Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 Ocak Gökyüzünde Bugün Ay Kova Burcunda

AY KOVA BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA

Kendimizi daha huzurlu ve enerjik hissettiğimiz sezgilerimizin son derece güçlü ve yol gösterici olduğu zamanlar. İç huzuru yakalayabilmiş olmanın verdiği rahatlıkla özellikle iş hayatımızla ilgili daha sağlıklı kararlar verebilir beklentilerimizi yükselterek çalışma arkadaşlarımız ve müdürlerimizin takdirini kazanabiliriz. İş birlikleri ve uyum başarıya giden anahtarımızdır. Duygusal konularda ise son derece şevkatli ve ılımlı olmanın mükafatı beklentilerimizin çok daha üstünde olumlu etkileri beraberinde getirebilir.

Hint Astrolojisine göre Kova “Kumbha” Sankrit adı soluk alıp verme tekniği olan kumbhaka ile ilişkilidir. Kumbhanın sem- bolü suyu taşıyan bir sürahidir. Su hayat verir arındırır ve aslında evrensel bilinci temsil eder. Kumbha su taşıyıcıları aradıkları şeyi taşırlar. Evrensel bilincin suyunda kendileriyle birleşip kırılmaları için ilk once bireysel egolarının sürahilerini kırmalıdırlar. Kumbhayı SATÜRN yönetir. Amaçları nihai aydınlanmadır. Tamastik’tirler.

Ay’ın Kova burcunda ki seyri daha esnek ve huzurlu bir ruh hali içinde olamamızı sağlayacak. İkili ilişkilerimizde daha yapıcı ve uyumlu bir tutum içinde olur, Sözlü saldırılara karşı sabırla hareket ederiz. Bugün gördüğümüz rüyalar kayda değer rehber rüyalardır, Gördüklerimizi verilen mesajları anlamaya çalışarak hareket etmeliyiz. Bugün kaslarımızı aşırı yoracak spor ve aktivitelerden uzak durmakta fayda var. Sezgiler olağünüstü güçlüdür. İnsanların enerjilerinden olumsuz yönde etkilenebilir ve sebebini adlandıramadığımız halsizlik isteksizlik hali ile baş etmekte zorlanabiliriz. Meditasyon ve ruhsal çalışmalar bu halimizden uzaklaşıp enerjimizi yükseltmemize yardımcı olacaktır.

AY KOVA BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Yaratıcı keşfeden yönümüz kuvvetlenir önemli projelere başlangıç startı verebilir teknik ve bilgi gerektiren konularla ilgilenebilir yaptığımız işle ilgili fikirlerimizi kabul ettirmede zorlanmadan başarıya ulaşacak ilk hamleyi gerçekleştirebiliriz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık