Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

1 - 7 Ekim 2018 Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta kendiniz içinde Aileniz içinde daha lüks bir yaşam tarzı sunmaya istekli olursunuz, bu da sizi para akışını artırmayı düşünmenizi sağlayacak fikirlere yöneltecek. Bunu başarmak için güvenli bir yol düşünmek zorundasınız; sizi sıkıntıya sokabilecek kısa vadeli işleri düşünmeyin bile.

Bu hafta, yakın akrabalarınızdan birine bir miktar borç verebilir ve yeni girişimde bulunan  işi ile ilgili zor durumda olan bir kişiye yardımcı olabilirsiniz.. Burada ihtiyatlı olmalısınız,  Bu kişi daha önce yardımcı olup zarar gördüğünüz bir kişiyse  bu kez geçmişe nazaran iyi niyetinizin sonucu çok daha büyük bir kayıpla karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte, birinin daha iyi olmasına yardım etmek adına  kendi  hatalarından kaynaklı kayıpların riskini üstlenmeyin. İş hayatınızda hiç beklemediğiniz biri aracılığı ile kazanımlarınızı ciddi şekilde arttıracak bir fırsat elde edebilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise Evli Boğalar, evlilik dışı ilişkilerden dolayı sorunlarla karşılaşabilirler. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğa’lar ise Aşk la tamamlanacakları güçlü enerjiler ile karşı karşıyalar hafta boyunca. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık