Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12 Mayıs 2018 Gökyüzünde Bugün Ay Koç Burcunda

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar için rekabet gerektiren konuların ön plana çıkacağı enerjiler söz konusu iş ve özel yaşamınızda içinizden geçenleri hayatınıza yansıtmalı emek verdiğiniz her şey için mücadeleci yapınızı ortaya koymalısınız. Hızlı kararlar ve ani tepkilerinizi kontrol altında tutmalı enerjinizi pozitif yönde kullanmaya çabalamalısınız. Resmi daireleri ilgilendiren işlerinizde önemli bir anlaşmayı gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise, Eş ya da sevgilinizle ise duygusal paylaşımlar günü romantik bir hale getirecektir. Keyfini çıkarın…

AY KOÇ BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Yeni bir işe başlamak yeni girişimler ve başlangıçlar yapmak uygundur. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedaviler için uygun günlerdir. Ameliyatlardan uzak durulmalıdır özellikle kafa ve yüzü kapsayan bölgelerde ameliyatlar ciddi sorunlara neden olabilir.

Ay Koç Burcunda : Özgürlükleri onlar için çok önemlidir. Özgürlüklerinin kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Duygusal konularda önceliğin daima kendilerinde olmasını arzu ederler. Ay haritada diğer planetlerle sert etkiler aldıysa öfkeli her an tartışma içine girebilen saman alevi gibi parlayan sönen bir yapı verir. Tepkilerini kontrol etmeleri oldukça zordur. Duygusal konularda bir anda ilgi duyabilir aynı hızla uzaklaşabilirler… Kendilerine güvenleri oldukça fazladır. Sevdikleri değer verdikleri her şeyi sahiplenir korumak için ellerinden geleni yaparlar. Güçlü iradeleri ve inançları sayesinde zorluklar karşısında pes etmez yenilgiyi yengiye eninde sonunda çevirirler.

Ay Koç Burcunda Sağlık

Doğum haritasında iyi açılar alan bir Ay güçlü bir bünye verir. Ay diğer planetlerle sert açılara sahipse bünye zayıf olur. Böyle bir durumda şiddetli baş ağrıları baş bölgesinde hassasiyetler sıklıkla yaşanabilir. Ay diğer planetlerle zorlayıcı açılara sahipse kişi uykusuzluk çekebilir sinirlendiği üzüldüğü öfkelendiği anda şiddetli baş ağrıları çekebilir. Baş bölgesine daima dikkat etmeli darbelerden korumalıdır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık