Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç burçlarına dışarıdan baktığınız zaman asla fark edemeyeceğiniz kendilerine özel ördükleri duvarları vardır. Yengeç burcu özellikleri denildiği zaman akla ilk gelen özellik budur. Ördükleri duvarlarını yıkabilmeniz için ise çabalamanız sonuç göstermeyecektir.

Bir yengeç burcu size güvenmeye başladığı zaman o duvarları kendiliğinden ortadan kaldıracaktır.

İnsanlara güvenmekte oldukça zorlanan yengeç burçları bir insana güvendikten sonra ise o insanı asla kaybetmek istememektedir. Kırıcı olmayan yengeç burçları anaç tavırları ile etraflarında sevilen insanlardan olurlar.

Yengeç Burcu ve İlişkileri

Son derece gizemli olan yengeç burcu insanları hayatlarında depresyon, neşe ve üzüntüyü aynı anda yaşarlar. İlişkilerinde duygularını açabilmek konusunda sessiz kalmayı tercih eden yengeç burçları aynı şekilde karşılarındaki kişilerin de onlara bu konularda konuşmamalarını isterler.

Hassas bir yapıya sahip olan ve duygusal yönü sürekli ağır basan yengeç burçları ile bir ilişki içerisindeyseniz dikkatli davranmanız gerekebilir. Hayatta karşılaşabileceği ve kendisi için tehdit olduğuna inandığı durumlarda kendisine olan güveni ile bu sorunların üstesinden gelmeyi başarabilir. Sorunların üzerine gitmeyi seven yengeç burçları çabalamaktan her zaman keyif alan kişilerdir.

Duygularının esiri olarak tanımlanabilen yengeç burçları ani tepkiler vermeye yatkındır. Çabuk kırılan duygularını tekrar düzeltebilmek ise çoğu zaman zorlayıcı olabilmektedir. Ancak neşeli ve sevimli olmayı seven yengeç burçları aniden ruh halini değiştirerek tekrar eski haline dönebilir. Fakat bu süreç içerisinde onu kendisi ile yalnız bırakmanız gerekebilir.

Şenay Yangel’in Kaleminden Günlük Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç burçlarının gizemli dünyasının kapılarını biraz olsun aralayabilmek istiyorsanız ya da yengeç burcuna sahip bir kişiyseniz Şenay Yangel tarafından hazırlanan yengeç burcu günlük yorumları sayfamızı takip edebilirsiniz. Her gün güncellenen yengeç burcu yorumları sayfamızda yengeç burçlarının iş, aile, aşk ve özel hayatları ile ilgili ufak tüyolar yer almaktadır.

YENGEÇ: Bugün kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz her şey size zorlayıcı görünür. İçinizden hiçbir şey yapmak gelmez. Yaşadığınız gerginliklerin etkisinden sıyrılarak olayları daha akılcı yöntemlerle ele almak sizin için pozitif sonuçları da beraberinde getirecektir. Sevdiğiniz insanların eleştiri ve önerilerini yok saymadan onları anlamaya çalışarak hareket etmek en doğru davranış şekli olacaktır. Özel yaşamınızda sevdiğiniz insanın size […]

Devamı

Yengeç Burcu ♋ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, Bugün, Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkileriniz, hayatın keyifli yanlarını hissetmenizle alakalı konularda, hayal kırıklığı yaşamamak için tedbirli olmanız, sorunlara pembe gözlüklerle bakmamanız gerekmektedir. Huzurlu bir ev yaşamı sürmek, kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız öncelikle bunu gerçekleştirmek adına, hedefler belirlemeli ve kendi ideallerinize sahip çıkmalı, bilinçaltınızda size baskı […]

Devamı

Yengeç Burcu ♋ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, İş ve özel yaşamınızda uzun zamandır sizden gizlenen gerçeklerle yüzleşebilir şaşkınlık ve üzüntüyü bir arada yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz insanları hiç tanıyamamış olmanın hüznü gün boyu sağlıklı düşünmenizi engelleyebilir. Özel yaşamınızda ise geçmişte kalması gereken her şeyden arınmaya başlıyorsunuz.

Devamı

Yengeç Burcu ♋ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, Gökyüzü bugün arkadaşlarınız ile gerginlikler yaşanabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Özel yaşamınız ile ilgili hassasiyet ve huzursuzlukları arkadaşlarınıza yansıtmamasınız.

Devamı

YENGEÇ: Maddi konularla ilgili beklediğiniz gelişmeler bu bugün içinde de istediğiniz gibi gelişmeyebilir, Hatta beklenmedik ödemelerin gün yüzüne çıkmasıyla paniğe kapılabilirsiniz. Bugün boyunca tartışmalardan uzak durarak çözüm odaklı davranmanız günü olumlu etkilerle geçirmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise ilişkilerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler söz konusu.

Devamı

Yengeç Burcu ♋ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, Bugün maddi olarak oldukça şanslı bir gündesiniz önemli bir teklif alabilir maaşınızla ilgili beklenmedik bir artış yaşayabilirsiniz. Kişisel bakım için oldukça iyi bir gündesiniz saç cilt bakımınızı bugün yaptırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın yaşamınızda ki sorumluluklardan kaçan sorumsuzca davranışları tahammülünüzü zorlayabilir ve buna […]

Devamı

Yengeç Burcu ♋ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, Gökyüzü bugün, iş hayatınızda var olan şartları muhafaza etmeli yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmeden önce neyi kazanıp neyi kaybedeceğinizi hesaplayarak kararlar almalısınız. Özel yaşamınızda ise, yüreğinizdeki güzellikleri koruyabilmiş olabilmenin olumlu geri dönüşlerini deneyimleyeceğiniz çok özel zamanlar başlıyor sizler için.

Devamı

Yengeç Burcu ♋ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, Bugün ilişkileriniz oldukça önem kazanacak. Uzun zamandır ilişkisi devam eden yada yeni bir ilişkiye adım atmış olan Yengeç’ler birlikte olduğunuz kişinin yakınlarından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir bu kişilere karşı düşüncelerinizi açıkça ifade etmeli ve özel yaşamınızla ilgili kimsenin huzurunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Devamı

Yengeç Burcu ♋ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, Bugün ilişkileriniz oldukça önem kazanacak. Uzun zamandır ilişkisi devam eden yada yeni bir ilişkiye adım atmış olan Yengeç’ler birlikte olduğunuz kişinin yakınlarından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir bu kişilere karşı düşüncelerinizi açıkça ifade etmeli ve özel yaşamınızla ilgili kimsenin huzurunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Devamı

Yengeç Burcu ♋ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, Finansal konularda neticelendiremediğiniz konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinize olan güven duygunuzu daha fazla geliştirmeli ve olayları planlarınızı daha geniş bir perspektiften değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda huzur ve güven duygusunu yaşamaya başlıyorsunuz.

Devamı

YENGEÇ: Gökyüzü bugün son derece karışık duygular içinde olabileceğinize işaret etmekte. Akşama doğru ise Kendi kendinizi sorgulayacak var olan şartları değiştirmek için çözüm odaklı hareket edeceksiniz. Size yakın olan dostlarınızla duygularınızı rahatlıkla açın ve kendinizi anlatın. Bugün Arabanızı değiştirebilir, yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Arzularınız coşkuludur ve size hayır demek başkalarına zor gelir. Beklenmedik bir […]

Devamı

Yengeç Burcu ♋ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar, Gökyüzünün olumlu enerjileri ile birlikte iş birlikleri ile sürekli ertelediğiniz yapmaya cesaret edemediğiniz girişimlerinizi gündeminize almalı ve harekete geçmelisiniz. Bu günler özel hayatınızda da geçmişte kalan yarım kalmış bir aşk hikayesi küllerinden yeniden doğabilir ve duygusal anlamda keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Devamı