Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 Ocak 2020 Türkiye Saati ile 22:11'de Yengeç Burcunda Dolunay ve Ay Tutulması Gerçekleşecek

Tutulma sırasında Güneş Merkür  Satürn ve Plüton'un  yerleşimi otoriter, acımasız ve baskın karakterli kişilerin toplumsal ve bireysel yaşamlarımızda huzursuz edici yaklaşımları ile karşılaşmamıza neden olabilir. Boyun eğen kabullenen bir yaklaşımda olmadan mücadeleci olup psikolojimizi kendi çıkar ve menfaatleri için bozmaya çalışan kişilere karşı dirayetli olmamız gereken bir tutulma enerjisi ile karşı karşıyayız.  Ayrıca TUTULMA enerjisi gıdaları, doğal kaynakları ve çevreyi de yönetir. Dünya genelinde hava yolları sıvılar ve denizler ile ilgili doğa olaylarında artışlar olabilir.

Küresel düzeyde, ifade özgürlüğü ve medyanın bağımsızlığı hükümetler ve hatta çok uluslu kuruluşlar için kısıtlamalar yaşanabilir propagandalar artabilir.  Ulusal güvenlik adına insan hakları ile ilgili nefatif ve pozitif gelişemelr yaşanabilir.

Özellikle Yengeç burçları çok etkilendiği için duygusal olarak bu tutulma sizleri fazlası ile zorlayabilir. Eğer hassas ve çekingen biriyseniz, kendinizi duygusuz ve bencil kişilere karşı korumanız gerekir. Eğer güçlüyseniz, daha savunmasız olanları korumanız gerekir. Bu tutulma   duygusal önyargılara ve kutuplaşmış düşünceye neden olabilir bu da duygularınızı anlamayı ve iletmeyi zorlaştırır. Günlük problemleri anlamakta güçlük çekebilirsiniz ve yanlış anlamalar veya aşırı duyarlılık tartışmalara yol açabilir.

Dünya genelinde ve toplumsal olarak tutulmanın enerjisi

Bağımlılıklar, Mezhepler ile ilgili olaylar ırkçılık ve önyargılı yaklaşımları tetikleyebilir. Bu tutulma ile birlikte özellikle manevi ve dini konularda bilgi sahibi olmayan insanları suistimal amaçlı sahtekarlar gün yüzüne çıkabilir bu kişilerin söylemlerine itibar etmemek önemli. Yine yasa dışı  saldırılar ve şiddet eğilimli gurupların kendi içlerinde çatışma ve bölünmelerine neden olabilecek enerjiler ile karşı karşıyayız.

Bireysel olarak

Özellikle üzgünken, içgüdüsel tepki verme eğilimi nedeniyle konuşmadan önce dikkatlice dinlemek ve düşünmek önemlidir. Bir mentor ile konuşmak, çatışan duyguları anlamanıza yardımcı olacaktır.

Satürn'ün tutulma esnasında ki konumu ,  can sıkıntısı veya yalnızlık nedeniyle aşırı duygusal yaklaşımlara karamsarlığa yol açabilir. Duygularınızı paylaşmada zorluk, ilişki sorunlarına yol açabilir. Zaten depresyona eğilimli biriyseniz olumsuz duygularınızın hayal kırıklığı ve umutsuzluk olarak ortaya çıkmasını önlemek için  destek alabilir kalbinizin sesini dinleyip hiç kimsenin sizi umutsuzluğa yanlışa sürüklemesine izin vermemeyi SEÇEBİLİR, Güzel günler sizi karşılarken kendi hayatının yolunu tutturamayanların çirkinliklerinden uzak kalmayı BAŞARABİLİRSİNİZ.

Tutulma enerjisini pozitif şekilde değerlendirmek için Kişisel düzeyde, kalbinizin sesini duyun  ve sevdiklerinizin desteğini alırken kıymet bilin kendiniz için yaşayın ve sizin olanı sahiplenin. Küresel düzeyde, dini ve manevi liderlere, insani yardım kuruluşlarına ve çevre grupları ile ilgili motive edici gelişmeler olumlu etkileri yaygınlaştırabilir. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık