Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 - 22 Temmuz Haftalık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Yolculuklar maddi gelişmeler yerleşim değişiklikleri ve yeni insanlar tanımanın getireceği faydalarla karşılaşacağınız bir haftadasınız. Bekar Balık’lar iş yada eğitiminiz gereği çıkacağınız yolculuklar aşkın gönül kapınızı çalmasına vesile olabilir ve güvendiğiniz güvenildiğiniz bir beraberliğin içine girebilirsiniz. İş hayatınızda ise uzun zamandır Üzerinizde kurulan baskıların son bulduğu yaşamı hakkınızı alıp yeni teklif ve projelerle karşılaşarak değerlendireceğiniz bu özel sürecin kıymetini bilerek hareket edin. İş hayatınızla ilgili hayalleriniz gerçekleşebilir.

Özel yaşamınızda ise evli Balıklar kararlar almadan önce son derece iyi düşünmeli kaybedeceğiniz ve kazanacaklarınızın manevi boyutunu düşünerek hareket etmelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Balıklar Aşkta yüzünüz gülecek yeni insanlar tanımanın ve sosyal olmanın şansı doğru insan olarak karşınıza çıkabilir. Ayrıca finansal konularda kazancınızda önemli bir artış yeni gelirler yeni imkanlar ve alacakların tahsili ile maddi anlamda güçleneceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş hayatınızda duygusallığınız başınızı ağrıtacak olaylarla karşılaşmanıza sebep olabilir.

Arkadaşlarınızın kendi menfaatleri için sizi zor durumda bırakması da olası. İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem verin kişisel konular aleyhinize hiç beklemediğiniz şekilde kullanılabilir. Kimsenin sizi yönlendirmesine üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyin ve sezgilerinizle ilerleyin.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık