Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 - 17 Haziran Haftalık Akrep Burç Yorumları

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Bu hafta seyahatleriniz maddi kazançlarınızı arttırmanızı ve güçlü iş birlikleri yapmanıza katkı sağlayabilir. Dostlardan gelecek faydalar iş hayatınızda yarım kalan bir projenin tamamlanmasını ve hukuki bir meselenin lehinize sonuçlanması ile rahatlamalara neden olabilir. Haftanın ilk iki günü yakınınızdaki kişiler ile her şeyi paylaşmamaya özen göstermeli ve tüm düşüncelerinizi açık etmemelisiniz. Gökyüzü bu hafta yatırımlar yeni bir mülk ve evle ilgili konularda sizi destekleyecektir. Amaçlarınızı belirlemeli şikayet etmek yerine çözüm üretmelisiniz.

Bu hafta çevrenizdeki bazı insanlara mesafeler koyabilir bu insanların özel yaşamınızda söz sahibi olmasını sonlandırabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren işinizle ilgili başkalarından kaynaklanan aksilikler engeller ve gizli düşmanlıklar ile karşılaşarak mücadele verebilirsiniz. Sakinlik ve diplomasi bu süreci akıllıca yönetmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızla ilgili konularda ise bekar Akrepler bu hafta içinde çok özel bir beraberliğe adım atabilirsiniz. 

Bekar Akrepler başlangıçların sizin kalbinizden geçenlerin hayat bulması arzusundaysanız başkalarının ağırlıklarını omuzlarınızdan bırakmalı ve kendi hayatınızın efendisi olma çabası içinde bulunmalısınız.

 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık