Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 Kasım 2017 Gökyüzünde Bugün Ay Aslan Burcunda

Mücadeleci lider ruhlu sevdiklerine sıkı sıkıya bağlı cesur kişilerdir. Hayatlarının her safhasında cömert ve merhamet gösterirler. Enerjileri yüksek ve etkileyicidir. Ruhlarında kötülük barındırmayan insanlardır. Özleri sözleri birdir. Yanlış gördükleri hemen her şey hakkında söyleyecek sözleri fikirleri vardır. İnanmadıkları bir iş yada ilişkinin içinde olmazlar. Girdikleri her yerde dikkat çekmeyi başarırlar. Yardımsever kişiliklerini sevdikleri insanlar için ortaya koymaktan çekinmezler. Tutkulu aşıklardır. Sevdikleri insanı kıskanırlar sahiplenme duyguları sorunlar yaşamalarına sebep olabilir.

Ay Aslan Burcunda Sağlık

En dikkat çeken özellikleri gür ve sağlık saçlarıdır. Ay sert açılara sahipse saç dökülmesi ve saçla ilgili sorunlar yaşanabilir. Omurilik bölgesi ve kalp hassas noktalarıdır. Kan basınçları yüksektir. Öfkelendiklerinde sağlık sorunları yaşayabilirler.

AY ASLAN BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; İş ve özel yaşamımızla ilgili konularda istek ve taleplerimizi ifade edebilir sanatın her hangi bir alanına yönelik çalışmalarda bulunabilir doğa ve tabiatla bütünleşerek enerjimizi yükseltebiliriz. Ayrıca saç bakımına ait herşeyi Ay Aslanda’iken yapmak olumlu sonuçlar verecektir... Bugünlerde kalp sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Kalp ve omurilikle ilgili ameliyatlar mecbur olmadıkça yapılmamalıdır.

Ay Aslan burcundayken enerjimizi yükseltmek için, Elmas Kaplan Gözü Kehribar Sarı Topaz Sarı Safir Kalsedon ve Sardoniks kullanabilirler. Sardoniks iki tabakalı bir Akik taşıdır. Kadim öğretilerde Antiseptik özellikleri ile bilinir ve yaydığı titreşimle takan kişiyi bulaşıcı hastalıklardan koruduğuna inanılırdı. Ünlü Kahin Üstad Nostradamus aynı zamanda hekimdi ve pek çok hastalığa karşı koruma sağlaması amacı ile bu kristali toz haline getirerek ilaçların karışımında kullanmış ve pek çok rahatsızlığa karşı fayda sağlamıştır. Kehribarda özellikle Roma’da tiroit ve boğaz enfeksiyonlarının tedavisinde sıklıkla kullanılmıştır. Kehribar aynı zamanda hazinelerin korunması ve bereket için de pek çok uygarlık tarafından kullanılmıştır. Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık