Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 Ağustos 2017 Gökyüzünün Bugün Mesajı

Güneş Yükselen ya da Ay burcu İkizler Terazi ve Kova olanlar, Ay'ın İkizler burcunda ki seyri ile kendinize yönelmeli ve şu soruların cevabını bulmaya çabalamalısınız.

Ben Kimim?
Hayat Amacım Nedir?
Mutluluklarımın ya da Mutsuzluklarımın sorumlusu kim?
Kendim için insanlık için beni sevenler için ne yaptım? Yada Ne yapmadım?
Günümün ne kadar saatini şikayet ederek, Ne kadar saatini üreterek geçiriyorum?
Sevgi ne demek ti?
Sabır bana ne kadar yakın ya da ne kadar uzak?

Kendimize başkalarının aynalarından değil kendi vicdan aynamızdan bakarak vereceğimiz cevaplar la şekillenen güzel günler görmeniz dileklerimle.

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç Yay ve Aslan olanlar aşk hayatınızda can sıkıcı durumlar mali konularla ilişkili sıkıntılar daha etkin bir şekilde sizleri zorlayabilir ve aşk hayatınız üzerinde derin etkiler yaratabilir. Mevcut ilişkilerde güç ve kontrol Kıskançlık aşırı sahiplenme gibi davranışlar ilişkilerde iplerin gerilmesini etkin hale getirebilir.

Genel olarak sa ilişkilerimizde baskın davranışlar içinde olma eğilimi yolunda giden konularda bile sarsıcı ve ani olayları getirebilir. Sakinlik sen ben çatışması içine girmemek zorlu olayları aşmamıza yardımcı olacaktır.

Sağlıksız güvenden yoksun ilişkiler bir anda bitebilir. Yaşadığımız herhangi bir talihsizliği zorluğu, ne kadar önemli ya da önemsiz olursa olsun dikkate almalı ve düzeltmek için çabalamalıyız. Ancak böylelikle dönüştürebilir ve zorlukları arkamızda bırakabiliriz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık