Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 Marttaki Büyük Kare Dünyayı Nasıl Etkileyecek?

2012-2015 arası gerçeklemeye devam eden ve sonuncusu 17 Mart 2015’te Grand Cross (Büyük Kare)’un ülkemize yansımaları neler?

2012’den beri gerçekleşmeye devam eden Büyük Kare’nin sonuncusu gökyüzünde Uranüs-Plüton karesi 17 Mart'ta tamamlanacak, ancak etkileri uzun süre hissedilecek. Uranüs-Plüton karesi reformist enerjileri getirme çabasında olan kişilerle gelenekçiler arasında radikal şaşırtıcı zorlayıcı etkileri de tetikleyecek.

Güney Ay Düğümü ve Mars’ın zorlayıcı enerjisi zaten zor olan gökyüzü etkilerini daha da zorlu bir hale getirecek. Doğal afetler, depremler, sudan gelecek zararlar, eğitim alanında yaşanacak kaos, karşıt görüşlü öğrencilerin bir birleri ile çatışmaları sokaklarda da büyük gerginliklere yol açabilir.

Çocuklarda hiperaktivite artabilir. Genel olarak stres, kazalarda artış yaşanabilir. Enerjimizi yapıcı olarak kullanmaya çalışmalı, sağduyumuzu kaybetmeden zorlukları başarıya çevirmek için mücadele etmeliyiz. Sevmeyi ve sahiplenmeyi unutan yürekler iyinin, güzelin, merhametin anlamını bilemez.

Yıkıcı değil yapıcı ve birleştiren davranışlarımızla biz olmaya çabalamamız gereken bir aydayız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık