Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

15 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Gökyüzü bugün eş yada sevgilinizle tartışmaktan uzak durmanız sabrınızı sonuna kadar korumanız için uyarıyor sizleri. Haksız ve kırıcı sözler karşısında susabilme erdemini göstermek size hiç bir şey kaybettirmeyecek kazandıracaktır. Buna inanın ve bu şekilde hareket edin. İş hayatınızda ise bir çok kişinin arasından sıyrılacak farklılığınızı ortaya koyacaksınız. Ruhunuzda barındırdığınız güzel enerji yaşamda ayna olup güzellik ve şans olarak yansıyacak sizlere…

BOĞA

Gökyüzü bugün kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir günü müjdelemekte. Her şeyin altından kalkabileceğiniz bir enerjiye sahip olmanın şükrü ve bilinci ile doğru kararlar alıp zamanı iyi değerlendirerek maddi manevi güçleneceksiniz. Özel yaşamınızda ise oldukça karışık etkiler altındasınız her şeyin üst üste gelmesi sizi tam da dibe vurdurmuşken yeniden güçlü bir şekilde ayağa kalkabilmenin getirisi ile sizi üzen kıran herşeyi alt edecek ve rahatlayacaksınız.. Bugün ailenizin erkeklerini ilgilendiren konular gündeminize gelebilir.

İKİZLER

Bugün iş hayatınızda emek verdiğiniz her işin maddi olarak karşılığını almaya başlayacaksınız.  Daha önce maddi olarak zarara uğradığınız konularda hakkınız olanı alabilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Bugün ortaklaşa işlerde sabırlı davranmalı ve ilk sözü ilk kararı veren taraf olmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin resmi kurumlarla yaşadığı problemleri aşmak için kararlarının değerlendirmesini birlikte yapmalı ve paniğe kapılarak yanlış kararlar vermesinin önüne geçmelisiniz. Sonuna kadar diretmeli göz gore gore yanlış bir şey yapmasına izin vermemelisiniz.

YENGEÇ

Gezegensel enerjiler her zaman olduğunuzdan daha disiplinli kararlı ve riskleri hesaplayarak dikkatli hareket etmeniz için disipline ediyor sizleri. Özellikle işinizle ilgili konularda kontrolü başkalarına bırakmadan her işinizle kendiniz ilgilenmeli ve rahatsızlık duyduğunuz endişelendiğiniz ruhunuza sinmeyen işlerinizi sonlandırmalı ya da iyileştirerek istediğiniz hale getirerek devam etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek güzel bir haberle moral bulabilirsiniz. Aşkla beslenen ruhunuz sizleri yaşamın her alanında güçlü kılacak…

ASLAN

Bugün olanca gücünüzle düşüncelerinizi pozitif yönde tutmaya gayret göstermeli ve gün içinde karşılaştığınız enerjileri bu doğrultuda değerlendirmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar ve aşırı duygusal yaklaşımlarda bulunmanız halinde iş hayatınızda beklemediğiniz karşı çıkışlarla karşılaşabilir ve kendinizi zor bir durumun içine sokabilirsiniz. Bugün aile bireylerini ilgilendiren konularda iş birliği içinde olmalı ve sorumluluk almaktan çekinmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zaman sonra gelen huzurlu bir günün keyfini çıkarmalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan’lar size karşı ilgisini açıkça göstermekten çekinmeyen o özel insana duygularının karşılıksız olmadığını hissettirmelisiniz.

BAŞAK

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanacak karışıklıklara karşı dikkatli olmanız ve durduk yerde başkalarının sorumluluklarını almamanız için uyarıyor sizleri.
İfade gücünüzü başka yerde kullanın üzerinize vazife olmayan işlerle bırakın başkaları ilgilensin. Özel yaşamınızda ise ailenizle ilgili konularda adaletli olmalı ve taraf tutarak haklıyı haksızı birbirine karıştırmadan hareket etmelisiniz. Sevgilinizden duyacağınız sevgi dolu sözler ilişkinizi çok daha keyifli bir hale getirebilir.

TERAZİ

Göksel enerjiler daha önce geri çekildiğiniz her konuda cesaretle ön planda olmaya çalışmanız için destekliyor sizleri. İş ilişkilerinizde beklentilerinizi hayata geçirmek için gereken her şeye sahipsiniz kimsenin etkisinde kalmadan iç sesinize güvenmeniz yeterlidir. Özel yaşamınızda ise bir dargın bir barışık süren bir ilişki içindeyseniz ve duygularınız yaşanan tüm tartışmalara rağmen yine ona doğru akıp gidiyorsa işte size fırsat ilişkinizi iyileştirebilmek için tüm güç sizinle birlikte değerlendirip değerlendirmemek ise sizin iradenizde…

AKREP

Gökyüzü bugün cesur doğanızı daha da güçlendiriyor. Özellikle Aşk hayatınızla ilgili konularda daha once yapmaya cesaret edemediğiniz bir çok şeyi bugün yapabilirsiniz. Yaşamınızda ise tutkularınızın yoğun olduğu bir süreçtesiniz birlikte olduğunuz insanla problemli bir ilişki içindeyseniz sizi daha fazla üzüp incitmesine izin vermeyecek ve kesin bir kararla yol ayrımı içine girebileceksiniz. Yine bu dönemde özlem duyduğunuz aşkınıza bir an evvel kavuşmak için gözünüzü karartıp risklere atılma isteğinizi kontrol altında tutmalı ve uygun zamanı beklemeyi tercih etmelisiniz.

YAY

Gökyüzü enerjisi yüksek tempolu bir güne işaret ediyor sizler için.  Yaptığınız her şeyin olumlu ya da olumsuz karşılığını alacaksınız. Yüreğiniz alışkanlıklarınız ve yaptıklarınızın mükafatı da olabilir bu sancısı da.. Her ne olursa olsun bu etki sizi ruhsal olarak bir üst sıraya taşıyacak kendinizle yüzleşmenizi kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olağanüstü bir etkidir. İş hayatınızda uzun zamandır sessizliğinizi koruduğunuz konulara karşı sesinizi gür bir şekilde çıkarabilir ya hep ya hiç deme cesaretini göstererek hakkınızı alabilirsiniz. Bugün baş ve sırt bölgenizle ilgili rahatsızlıklar söz konusu olabilir ani ve ters hareketlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz.

OĞLAK

Gökyüzü bugün yakın çevreniz eş ya da sevgilinizle tartışmalarda bulunmamanız için uyarıyor sizleri. Kendi kafanızda kurguladığınız ön yargılı düşünceleriniz size pahalıya mal olabilecek zararlar getirebilir. Eski alışkanlıklarınızdan uzaklaşmalı insanları olduğu gibi sevmeyi kabul etmeyi öğrenmelisiniz. Aksi halde üzdüğünüz kadar üzülürsünüz. Özellikle eşinize yaklaşımınız bu dönemde ilişkinizin gidişatını belirleyecektir. İş hayatınızda ise yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemelisiniz. İnsanların güvenini kaybetmek hiç te doğru bir davranış olmayacaktır sizler için…

KOVA

Hemen her konuda cesur ve gerçekçi davranışlar içinde bulunarak tüm rahatsızlıklarınızdan uzaklaşacaksınız. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken tek konu geçmişte bırakmanız gereken düşüncelerinizi zihninizde uyandırmamak olmalı. İş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken çevrenizde birikmeye başlayan sahte dostlara karşı uyanık davranmalı ve paranızı sezgilerinizin size işaret ettiği şekilde değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin davranışlarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Bunu kendi içinizde yaşamak yerine kendisine söylemelisiniz… Paylaşın ve iletişime önem verin sorunları aşmanın tek yolu budur unutmayın…

BALIK

Gökyüzü duygusal gelişmelerle moral bulup enerjinizin yükseleceği bir günü müjdeliyor sizlere. Eş ya da sevgilinizin içten iltifatları ile şımarabilirsiniz. İlişkinizde heyecanının romantizmin yoğun olduğu tutku dolu bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizle iletişim ve uyumunuz öylesine mükemmeldir ki var olan tüm sorunları aşmanız için gereken her şeye sahipsiniz. Evli ve çocuk sahibi Balıklar onlardan gelecek sevindirici bir haber günü daha da keyifli bir hale getirebilir sizler için.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık