Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 – 18 Şubat 2018 Ay Balık Burcunda

AY BALIK BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Hayal gücümüzü yükselir, Özellikle sanatçıların ilham perilerinin kendilerine eşlik edeceği düşüncelerini sanatlarına başarı ile aktarabilecekleri keyifli eğlenceli zamanlardır. Ay Balık burcunda iken sezgiler olağanüstü güçlü ve yol göstericidir. Bugünlerde sezgilerimizin bize verdiği mesajları dikkate almalı AKIL süzgecinden geçirdikten sonra verilen mesajları günlük hayatımıza başarı ile aktarmalıyız. 2 gün boyunca ilaç ve gıda zehirlenmelerine dikkat etmemiz faydalı olacaktır. Ayrıca bu günlerde lenf bezleri ile ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir.

AY BALIK BURCUNDA Olduğunda bu kristalleri kullanarak enerji seviyemizi yükseltebiliriz.

Ametist Kırmızı Mercan Mavi Topaz Ay taşı ve Pembe kuvars ve Diaspora kristallerini kullanabilirler. Ametist özellikle Yunan Mitolojisinde alkolün zararlı etkileri ve sarhoşluğa sebep olmaması için içkiler ametist kadehlerinde ikram edilirdi. Diğer uygarlıklarda ise enerjisi çok yüksek olan bu kristalin etkili olabilmesi için bir başkası tarafından hediye edilmesine önem verilirdi. Taşıyan kişiyi güçlü etkileyici kılacağına inanılırdı. Sinir sistemi üzerinde oldukça olan bu kristal yaydığı titreşimlerle bulunduğu ortamda ve kristali kullanan kişide arınma ve koruma sağlar.

Ay Balık Burcunda Sağlık: Hassas ve su tutan bir bünyeye sahiptirler. Üzülüp sıkıntıda oldukları an yemek yeme düzenleri değişir ve bu durum başta sinir sistemleri olmak üzere tüm bedenlerinde sağlık sorunlarına neden olur. Ayak sağlıkları da oldukça hassastır. Giydikleri ayakkabı bile sorun yaratabilir.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık