Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 Ağustos 2018 Aslan Burcunda Kısmi Güneş Tutulması Gerçekleşecek

11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47'de Aslan Burcunda Gerçekleşecek Güneş Tutulmasının Dünyaya, Ülkemize ve Burçlara Etkilerini, Dr. Astrolog Şenay Devi yazdı...

Güneş astrolojide Baba, ruh ve ego güç̧, otorite ve hırs yönetme, hükmetme statü ile ilişkilidir.  Kısmi Güneş Tutulması 11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47 ile Aslan burcunda gerçekleşecek. Güneş tutulması sırasında İletişimin gezegeni Merkür Savaş ve cesaretin gezegeni Mars geri harekette olacak, Güneş'in temsil ettiği alanlar, astrolojik açıdan en büyük güvenlik açığı olan alanlardır. SAĞLIK ile ilgili  sorunlar tüm dünya da lider otorite sanat dünyasında tanınmış kişileri yakından etkileyebilir. Özellikle Aslan burcunun 3ncü 10 gününde doğanlar için dikkatli olunması gereken zamanlar tutulma, altı aylık bir süre boyunca vücudu zayıflatabilir, Halihazırda sağlık sorunları olanlar tutulma enerjisi ile daha da fazla etkilenebilirler. Özellikle toplumda bilinen tanınan kişiler için şöhret veya başarı için tetikleyicileri enerjileri de harekete geçirecek bu tutulmalar. Doğum haritalarında kötü yerleşime sahip gezegenler ile etkileşimde bulunup bulunmadığına bağlı olarak gerçekleşecektir bu yansımalar.

ABD başta olmak üzere pek çok dünya ülkesinde skandallar Liderler sanatçılar yaptıkları işler ile ön planda olan tanınmış kişilerin sansasyonel ve sağlık sorunları  ile ilgili ani gelişmeler trajedi ve skandallar yaşanabilir. Türkiye’de de bazı skandallar yaşanabilir. Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan ve Kova olanlar ve yine Doğum haritalarında Aslan ve Kova önemli gezegenleri olan kişiler, kurumlar ve ülkeler için önemli gelişmeler yaşanabilir. Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, dünyanın dört bir yanında ki hükümet liderleri için büyük önem taşımakta suikastler kişisel sır ve bilgilerin ortaya çıkması gibi konular Dünya ve ülke gündeminde yer alabilir. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık