Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 Eylül Balık Burcunda Halkalı Ay Tutulması

KOÇ: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi yorgunluk ve strese bağlı sağlık sorunlarına neden olabilir dikkatli olun ve kendinize gereken zamanı ayırarak hareket edin. Dolunay enerjisi kendi iç dünyanıza yönelip yapacağınız yüzleşmelerle olgunluğa sakinliğe ulaşmanıza yardımcı olacak. Ayrıca kilo probleminiz varsa bu günler diyet için en uygun zamanlardır. Özel hayatınızı zorluklardan sonra iyileştirilebileceğiniz duygu ve öfke kontrolünü dengeleyerek sağlıklı kararlar alabileceğiniz zaman dilimi. Bekar Koçlar sizlerde bu etki ile hayatınızı olumlu yönde değiştirecek insanla tanışabilirsiniz.

BOĞA: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile aile dostlar ve sizi tüm kalbi ile seven bir çok kişinin desteğini alarak iş hayatınızda büyük bir çıkış sergileyebilmenize vesile olabilir. Şans kapıları sizin içeri girmeniz için açılmış durumda. Tutulma enerjisi ile evli Boğa’lar eş ve eşin ailesinin arasında yaşanacak maddi konularla ilgili gerginlikler ve bu nahoş duruma özellikle dahil edilmeniz için eşin yakınları tarafından baskı altına alınma çabası ile karşı karşıya kalmanız olarak yansıyacak. Sabırlı tavrınızı korumalı kendinizi de ezdirmeyecek konuşmaları yapmaktan çekinmemelisiniz.

İKİZLER: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızla ilgili karışık etkiler söz konusu olabilir haklıyken haksız durumda hissetmeniz için yoğun baskılarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle evli İkizler bu dönemde sakinliğinizi koruyamazsanız işler kontrolden çıkabilir zor olan durum çok daha zor bir hal alabilir dikkatli davranın. Çalışma hayatınızda iş birlikçi davranışlar içinde de olmalısınız. Yaratıcılık gerektiren bir meslek sahibiyseniz bu dönem sizin için biçilmiş kaftan sahne sizin olabildiğince ön planda olun ve kazanın. Bu süre içinde iş ve eğitim hayatınızda seyahatler eğitim programları içinde yer almak için ekstra çaba sarf etmekten geri kalmayın.

YENGEÇ: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile resmi işlerle ilgili sıkıntıları olan Yengeçler olumlu gelişmelerle hakkınız olanı alacak haklı mücadelenizin zaferini kutlayacaksınız. Bu dönemde geçmişle ilgili tahsil edilmemiş alacaklarınızı alabilir finansal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde sezgilerinizin sesine kulak vermeli ve iş hayatınızı bu doğrultuda yönlendirmelisiniz. Sağlık sorunları olan Yengeç’ler bu dönemde biraz zorlanabilir kendinizi bitkin huzursuz ve yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormamalı ve aceleci davranışlar sergilememelisiniz.

ASLAN: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile rakiplerden kaynaklanan bir takım entrikaların gün yüzüne çıkmasına sebep olurken sizleri duygusal olarak hayal kırıklığına uğratabilir. Kendi menfaatleri için arkadaş bildiğiniz güven duyduğunuz kişilerin göründükleri gibi olmaması ile yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızda popülariteniz arttarken işinizi ruhunuzla yapmanın avantajları ile karşılaşacak daha da fazla ön planda olacağınız imkan ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Akılcı davranın ve ayağınıza kadar gelen şansı çalışma temponuzun yükselmesini dert etmeden kabul edin ve kazanın.

BAŞAK: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi Ailevi konularda yaşanan gerginlikler kardeşler arasında fikir ayrılıkları yaşanabilir sakinliğinizi koruyarak hareket etmelisiniz. Sizlere tavsiyem kendinize yönelip ruhunuzu dinlendirip sakinleştirmek için çalışmalar yapmanız. Fiziksel ve ruhsal olarak arınmanızı güçlenmenizi ve kişisel bakımınıza zaman ayırıp olumlu sonuçlar almanızı sağlayacak. Bu süre içinde diyete başlayabilir estetik gibi konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır aşktan umudunuzu kestiyseniz ve geçmişte güven duygunuzun sarsılmasıyla Aşk’a olan inancınız kalmadıysa hayatınıza bu dönemde girecek o özel insan bu düşüncelerinizi tamamen değiştirebilir! Evli Başaklar sizlerde eşinizden gelecek maddi manevi sürprizlere hazır olun. Bu süre içinde yeni bir ev alabilir ev eşyalarınızı yenileyebilir ev ve yuvaya ait beklentilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TERAZİ: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile rahatlayacaksınız. Eğitim hayatı devam eden Terazi’ler olumlu diyaloglar kurarak eğitiminizi ilgilendiren önemli destekler alabilirsiniz. Evli Terazi’ler sizlerde Dolunay enerjisi ile eşinizle iletişime önem vererek onu önemsediğinizi hissettirecek baş başa kalacağınız ortamlar hazırlayabilir ilişkinizde ki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel hayatınızda ilişkisi olmayan Terazi’ler iş ya da eğitim hayatınızda tanışacağınız birinden çok etkilenebilir duygularınızın karşılık bulması ile keyifli ve kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

AKREP: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile ilişkisi sancılı şekilde devam eden Akreplerin hayatına netlik kazandıracak ve doğru yerde doğru insanla karşılaşmanın getireceği güzellikleri sunacak. Aşk ve iş hayatınızda beklentilerinizin üzerinde olumlu olaylar söz konusu olacaktır. Sizler yeter ki geçmişten gelen ayak bağı olan kişi ve olaylara karşı kararlı bir tavır sergileyerek mutluluğunuzu kimsenin bozmasına izin vermeyin. İş hayatınızda ise karlı ortaklıklar iş birlikleri yapabilirsiniz. Yatırım planları yapmalı güvendiğiniz insanların fikir ve önerilerini alarak hareket etmelisiniz.

YAY: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile bir mülk iyi bir fiyata alıcı bulabilir oradan aldığınız parayla daha iyi bir yatırım gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Bu olumlu etki aşk hayatınıza da yansıyacak. Son derece tutkulu duygulu anlayıp anlaşılacağınız bir beraberliğe adım atabilir beraberliğinizi kısa süre içinde resmiyete dökme kararı da alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Yaylar sizlerde ilişkinizde ki sorunları büyük bir cesaretle dile getirerek tek taraflı fedakarlıkların yorgunluğunu artık kaldıramayacağınızı belirten cümlelerinizle ilişkiyi sonlandırarak yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz.

OĞLAK: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile akrabalarınız ve kendi yakınlarınızla sorunlar yaşayabilir maddi anlamda sizden beklenenlerin yükselmesi yapamayacağınız şeylerin ısrarla istenmesine bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem her ne olursa olsun sakin kalmanız olayları öfke ile değil akıl çerçevesinde değerlendirerek kızgınlığın sağlıklı düşünmenizin önüne geçmesine izin vermeden hareket edin. Tutulma enerjisi ile işlerinizi mutluluğunuzu bozmak yükselen enerjinizi örselemek isteyen geçmişte hayatınızda öyle ya da böyle yer almış kişilerin oyunları gün yüzüne çıkabilir. Kararlı olmalı ve başarınızı mutluluğunuzu bozmak isteyen insanlara iyi bir ders vermelisiniz. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda yaşadıklarınız karşısında psikolojik dengenizin bozulmaması olmalı. Bunun önüne geçmek için sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmeli zihninizi bunaltan enerjileri sevginin gücü ile alt etmelisiniz.

KOVA: 16 Eylül saat 21:56 Balık burcunda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda olumlu etkileri beraberinde getirecek sizlere. Alacaklarınızı tahsil edebilir yeni bir iş teklifi alarak geçiş yapabilir kendi işinizin sahibiyseniz alanınızda bilinilirliğinizi arttırarak kazancınızı yükseltebilirsiniz. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken konu ticari olarak risk gerektiren işlerden uzak durmalı kendinizi ispatlamak arzusu ile yapabileceğinizden fazla sorumluluk almamalısınız. Dolunay enerjisi evli ve ilişkisi devam eden Kovaların 3ncü şahıslardan kaynaklanacak sorunlarla karşılaşabileceği yönünde de uyarıcı. Eş yada sevgilinizin arkadaşları ile küçük bir meseleden tartışabilir bunun gerginliği ile ilişkinizde kıran ve kırılan bir kalbin vicdan azabının ağırlığını taşıyabilirsiniz. Söylenenleri iyi anladığınızdan emin olmadan tepki vermemelisiniz. Hukuk ve resmi dairelerde işleri olan Kova’lar bu dönem içinde beklenmedik hamlelerle karşılaşabilir yenilginin hırsıyla hareket etme eğiliminde olabilirsiniz. Sizlere tavsiyem daha fazla zarar görmemek adına uzlaşmacı olmalı ve çözüm odaklı hareket ederek zararın büyümesini engellemelisiniz.

BALIK: 16 Eylül saat 21:56 Burcunuzda oluşacak Halkalı Ay Tutulması ve Dolunay enerjisi ile, Enerjiniz düşebilir genel bir isteksizlik hali ile her şeyden uzaklaşmak isteyebilir iç dünyanızda yaşadığınız duygusal patlamalar sonucu sizi gerçekten seven ve yanınızda olan insanlara kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem Dolunay ve takip eden bir kaç gün boyunca kendinize zaman ayırın şikayetçi olduğunuz konu ve kişilere karşı neler yapabilirim sorusunun cevabını arayın. Bunun için güçlü sezgileriniz size rehberlik edecektir. İş hayatınızda söz sahibi olmak için mücadele etmeli haksızlıklara sessiz kalmamalısınız bu dönemi iyi değerlendirmek için elinizden geleni yapın.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık