Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 Kasım 2019, Yılın En Güçlü Tezahür Günü Olacak

Ultra nadir görülen bir astrolojik olay ile karşı karşıyayız, 11/11/2019 yılındaki Merkür Retrosun da ŞANS  gününde gerçekleşecek şekilde ufukta sona erecek bu göksel etki hayatlarımızı yeniden yapılandırabilmemiz için büyük bir FIRSAT fark edebilenler için.
Bu,  enerji Güneş Tutulmasının eşdeğeridir, ancak Merkür denklemin merkezidir.

11 Kasım’da, Mercury geriye doğru hareketle geriye doğru hareket edecek ve Güneş’i kusursuz bir şekilde birleştirecek: yani tam olarak, teknik olarak bir tıkanma.

ABC'ye göre mükemmel bir göksel bağlantı Bu etki 1 asırda yalnızca 13 kez meydana gelir .
Bir tıkanıklık, iki gök cisminin yalnızca bir araya gelmesi (hizalanması) değil, aynı zamanda hizalama o kadar kesindir ki, bir cisim kelimenin tam anlamıyla Dünya'nın perspektifinden diğerine geçer.

Örneğin,  tıkanıklığa örnek olarak, Ay takımyıldızının sonunda, parlak mavi yıldız Regulus'un üzerinden mükemmel bir şekilde geçtiğinde görülmektedir.
Regulus, ekliptik düzleme en yakın parlak yıldız olduğundan, tüm gezegenlerin kemeri, nadir durumlarda Ay'ın tam olarak birleşmesini ve Ay'ın yıldızın görüntüsünü tamamen engellediği noktaya kadar bir tıkanıklık oluşturmasını izlemek mümkündür.
Merkür'ün son tıkanması 8 Kasım 2006’da gerçekleşti, bir sonraki ise 13 Kasım 2032’ye kadar olmayacak.  
Hala hayat amacını arıyormuş gibi hissediyorsanız bugünün enerjisi ile ruhunuzu özgürleştirip içinizdeki yüksek enerjiyi açığa çıkartıp hayatlarınızı amaçlarınız ile yeniden yapılandırabilirsiniz.  

Astrolojik Değerlendirmesi

Astrolojide, heliosentrik düğümler ekliptikteki bir gezegenin her zaman zodyak kuşağı ile mükemmel bir şekilde karşıladığı yerlerdir.
Teknik olarak, çoğu zaman, her gezegen, zodyak kuşağından çok az, tüm gezegenlerin seyahat ettiği kayışın birazcık kuzeyi veya güneyindedir. Her gezegenin zodyak kuşağı ile mükemmel bir şekilde karşılaştıkları bir nokta vardır.

Bir gezegenin ekliptikle mükemmel şekilde buluştuğu burçtaki noktaların, heliosantrik düğümlerin, gerçek lezzetlerini ve gizli enerjik alt tonlarını ortaya çıkaran gezegenin belli bir anlamını ifade ettiğini de unutmayalım.

Merkür'ün heliosantrik düğümleri 17 derece Akrep ve 17 derece Boğa'da bulunduğundan, Merkür'ün tüm tıkanıklıklarının Kasım ayında gerçekleşeceğinden emin olabiliriz: Akrep sezonu.

Ne demek, bilinçli zihni temsil eden astrolojik beden, mantıksal beyin, yüzeysel düşünce süreçleri, Akrep / Boğa burcunda ev bulursa ne anlama gelir?
Bu, zihnin doğasının bir şeyleri incelemek, gizli olanı ortaya çıkarmak ve bilincin rutin temizliğinde çevrilmeden taş bırakmamak anlamına gelir.
Akrep, duyguları veya düşünceleri delerek ve delip geçen ve gerçekte ne olursa olsun, gerçekten gerçeğin kalbine kazan bir enerjidir.
Bu Akrep burcundaki Mercury Retrograde sırasında, kollektif zihinsel durumumuzun bedeni, yüzeysel düşünce ve homeostaz, bu işaretin duygusal olarak yoğun, tutkulu, temizleyici ve delici enerjisinde seyrederken, henüz sahip olmadığımız şeyleri yansıtmamız isteniyor. yüzleşme isteği.
Muhtemelen ciddiyetle, daha fazla tasfiye ve yerleşik duygularla yüzleşmeyi düşünüyorsun? Bu yıl tümüyle Satürn konjonktürü Pluto'nun merkezi yönü ile ilgili oldu ve işte biz onu daha çok alıyoruz.

Kader bizi içten duygularımızla baştan sona tekrarlı bir şekilde yüzleşmeye, içimizde inşa edilen veya ihmal edilen şeylerle yüzleşmeye ve gerçekten korku ve endişe duymadan serbest kalmaya ve kalıplanmaya çağırıyor.
Merkür'ün heliosantrik düğümleri 17 derece Akrep ve 17 derece Boğa'da bulunduğundan, Merkür'ün tüm tıkanıklıklarının Kasım ayında gerçekleşeceğinden emin olabiliriz: Akrep sezonu!

Bu ne anlama geliyor, bilinçli zihni temsil eden astrolojik beden, mantıksal beyin, yüzeysel düşünce süreçleri, Akrep / Boğa burcunda etkili.
Bu, zihnin doğasının bir şeyleri incelemek, gizli olanı ortaya çıkarmak ve bilincin rutin temizliğinde çevrilmeden taş bırakmamak anlamına gelir.
Akrep, duyguları veya düşünceleri delerek ve delip geçen ve gerçekte ne olursa olsun, gerçekten gerçeğin kalbine kazan bir enerjidir.
Bu Akrep burcundaki Mercury Retro sırasında, kollektif zihinsel durumumuzun bedeni, yüzeysel düşünce ve  işaretin duygusal olarak yoğun, tutkulu, temizleyici ve delici enerjisinde seyrederken, henüz sahip olmadığımız şeyleri yansıtmamız isteniyor. yüzleşme isteği.
Muhtemelen ciddiyetle, daha fazla tasfiye ve yerleşik duygularla yüzleşmeyi düşünüyorsunuz? Bu yıl tümüyle Satürn konjonktürü Pluto'nun merkezi yönü ile ilgili oldu ve işte biz onu daha çok alıyoruz.

Kader bizi içten duygularımızla baştan sona tekrarlı bir şekilde yüzleşmeye, içimizde inşa edilen veya ihmal edilen şeylerle yüzleşmeye ve gerçekten korku ve endişe duymadan serbest kalmaya ve kalıplanmaya çağırıyor.
Sürekli duygusal halimiz ile görmek istemediklerimizi farkederiz ve  bir kenara konan şeylerle yüzleşmek, çoğu zaman temizlenmiş, korkusuzdur, endişe veya karışık bir bilinçaltı gibi şeyleri hafifletir.

Bu yılın tüm etkinlikleri nedeniyle, insanların bu konuda yayınlayacak çok fazla şeyleri yoktur.
İnsanların görmezden gelmeyi veya yüzleşmekten kaçınmayı başardıkları her ne ise, bu Akrep sezonu bize korkudan arınmak için başka bir fırsat (veya kader bir dayatma) sunar.

Öyleyse Merkür ve Güneş'in mükemmel bir şekilde tıkanması bize tam anlamıyla ne yapmalı?

Bir enerji, birkaç hafta boyunca kollektif bilinçte bir enerjiyi açığa vurduğundan, harekete kalıcı, yankılanan bir etkinin gecikmeli reaksiyon tipini ayarladıktan sonra, bu olayın kollektif zihinsel durumumuzda bir enerjiyi kristalize etmesi ve simüle etmesi muhtemeldir, oysa tutulmaları enerjiyi kristalize eder bizim kolektif duygusal, bilinçaltı yönümüzde.

Merkür bilinçaltı değil, tam tersi: tamamen yüzey düzeyinde bilinçli ve bu nedenle bunun etkileri günün genel tonunda son derece belirgin olmalıdır.
 
Daha da iyisi, denklemin bir unsuru belirgin bir şekilde yatıştırıcı, yaratıcı, rahat ve genel olarak tatmin edici: Neptün, kendi Balık burcunda, 2011-2026 yılları arasında GÖKYÜZÜ Dönüşüm ve POZİTİF Titreşimler  ile dolu 11 Kasım İçin Mükemmel Bir Ritüel
Bugün dua edin meditasyon yapın dileklerde bulunun ve ruhunuzu bedeninizi arındırın.

Dua ve meditasyon çalışmalarınızı, Enerjileri mümkün olduğu kadar dengeli tutmak için mümkünse 11:11 veya 13:11 pm yapın.
Gözlerinizi kapatın ve düşündüğünüz şeylerden sizin için en önemli olan şeylere odaklanın.

Hayatınızda ki tıkanıklıktan kurtulun ve bu gün geçtikten sonra ilerlemeye hazırlanın. Bu pek görünmese de, bu enerjilerin sizin için nasıl çalıştığı konusunda büyük bir fark yaratacaktır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık