Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 - 17 Haziran Haftalık Kova Burç Yorumları

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Bu dönemde sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Geçtiğimiz yıl bir ameliyat ya da tıbbi müdahale geçirdiğiniz bir durum varsa dikkatli olmalı rahatsızlıklarınızın tekrar nüksedebileceğini dikkate alarak kendinizi yormamalısınız. Bu hafta yolculuklarda sizin için olumlu sonuçlar vermeyebilir. Bu enerjiyi kendinizi yaşamınızı yeniden yapılandırmak için kullanabilir evlilik yada birlikteliğinizle ilgili radikal kararlar alabilir belirsizlikler ile devam eden bir ilişkiyi bitirebilir kendinize zaman ayırarak farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Keyifli sıcacık bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

Şans ayın son haftasında mali konularda olacaktır. Bununla birlikte, takıntı ve kaygılarınızı en aza indirilmelisiniz. Bu süreç kendinize güvenmek için çaba göstermenin zamanıdır. Başkalarının yönlendirmeleri ile hareket etmediğiniz takdirde dengeleri sağlayabilecek ve mali dengesizlerin önüne geçebileceksiniz. Sektör değişikliğine gidebilir olarak meslek sahibi olarak çalışarak ya da ortakla ve ortak çalışma alanlarında çalışarak muazzam bir kazanç elde edersiniz. Aynı zamanda eşiniz muazzam kazançlar elde edebilir ve eşten yararlanma hakkınız olabilir.

Özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızdan kaynaklı sorunlar söz konusu olabilir. Akrabalar ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde ki gerginlikler özel yaşamınızda da sorunlar yaşatabilir sizlere. İlişkilerinize sınırlandırmalar getirmeli fevri davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. 

 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık