların yaşanacağı noktasında uyarıcı etkileri barındırmakta. Kuzey Kore ve Japonya arasında yaşanacak kritik gelişmeler endişelere neden olabilir. Doğu Anadolu'da şiddet çatışma ve askeri müdahaleler Suriye ile ilgili olarak ortaya çıkabilir. Yine Doğu bölgemizde doğal afetler ve depremler söz konusu olabilir.

Bireysel olarak öfke bizleri hemen her şey ile çatışan bir ruh haline büründürebilir. Unutmamalıyız ki öfke ateştir onu yüreğinde taşıyıp ta zarar görmeyen yoktur. Buddha nın Öfkeye tutunmak, zehiri kendin içip ötekinin ölmesini beklemek gibidir. Sözü ile kendimizi dengelemeli öfke kontrolünü yapmak için çaba göstermeliyiz. Kelimelerimizin önem kazandığı kalbimizden geçmeyen hiç bir şeyi sözlerimize yansıtmamaya özenli olmamız gereken zamanlardayız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık