Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 Aralık 2015 Yay Burcunda Yeni Ay

11 ARALIK 2015 YAY BURCUNDA YENİ AY
Yılın son yeni Ay’ı 19 Derece ile Yay burcunda gerçekleşecek.
Hint Astrolojisinde Yay “Dhanus” olarak adlandırılır. Sembolü bir yayı ve oku olan Centaur’dur.”Yarı at yarı insan biçimindeki mitolojik yaratık”. Yarı at yarı insan olarak hayvani isteklerimizi geride bırakmaya başlayabildiğimiz ve gerçekten bir spirituel varlık olabildiğimiz yolculukta ki evreyi gösterir. Büyüme ve iyi talihi simgeleyen JÜPİTER Dhanusu yönetir. Mistik olana yöneldiği için Sattvik’tir.

Yeni Ay Anlamı
Yeni ay, bir döngünün sona ermesi ve yeni bir 28 günlük siklusun başlangıcını temsil eder. Güneş ile Ay ışıklar kavuşumdadır. Yeni başlangıçlar ilerleme isteğimiz yaratıcı yollar arama eğilimimizin arttığı günlerdir.

Numerolojide, 11 iki birdir ustalık ve yeni başlangıçları betimler. Bitirilmesi ve başlanması gerekenlerle ilişkilidir. Cesaretli kararlı ve geçmişteki deneyimlerin zorluğu ile olgunlaşmış kişiler için Yay yeni Ay’ı adeta gökyüzünden gelen eşsiz bir hediyedir. Aşkın ve güzelliklerin temsilcisi Venüs Akrep burcunda ki seyrine başladı ve hepimizin içinde var olan enerjiyi tutkuyu arzuları yükseltmeye başlıyor. Son 3 yıl tüm burçlar için oldukça zorlayıcı geçti inişler çıkışlar dibe vuruşlarla. Yay yeni Ay’ı özgürlüğümüzü

Arınma ve yenilenmeyi kendimizi sevmeyi affetmeyi sevdiklerimizin kıymetini bilip değer vermeyi sahiplenmeyi şükretmenin farkındalığını yaşatacak bizlere. Hasat zamanı ektiğimizi biçeceğimiz zihnimizde ki ikiliği sonlandırabileceğimiz zamanın içindeyiz. Yeter ki ne istediğimizi bilerek yenilenmek için harekete geçelim. Satürn Neptün karesi Uranüs Pluto karesi bizim kontrolümüz dışında hayatımızda köklü değişim ve ayaklanmaları temsil eder. Rutin olan pek çok şey hızla değişebilir. Mars’ın Uranüs karesi’ de 0 ° 13 'orb ta çok güçlüdür. Hayatımızı değiştirmek için hızlı değişimleri tetikleyen bir enerji oluşturur. Satürn Neptün karesi ise geride kalması gereken alışkanlıklarımız olumsuzluklar için harekete geçmemizi sağlar. Mars Uranüs karşıtlığı ise Huzursuzluğun artmasına fiziksel ve cinsel şiddetin artmasına neden olabilir. Satürn Neptün karesi ise korkuları paranoyayı arttırabilir. Dünya genelinde ve ülkemizde basın yayın organları dini ideolojilerle ilgili kavramlarda köklü ve ani değişimler yaşanabilir. Deniz yolculukları sulardan gelecek zararlar iklim değişimleri yağışlardan kaynaklı problemler ve siber saldırılar gerçekleşebilir. Bu enerjiler depremleri de tetikleyicidir. Yay yeni Ay’ında sabit yıldız SABİK 18 ° 11 ile kavuşum yapacak ve bizleri daha samimi ve onurlu iyi niyetli eylemlere yöneltecek. Bu enerji Akrabalarımız aracılığıyla gizli düşmanlıklara kıskançlıklara neden olabilir. Yeni Ay enerjisinin tüm insanlığa ülkemize ve bireysel olarak bizlere yenilik huzur bereket ve güzellikler getirmesini diliyorum.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık