Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 Temmuz 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Ay Tutulması

17 Temmuz Türkiye saati ile 00:38 itibariyle Oğlak burcunda Kısmi Ay Tutulması gerçekleşecek. Oğlak burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının bizlere mesajı: Kendine ağır geIeni başkasına yapma! - Hacı Bektaşi Veli

13 Temmuz 2019'dan itibaren, Güneş ve Venüs,: Satürn ve Pluto'nun enerjileri ile çözülmeden bırakılan yüzleşmekten kaçındığımız bir dizi olayın varlığını kabul etmek zorunda kalıp gerçekçi davranarak  bu durumlar ile başa çıkmamıza yardımcı olacak gelişmeleri doğru şekilde hayatlarımıza yansıtıp değerlendirebiliriz. Geçmişten gelen travmatik olayların farkında olmak, iyileşmeye, yeniden bir bütün olmaya, gücümüzü yeniden kazanmaya giden yolu açar bizlere. İyileşme sürecine başlamak hem kişisel hem de sosyal düzeyde gerçekleşebilir. Kadınlık, kadınları ve çocukları koruma, sosyal politikalar gibi konularla ilgili meseleler, aynı zamanda mülkiyeti düzenlemeye ilişkin kurallar ile ilgili ülkemizde ve dünya genelinde önemli gelişmeler ilkler yaşanabilir.  Oğlak burcunda Kısmi Ay Tutulması kararlarımızın ve eylemlerimizin sonuçlarını artırabilecek Pluto etrafında gerçekleşecek. Bazılarınız geçmişe sıkı sıkıya sarılmaya çalışacaklar, ancak tam da en çok korktukları şeyleri  üreterek takip ettikleri güvenlik duygusunun kaybına neden olabilirler DİKKAT!

Netice olarak bu ay ki enerjiler cesaret, yaratıcılık, irademizi ortaya koymamız yüreğimizin sesine kulak verdiğimizde doğru kararlar alıp hayatlarımızı yenileme aşkı huzuru güveni çalışma potansiyelimizi arttırmamızı da mümkün hale getiriyor. Tutulma enerjileri ile  ego, gurur ve  kibiriden uzaklaşanlar Hayattan ödüllerini AŞK ile almayı başaracaklar. Aslan burcuna geçecek gezegenlerin etkisiyle doğruları görebiliyoruz, oynamak, eğlenmek, rahatlamak için harekete geçmeliyiz. İkili ilişkilerimizde Romantik, tutkulu jestlere, aşka emek yürek vermeye kalbini açanlar için sürprizler söz konusu. Onaylanmayacağını düşündüğünüz ilişkilerinize hiç beklemediğiniz destekler alabilir korkularınızın yersiz olduğunu yaşayarak öğrenebilir AŞK ın ne kadar birleştirici bir güce sahip olduğunu yaşayarak öğrenebilirsiniz.

İletişimin gezegeni Merkür Aslan burcunda (8-19 Temmuz) tarihleri arasında  ve daha sonra Yengeç burcunda  (19 Temmuz-1 Ağustos) geri harekette olacak. Bu da  iletişimin daha zor olduğu bir döneme işaret eder; kibir ve her şeyi ben bilirim ben yönetirim diye ısrarcı olanlar için.

Merkür’ün Aslan burcunda ki geri hareketi ateş grupları üzerinde aşırı bir güven yaratabilir. İletişimsel tıkanmalar ve çatışmalar olabilir, çünkü  iletişim halinde olduğunuz kişiler yalnızca kendilerinin haklı olduğunu varsayarak kendi fikirlerini, düşüncelerini ve fikirlerini empoze etmeye odaklanacağından tartışmalar yaşanabilir.

Merkür’ün Yengeç burcunda ki geri hareketi ile yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan tekrarlar resmi  işlem sırasında sorunlar tekrarlar yaşanabilir ayrıca Merkür Yengeç burcunda geri harekette olduğunda gayrimenkul ve emlakla ilgili kararlar almamanız faydanıza olacaktır.

Temmuz 2019'da, geri harekette olan gezegenlerden dolayı kayda değer bir ilerleme kaydetmenin daha zor olduğunu aklımızda tutmalıyız: Merkür, Jüpiter, Satürn, Neptün ve Plüton. Bu süre zarfında, tutumlarımızı, hesaplamalarımızı ve projelerimizi gözden geçirmek daha iyi olacaktır.

Astrolojik olarak en güçlü ve en önemli   Ay tutulmalarından birini yaşayarak deneyimleyeceğiz . Bu her birimiz için, tüm olasılıkların masada olduğu anlamına gelir ve kendinizi gelecek için yeni planların en ön saflarına yerleştirebilirsiniz. İlerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı sorgulama zamanı. Eskimiş olanı bırakmalı fitne ile akıl oyunları oynayanların bizi iyi güzel doğru olandan uzaklaştırmasına izin vermemeliyiz.

Ay tutulması ile yeni bir başlangıçlar yapmak için en ideal  zamandır, Bu nedenle yeni hedeflerinizi belirleyin ve uygulamak için CESUR davranın bu enerjyi, 26 Aralık 2019'da güneş tutulmasına kadar iyi değerlendirin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık