Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

14 - 15 Temmuz Ay Koç Burcunda Seyri Sefasında

Ay Koç Burcunda : Özgürlükleri onlar için çok önemlidir. Özgürlüklerinin kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Duygusal konularda önceliğin daima kendilerinde olmasını arzu ederler. Ay haritada diğer planetlerle sert etkiler aldıysa öfkeli her an tartışma içine girebilen saman alevi gibi parlayan sönen bir yapı verir. Tepkilerini kontrol etmeleri oldukça zordur. Duygusal konularda bir anda ilgi duyabilir aynı hızla uzaklaşabilirler... Kendilerine güvenleri oldukça fazladır. Sevdikleri değer verdikleri her şeyi sahiplenir korumak için ellerinden geleni yaparlar. Güçlü iradeleri ve inançları sayesinde zorluklar karşısında pes etmez yenilgiyi yengiye eninde sonunda çevirirler.

Ay Koç Burcunda Sağlık

Doğum haritasında iyi açılar alan bir Ay güçlü bir bünye verir. Ay diğer planetlerle sert açılara sahipse bünye zayıf olur. Böyle bir durumda şiddetli baş ağrıları baş bölgesinde hassasiyetler sıklıkla yaşanabilir. Ay diğer planetlerle zorlayıcı açılara sahipse kişi uykusuzluk çekebilir sinirlendiği üzüldüğü öfkelendiği anda şiddetli baş ağrıları çekebilir. Baş bölgesine daima dikkat etmeli darbelerden korumalıdır.

AY KOÇ BURCUNDAYKEN KULLANILMASI UYGUN KRİSTALLER: Granat Kırmızı Turmalin Yakut Beyaz Safir Elmas ve Kan taşı LAL kullanabilirler. Bu kristallerin hepsi MARS ın yönetimindedir. Özellikle Elmas Koç burcu insanın cesaretini arttırır ve negatif enerjiye karşı kalkan görevi görür. Geçmişte ulusların askerleri Elması Ametist ve Zümrütle birlikte cesaret için kullanmışlardır. Ayrıca mikropsuz bir ortam yaratmak kullanılan yeri arındırmada faydalanılmıştır. Koç burcu olan Roma İmparatoru KARL’ın krallığı süresince kullandığı tılsım şeklinde ki beyaz safir onun hayatında son derece etkili olmuştur.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık