Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

13 – 14 Mart 2018 Ay Kova Burcunda

Kendilerine özgü karakterlerini duyguları ile harmanlayan çekici heyecanlı sempatik sıra dışı kişilerdir. Kendilerine göre belirledikleri hayat prensipleri vardır. Çok yönlü yeni olan her şeye meraklı insanlardır. Aileleri onlar için çok önemlidir. Haklarında kimsenin kötü bir düşünceye sahip olmasını istemezler olan biten her şeyi öğrenme merakları onları başarılı birer iletişimci yapar. Duygusal konularda anlık heveslerle başlangıçlar ve bitişler yaşayabilirler. Bağlanmaktan korkarlar hayatı dolu dizgin yaşamaya gayret gösterir maceraperest ruhlarının onlara gösterdiği yoldan gitmeyi tercih ederler. Acısıyla tatlısıyla deneyerek öğrenmeyi tercih eden kişilerdir. Arkadaşlık ilişkileri önemlidir fakat duygusallıkları hiç bir zaman mantıklarının önüne geçmez nerede duracaklarını ney hayır diyeceklerini iyi bilirler. Başkalarının olumsuz enerjisinden çok çabuk etkilenirler ve enerjileri düşer. Bu konuda dikkatli olmalı ve hiç kimsenin enerjilerini düşürmesine izin vermemeliler. Bulundukları ortamdan uzaklaşmak bile onlara iyi gelecektir.

Ay Kova Burcunda Sağlık: Eklem yerleri ve kan dolaşımı ve bacak ağrıları ile ilgili sağlık sorunları yaşayabilirler. Ayak bilekleri ile diz kapağı arasında sıklıkla ağrılar görülebilir. Sert sporlardan uzak durmalılar.

AY KOVA BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Yaratıcı keşfeden yönümüz kuvvetlenir önemli projelere başlangıç startı verebilir teknik ve bilgi gerektiren konularla ilgilenebilir yaptığımız işle ilgili fikirlerimizi kabul ettirmede zorlanmadan başarıya ulaşacak ilk hamleyi gerçekleştirebiliriz. Bugünlerde eklemlerle ilgili rahatlatıcı masajlar yapılabilir.

AY KOVA BURCUNDAYKEN KULLANILMASI GEREKEN KRİSTALLER: Amazonit Krizokol Opal Beyaz Zirkon Akuamarin Yeşil Turmalin ve Grena kristallerini kullanabilirler. Yeşil Turmalin kadim uygarlıklarda Kan hastalıklarına bağlı yüksek ateşin düşürülmesinde kullanılırdı. Grena ise tehlikelerden kazalardan koruması amacı ile bedende tene değecek şekilde kullanılırdı. Opal Akumarin ve Grena Zodyağın sıradışı enerjisi yüksek Kova insanları için en uygun kristalleridir.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık