Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 Mayıs 2023 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişecek olay ve kişilere karşı mümkün olduğunca tepkisiz davranmanız için uyarıyor sizleri. Yaşananlar müdahil olmayı seçerseniz sağlıklı kararlar alamayabilir ve başkalarının etkisiyle hiç te size uygun olmayan tercihler yapabilirsiniz. Bugün sezgilerinizin sesine kulak vermeli ve sağ duyulu davranmayı elden bırakmamalısınız. Hızlı gelişmeler başınızı döndürebilir. Önemli toplantı ve görüşmeleri daha sonra gerçekleştirmeniz sizler için çok daha olumlu olacaktır. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana verdiğiniz değer ve saygının ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha anlayacağınız hoş bir jestle karşılaşabilirsiniz.

BOĞA

Göksel enerjiler kendinizi son derece dinamik hissederek girişimci bir ruhla hareket edeceğinize işaret etmekte. İş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinize göre geliştireceğiniz taktiklerle zorlandığınız konuları olumlu yönde kendinize çevirebilirsiniz. Düşünceleriniz ve hitabetinizle insanların güvenini kazanacak ve yapmak istedikleriniz konusunda muhalefetle karşılaşmadan sonuca ulaşacaksınız. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşayacağınız güzel bir süreç Beklediğiniz bir paranın gelmesi maaş artışı gibi ya da yatırım yaptığınız bir işin karşılığı gibi durumlar söz konusu olabilir. İş hayatınızda yoğun bir koşturma sizleri karşılıyor olsa da kazanımlarınız artacak ve başarılı  işlerin altına gururla imza atmaya devam edeceksiniz.

İKİZLER

Gökyüzü kariyerinizi ilgilendiren konularda başlamayı düşündüğünüz işlerinizle ilgili incelemelerde bulunarak hareket etmeniz konusunda uyarıyor sizleri. Yeni bir anlaşma sözleşme söz konusu ise gözünüzden kaçabilecek bir ayrıntı ilerleyen günlerle birlikte problemler yaşamanıza sebep olabilir. Tüm dikkatinizi işinize vermeli ailevi problemleri işinize yansıtmamaya özen göstermelisiniz.  Özel yaşamınızda ise ailenizle ilgili umutsuzluğa kapıldığınız konularda da yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri mutlu edecek. Şimdi olayları iyi değerlendirin ve duygularınızı özgür bırakın.

YENGEÇ

Gökyüzü maddi konularda yaşanan sıkıntılı günlerden sonra yüzünü güldürüyor bu kez. Siz son derece cömert kazandıklarını yakın çevresi ve dostlarıyla paylaşmaktan hoşlanan yapıda insanlarsanız fakat dün yaşadıklarınızı hafızanızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz. Yeterince üzülüp hırpalandınız kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin. Bugün Meditasyon ve ruhsal çalışmalar için oldukça güzel bir gündür kendinizde daha önce fark edemediğiniz özelliklerinizi fark edebilirsiniz. Özel yaşamınıza gelince uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz bu günlerde ilişkinizi resmileştirmek adına olumlu kararlar alabilirsiniz.

ASLAN

Gökyüzü bugün kanuni, ticari veya mesleki zorlukları ortaya çıkabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Bu konulara hassas davranmalı ve incelemelerde bulunmalısınız. İş hayatınızda ise sahip olduğunuz kararlılık birlikte çalıştığınız insanların gözünden kaçmayacak onlardan alacağınız destekle işinize fazlasıyla adapte olacak ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Finansal konularda hesapların dikkatle incelenmesi olabilecek aksaklıkları önleyecektir.  Özel yaşamınızda da dengelerin oturmaya başlaması ile rahat bir nefes alacaksınız. Bu süreçte var olan sorunları son derece adil bir şekilde değerlendirip kendi hatalarınızı da kabul eder tarzda yapacağınız konuşmalarla sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

BAŞAK

Gökyüzü bugün İş hayatınızı ilgilendiren konularda hiçbir şeyi ertelemeden hareket etmeniz için destekliyor sizleri. Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni tanışacağınız insanlardan hiç beklemediğiniz şekilde önemli teklifler ve başarılı olabileceğiniz orijinal fikirler alabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır. Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar olumlu da olabilir olumsuzda. Ailenizi ilgilendiren konular da ise daha hassas ve duyarlı davranmalısınız farkında olmadan sergilediğiniz tavırlar onları kırmış olabilir.

TERAZİ

Gökyüzü bugün maddi konularda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlar yüzünden zorluklar yaşayabileceğinize işaret etmekte, Her tatlı söze kanmamalısınız başkalarının yaptığı harcamaların bedelini siz ödeyebilirsiniz. Şimdi kendi kaynaklarınızı akılcı bir şekilde değerlendirmeli ve önce ben demeyi öğrenmelisiniz. Gerek iş gerek se aile çevrenizde yaşananların etkisiyle sizde patlamalar yaşayabilir ve içinizde biriktirdiğiniz her şeyi sözlerinizle haykırabilirsiniz bunun karşılığında ise sözlü yumruklar yiyerek hoş olmayan deneyimler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi teskin edebilmek oldukça zordur. Yaşadıklarınız oldukça güç ve bunaltıcı olmasına rağmen sizler bugün çevrenize ki hemen herkese karşı toleranslı davranmalısınız. İçinde bulunduğunuz şartlar bu süreçte yapacağınız tüm karşı çıkışların size daha fazla olumsuzluk getirecektir. Sabırlı olup sakin davranın.

AKREP

Gökyüzü bugün rahatsızlık duyduğunuz konularla ilgili konularda daha esnek ve anlayışlı davranarak gelişmeleri akışına bırakmanız konusunda uyarıcı. Bu süreç içinde hemen sonuca ulaşma isteğinizi kontrol altına almalısınız. Bugün kendinize vakit ayırın ve ruhsal enerjinizi yükseltecek aktiviteler gerçekleştirin. Eşiniz sevgiliniz çocuğunuz la birlikte olun ve yüreğinizden geçen her şeyi ifade edin aşkın huzurun keyfine varın. İş hayatınızda yaratıcı yetenekleriniz her geçen gün ön plana çıkmaya devam ediyor bu dönem biraz yoruluyor olsanız da ilerleyen günlerde alacağınız başarılı maddi manevi olumlu sonuçlarla bunlara değdiğini göreceksiniz.

YAY

Gökyüzü bugün iş ve özel hayatınızda finansal konularda konuşulanın dışında yapılan harcamaların riskli durumlara yol açabileceğine işaret etmekte. Kabullenen olan olmuş gibi  bir tavır takınmak yerine farklı çözümler üretmeli insanların hin davranışlarla sizin bu durumunuzdan faydalanmalarına izin vermemelisiniz. Kardeşlerinizle ilgili bir haber canınızı daha da sıkabilir. Üçüncü şahısların aile ilişkilerinizi bozmalarına izin vermeyin. Özel yaşamınızda da sevdiğiniz insandan duyacağınız ruhunuzu okşayacak güzel sözler gününüzü aydınlatacaktır.

OĞLAK

Gökyüzü bugün maddi konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle sizleri rahatlatacak yeter ki bugünlerde girişimci davranın eleştirilere kulak asmadan bildiğiniz yolda kararlılıkla ilerleyin. Düşüncelerinizi ifade ediş tarzınızla insanların hayranlığını kazanarak imkansız diye düşündüğünüz konularda bile başarı sağlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kan bağınız olan kişilerden dürüst olmayan nahoş davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşamınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bu dönemde eskiyle kıyaslamaları bir kenara bırakmalı ve geleceğinizi olumlu yönde şekillendirecek düşüncelerinizi Netleştirerek gerçekleştirmek için bir an evvel adımınızı atmalısınız.

KOVA

Bugün alacağınız olumlu bir haberle güne başlayabilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve yapıcı yöndedir. Fakat işinizle ilgili konularda yaşayacağınız kararsızlık size pahalıya mal olabilir; Şimdi kendinize gelin ve Gökler sizi desteklerken gerçekçi hareket ederek duygusallığınızı iş hayatınıza yansıtmayı bir kenara bırakın. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın sorunlarına ortak olun ve anlayışla davranın tüm içtenliğinizle sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirerek hareket etmelisiniz. İlişkinizi sağlam temeller üzerine oturtmanız için önemli bir fırsattır sizler için .

BALIK

Gökyüzü bugün kendinizi son derece dinamik hissederek girişimci bir ruhla hareket edeceğinize işaret etmekte. Hemen her konuyu yüksek bir bilinçle ele alıp parlak zekânız sayesinde problemli konuları bile çözüme ulaştırabilecek önemli adımlar atabilirsiniz. Sorumluluk almaktan çekinmeyin kariyerinizin yükselmesine yönelik bir eğitim ya da seminer söz konusu olabilir tereddüt etmeden kabul edin. Bu süreçte yaptığınız tüm fedakârlıklar ilerleyen günlerle size maddi manevi başarılar  olarak geri dönecektir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık