Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 Şubat 2017 Gökyüzünde Bugün

Güneş Yükselen ve Ay burcu Teraziler için son derece güçlü ve olumlu enerjilerin hakim olduğu 2 gün. Özellikle iletişim sorunu yaşadığınız aile bireyleri eş ya da sevgilinizle duygularınızı doğru ifade ederek uzlaşı sağlayabilir mutluluğu yakalayabilirsiniz. Ateş burçları Ay’ın Terazi de ki seyri ile sürekli ön planda olma isteği sevdiği insanlarla sorunlara neden olur. İktidar hırsı kaybetmeye tahammülsüz bir hale gelmesine neden olur.

Hint Astrolojisine göre Terazi “Tula” Tula ruhun dünyevi dolaşıklıkların karanlığını bırakıp spiritual ışığa ilerleyebildiği noktayı işaret eder. Tula rajastiktir. Duygusal geçişleri çok yoğun ve dalgalıdır. Her hangi bir konuda net karar vermeleri güçtür. Araştırmacı aska değer veren kişilerdir. Vedalara göre; Spiritual arayışta yolunu kaybetmiş̧ olan iblislere öğüt veren VENÜS tarafından yönetilir. Bu tutulma adalet sanat güzellik endüstrisi tarımcılık ve eğlence alanları kadınları kuyumculuk sektörü ile ilgili konularda gerginliklere sebebiyet verecek bu alanlarda bu alanlarda yaşanacak beklenmedik gelişmeler gündemimizde fazlası ile yer alacak.

AY TERAZİ BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; İşbirlikleri başarılı ve uzun vadeli ortaklıklar gerçekleştirebilir, Arkadaş ve dostlarımıza vakit ayırarak keyifli zamanlar geçirebiliriz. Sorun ettiğimiz konuları dostlarımızla paylaşabilir onların desteği ile sıkıntılarımızı aşabiliriz... Böbrekler ve idrar yolları ile ilgili rahatsızlıklar artabilir. Hava değişimine dikkat edilmesi gereken günlerdir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık