Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

13 Temmuz 2018 Yengeç Burcunda Güneş Tutulması Gerçekleşecek

Kader; yolun tamamını değil, sadece yol ayrımlarını verir. Güzergah bellidir. Ama tüm dönemeç ve sapaklar yolcuya aittir. Öyleyse, Ne hayatın hakimisin, Ne de hayat karşısında çaresiz.
Şems-i Tebrizi

Kısmi Güneş Tutulması 13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda gerçekleşecek. 
Tutulmalar önemlidir. İnsanlığın yazılı tarihi boyunca titizlikle gözlemlenmiş ve kayıt altına alınmıştır. Bitiş ve başlangıçlar yıkım ve yapılanmalar tutulma enerjilerinin yansımalarıdır. Yeni Ay Dolunay gökyüzünün kısa süreli olarak etkileneceğimiz olağan yansımalarıdır. Fakat tutulmaları daima dikkate almalısınız. Her Güneş ve Ay tutulmasının etkisi 6 ila 12 ay boyunca yaşamlarımızda etkisini sürdürecektir.

Güneş Tutulması: Ay, Güneş ile Dünya’nın arasına geldiği zaman ve Güneş’in ışığını kestiği zaman oluşur. Güneş tutulması daima Yeniay’dır. Güneş tutulmaları kişilerle birlikte geniş kitleler üzerinde de etkili olur, Güneş’in tutulma esnasında bizlere yansıyan hayat enerjisi zayıflar. Güneş otorite ve liderlikle ilişkilendirildiğinden bu dönemlerde yönetim- lerde zayıflama karışıklıklar ve kaoslar yaşanabilir. Geçmişe ait konuların yeniden karşımıza çıkması. Bölgesel olarak depremler kazalar yangınlar, Güneş tutulmasının yansımaları arasındadır. Güneş ve Ay tutulmaları 6 ila 12 ay boyunca birey- sel ve bölgesel olarak etkisini göstermeye devam edecektir. Bireysel olarak Güneş tutulması doğum haritamızda hangi evde gerçekleşmişse o evle ilgili konularda etkili olacaktır.

Kısmi Güneş Tutulması 13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda gerçekleşecek. Büyük değişikliklere gebe bir tutulma enerjisi ile karşı karşıyayız.  Ev aile, gelenek ve duygusal tatmin gibi Yengeç burcunun temsil ettiği  temaların merkezde olacağı zorluklar ve fırsatlar ile karşı karşıyayız. Karanlıktan aydınlığa dönüştüren gezegen Pluto'nun dönüştürücü ve güçlendirici enerjisi bu tutulma da bizim iktidar alanımızın dışına çıkarak gücümüzün farkına vardıracak bizleri daha iyiye ulaşmak için bir adım atmamızı gerektiren enerjiler hakim gökyüzünde.  Güvenlik arzumuz daha da yükselecek, Güvenli olanı tercih edip bunun önemini daha iyi kavrayacağımız enerjiler ile karşı karşıyayız. Bu  tutulmanın gücü kendimize ve başkalarına karşı neye ihtiyacımız olduğunun farkına varacağımız ve hayatımızı anlamlı özel ve değerli kılmak noktasında neleri yapmadığımız konusunda duygusal olarak kendimize dürüst olmamıza yardımcı olacak enerjileri barındırmakta. 

Koç Burcu
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Ev ve aile ile ilgili konular  bu tutulma ile aydınlanmakta,  Bu enerji ile evinizi veya mülkünüzü satma fırsatı  yakalayabilirsiniz. Her şeyden önce, bu Güneş Tutulması'nın, anılar ve eski aile dinamikleri gözden geçirilmek üzere pek çok duyguyu tetiklemesini bekleyebilirsiniz. Eğer kalbinizin derinliklerinde  bir kırgınlık varsa veya sevdiğiniz birinin gölgesinde çok uzakta yaşıyorsanız, Tutulma enerjisi ile bu konularda iyileşmeler söz konusu olabilir. Kalbinizi sevgi ile besleyin. Ve önem verdiğiniz şeylere odaklanın.  

Boğa Burcu
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sizleri yükseltmek için etkili olacak. İster sosyal medya, ister kitap, ister yeni bir web sitesi olsun, yaptığınız meslek her ne olursa olsun kendinizi geliştirmek ve yaptıklarınızı tanıtmak başkalarına iletmek için bu enerjiyi iyi değerlendirdiğiniz takdirde başarı sizinle olacaktır. Dünya söyleyeceklerinizi duymak için hazır. Bu tutulma ile tutku güç uyanış farkındalık  gücünüzü ele almanızı sağlayacak. Genel olarak, şimdi başkaları için değil kendiniz için yapacaklarınızı ön plana alma zamanı. 

İkizler Burcu 
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Geliriniz iş değiştirme, daha fazla para kazanma ya da paranızı sizin için daha iyi hale getirme yollarını (bir yatırım gibi) bulabileceğiniz enerjiler ile karşılaşmanızı sağlayacak enerjiler ile karşı karşıyasınız. Emeklerinizin maddi karşılığını alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sizi  bir şeyleri değiştirmeyeceğinize inandırmaya çalışıp hiç kimsenin sizi engellemesine ve yapabileceğiniz şeylerden uzak tutmasına izin vermemelisiniz bu tutulma ile birlikte. 
Orada para kazanmak için para var, mali yönetim dersi kendi kendine 

Yengeç Burcu 
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de burcunuzda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Doğum gününüzün daha iyi bir hale gelmesi için kozmos, kendinizi nasıl gördüğünüzü ve başkalarının sizi nasıl gördüğünü  değiştirmeniz gereken geciktirdiğiniz şeyleri görmeniz adına size  yardımcı olabilecek etkili bir tutulma ile son bir zorlu deneyimle sarsa sarsa uyandıracak sizleri. Bu enerjiyi var olan zorlukları hem düzeltmek hem de kendi hayatınızı yeniden yapılandırmak için akıllıca değerlendirmelisiniz.  Burcunuzda ki tutulma ile hayat yolculuğunuzun rotasını değiştirebilirsiniz görünüşünüzü değiştirmekten tutun  bedeninizde sizi rahatsız eden şeyleri bile değiştirebileceğiniz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak enerjileri doğru değerlendirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda   ilişkinizi daha iyi bir hale getirmek adına radikal bir tutumla kendinizi isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Aslan Burcu 
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Sizlere yansıması ile Ruhunuzun derinliklerinden bazı şeyleri duygusal olarak uyanışa geçebilir, Fakat bu durumun sizi korkutmasına izin vermeyin.  Kaybetmekten korkup güzelliklerin sizden uzaklaşacağı düşüncesi ile kaygı ile hareket etmeyin. Tam tersine hayatın size zorluklardan sonra verdiği güzellikler için şükredin ve sahip çıkın hiç kimsenin sizin olanı sizden almasına izin vermeden! Ruhunuzu sevgi ile aşk ile şifalandıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Uyuyan inzivada olan ruhunuz yenileniyor. Bu tutulma ile  hayatını akışı ile  savaşma ve akışın içinde yer al. 

Başak Burcu
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma, sizleri yeni  kaynaklar ve fırsatlarla karşı karşıya bırakacak enerjileri barındırmakta. Dostluklar arkadaşlıklar yeni kaynaklar  kazanımlar açısından öncem taşıyor sizler için. İlişkilerinizi yeniden yapılandırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Romantizm açısından, tutku duyduğunuz şeylere odaklandığınızda ve en gerçek benliğiniz olmanıza izin verdiğinizde aşk hayatınızın merkezinde yerini alacaktır. 

Terazi Burcu
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu enerji ile Hedeflerinize ulaşmak adına büyük hamleler yapmaya hazır olun, çünkü zorlu çalışmalarınız ve saygınlığınız sayesinde bazı büyük ödüller almaya başlayacağınız enerjiler hakim olmaya başlıyor sizler için. Etkileyici bir iş fırsatı için bir teklif alabilir ya da şu anki işinizde kendinize başka bir seviye yükseltebilirsiniz. Bu Güneş Tutulması'nın sizin için açabileceği bir başka yol da, iyi yapılmış bir iş için bir ödül veya tanınırlık elde etmeniz olacaktır. Her iki durumda da, yıldızınız kesinlikle yükselişte. Korkunun yolunuza  girmesine izin vermemeye çalışın. Tutulmanın bir diğer etkisi ile sağlıksız samimiyetten uzak  bir aile bireyiniz ile ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. 

Akrep Burcu
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Sizler değişimi çok seven bir burcun mensubu değilsiniz, ancak bu tutulma sizi kendiniz için yarattığınız sınırların ötesine itecek güçlü değişimlerin habercisi. Bunun bir yolu seyahat ya da eğitim yoluyla gerçekleşebilir. Yurtdışında seyahat etmek, ders vermek veya yurtdışında eğitim almak  yada yurt dışında kalma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu kozmik değişimin sizin için açabileceği başka bir yol da yayınlanma fırsatıdır. Bir kitap yazmayı düşünüyorsanız, bu enerjiyi iyi değerlendirin. Genel olarak, hangi fırsatların size geldiği önemli değil, amacınız bunlardan yararlanmak için yapabileceğiniz kadar şey yapmaktır. Hayatınızda hiç bir şeyi Aşılamaz ya da "yapılamaz" olarak görmemeye çalışın. Yapabilirsiniz yeter ki kendinize inanın ve değişimin dönüştürücü gücünü doğru değerlendirin. 

Yay Burcu
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sizin için duygusal enerjileri uyandırıcı enerjileri barındırmakta. Kalbinize gömdüğünüzü ve kilitlendiğinizi düşündüğünüz eski duygular korkular yeniden uyanabilir. Bununla birlikte, tutulma enerjisini pozitif değerlendirdiğinizde eski yaraları iyileştirebilir ve sizi  zehirleyen bir ilişkinin acılarından özgürleşebilirsiniz. Bu tamamen sizin duygularınızı nasıl değerlendireceğiniz ile ilişkili gelişecek. Ayrıca  size sınırlarınızın savunmasızlığın değerini öğreten özel biriyle ruhsal bir bağ kurabilirsiniz. Finansal  açısından, paranızla yeni bir ilişki kurma ve finansal güvenliğinizi geliştirme şansınız olacak. Daha iyi bir yol mümkündür.

Oğlak Burcu
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de karşıt burcunuzda Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek.
Kendi başınıza aldığınız kararlar yaptıklarınız her şeyin en doğrusunu yalnızca siz biliyormuş gibi davranışlarınızın size neler kaybettirdiğini anlamaya başladığınız enerjiler ile karşı karşıya olduğunuz bir tutulma enerjisi ile karşı karşıyasınız şimdi. Tutulması sizler için, uzlaşma, takım çalışması ve dengenin değerini öğrenmek adına fazlası ile önemli. Romantik bir ilişki ya da evlilik için önemli gelişmeler ile karşı karşıyasınız siz ve sevdiğiniz kişi, düğümleri çözmek hataları telafi etmek mi yoksa çözümsüzlükleri daha da derinleştirip geç kalınmış pişmanlıkların çaresizliğini yaşamak mı istediğiniz? Bir süredir bekarsanız, size uzun vadeli kalıcı bir ilişki kuracağınız bir insanı tanıyabilir kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Profesyonel ilişkilere gelince, uzun süreli ve karlı kazanımlar elde edebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Kova Burcu
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Aklınıza, bedeninize ve ruhunuzu yenileyebileceğiniz enerjiler olarak yansıyacak bu tutulma sizlere . Bir fitness programına başlamak, bir uzman ya da terapistle çalışabilirsiniz ve  aynı zamanda daha az stres gerektiren bir iş aramaya karar verebilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. İleriye dönük olarak, daha iyi bir planlama ve organize etme konularını içeren daha sağlıklı bir iş-yaşam dengesi tutulmanın size  getirileri arasında. Sağlığınızdan bahsetmişken, bir sağlık sorunuyla uğraşıyorsanız ya da bir kontrolünüz olduğundan beri bir süre geçmişse, bu süre içinde bunlarla ilgilenerek şifa bulabilirsiniz. 

Balık Burcu
13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Küçük bir çocukken  yaptıklarınızı hatırlayın eğlenmek için  aldığınız riskleri hatırlayın ufak tefek kaçamaklarla yaşadığınız mutlulukları düşünün işte bu tutulma sizlere bu enerjileri getirmekte. Bu enerji ile kendinizi hayatın akışına bırakıp biraz yaşamak  zamanı sizler için. Aşık olabilir tutkulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hesap kitap yapmayı bir yana bırakın ve kalbinizi özgürleştirin. Vizyonunuzu destekleyen insanlarla ilişkilerinizi güçlendirin mutlu olun ve kazanın. Şimdi Kalbinizin işaret ettiği yolda ilerleme zamanı. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık