Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12 Kasım 2019 Boğa Burcunda Dolunay

12 Kasım 2019 Salı günü 19° Derece ile  Boğa  burcunda, Dolunay uzun vadeli bir hedefi tamamlamak için mükemmel bir zaman dilimindeyiz. Boğa Dolunayı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacaktır, Mars ve Jüpiter, başarıyı sağlamak için enerji, inisiyatif ve iyi şans verirken iyi değerlendirmeli tereddüt ve endişelere hayatımızın hiç bir safhasında yer vermemeliyiz.

Dolunay Anlamı

Ay'ın karşısındaki güneş , ayın sonraki iki haftasında evinizi, ailenizi ve yakın ilişkilerinizi daha net odak haline getirir. Eve karşı işte ya da istediklerinize karşı neye ihtiyacınız varsa karşıt güçler, iç gerginlik ve dış baskılar yaratır. Bu, enerjinizi tüketen çatışmalara ve krizlere yol açabilir.

Duygular ve içgüdülerimiz dolunayda zirveye ulaşır. Bu nedenle, işimizde  ilişkilerimizde zorluklarının üstesinden gelmek için artan duygusal gücümüzü ve sezgimizi kullanmalıyız. Farkındalığımız yükseliyor kişisel ilişkilerimizi tarafsız ve dengeli bir şekilde görmemizi sağlar.

BOĞA Dolunay ı  Mücadele edenlere ZAFERLER getirebilir.

Akrep burcunda geri hareketini sürdüren Merkür'ün karşısındaki dolunay , duygularınızın anlaşılmasını ve iletişiminiz tarzınızdaki yaklaşımınızı sakinlikle ortaya koymanız için uyarıcı.  Aksi takdirde,  Düşünceleriniz ve hisleriniz arasında içsel çatışmalar meydana gelebilir, bu da karışıklığa, kutuplaşmış düşünceye veya endişeye neden olabilir.  Bu enerjiler altında, Yanlış anlaşılma ve tartışmalar mümkündür, ancak Satürn ve Neptün'ün uyumlu yönleri bu riskleri azaltır. Bu, yansıma sırasında sessizce zaman geçirmek ya da sizi engellediğini hissettiğiniz bazı içsel duygularınız hakkında güvendiğiniz kişilerin tavsiyelerine kulak verin ve pişmanlık duyacağınız davranışlardan kaçının.

Akrep burcunda geri hareketine devam eden Merkür ve Boğa Dolunayı genellikle iletişim ve teknoloji bozulmaları, sinir kaygısı, seyahat gecikmeleri ve kayıp eşyalarla ilişkilidir. Tedbiri elden bırakmamamız ÖNEMLİ.

Ancak, bu geri dönüşüm aşaması 31 Ekim'den 20 Kasım'a kadar dostça, sosyal bir etkiye sahiptir. Hakim bir işbirliği ve uyum duygusundan dolayı, herhangi bir iletişimin aksaklıkla çözülmesi nispeten kolay olmalıdır.

BOĞA DOLUNAYININ POZİTİF ETKİLERİ

Yıldızların öğretmeniz Satürn , Merkür retrosunun  karşısındaki BOĞA Dolunayın ın neden olduğu sorunları çözmede sabır ve duygusal güç verir. Güvenilir içgüdüler ve sağduyu, eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almanıza yardımcı olur. Anılar ve rüyalar aynı zamanda duygularınızı yönlendirecektir.

Sadakat ve güven, dolu ilişkiler de sevginin büyüyüp daha güçlü hale geleceği enerjiler hakim gökyüzünde.  Boğa Dolunayı ve Neptün , duyarlılığınızı arttırır , duygularınızla, diğer insanların duygularıyla ve çevrenizle daha fazla bağlantı kurmanızı sağlar. Psişik farkındalık veya en azından güçlü bir sezgi, bu dolunay karşısında Merkür'ün geri dönüşünün neden olduğu olası komplikasyonlardan kaçınmaya yardımcı olacaktır.

Manevi bilgelik, uzun vadeli başarı için kısa vadeli hazineyi feda etmek için sabır ve öz disiplin getirir. Başkalarına bağlılık ve hizmet, manevi farkındalığınızı ve anlayışınızı artıracaktır.

Boğa Dolunayı ve  Plüton , duygusal duyarlılık ve psişik algı gibi enerjilerin etkisini yoğunlaştırır. Her şeyi daha derinden ve daha güçlü hissedeceksiniz. Yoğun duygusal tepkiler olumlu bir psikolojik dönüşüme yol açabilir. Bu kötü alışkanlıklarımızdan korkularımızdan arınmak ve uzaklaşmak için iyi bir dolunay.

Boğa Dolunayında Mars ve  Jüpiter güç, cesaret ve iyi şans getirir. Başarılı eylemlerin bir göstergesi olarak, bu dolunayın olumlu doğasını pekiştirir.

BOĞA Dolunay enerjisini özetlersek, İletişim ve ilişki sorunlarına neden olabilir, çünkü Merkür retrosunun karşısında gerçekleşti.   Bu, 2019'un ana gezegen yönünün üçüncü ve son bölümüdür. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin zamanı geldi. Plüton tarafından yoğunlaştırılan ve dolunay tarafından büyütülen Saturn ve Neptün, enerjileri tüm yıl boyunca çalıştığınız şeyleri tamamlamanıza yardımcı olur.

Mars ve  Jüpiter  arasında ki açılar ise başarı sağlamak için güç, cesaret ve iyi şans verir. Ayrıca uzun vadeli hedefinizin bu son aşamasını başlatmak ve tamamlamak için büyük bir enerji söz konusuyken HAREKETE GEÇME ZAMANI.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık