Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

18 Ağustos 2016

Bugün Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Yay burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,
Parasal konular resmi işlerde ufak tefek problemlerle karşılaşabilirsiniz endişeye kapılmamalı sakin kalıp çözüm üretmek için çaba göstermelisiniz. Yeni bir işe başladıysanız çalışma arkadaşlarınızı tam anlamı ile tanımadan fazla samimiyetten kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle daha fazla ilgilenmeli romantik ortamlar hazırlayarak ilişkinizi renklendirmelisiniz. İlk adımın daima ondan gelmesini beklemeden siz ilişkinize emek vermelisiniz.

Yay burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,
İş ve özel yaşamınızda önemli kararlar vermeden önce gerçekten ne istediğinizi iyi belirlemeli ve kararlarınızı bu doğrultuda vermelisiniz. Geçmişte yaşadığınız zorlu ilişkiler zarar veren arkadaşlıklar borç ve alacaklar bu dönemde yeniden karşınıza çıkabilir ve kendinizi tam anlamı ile baskı altında hissederek yanlış kararlar alabilirsiniz. Tutulma enerjisi ile agresif bir tutum içine bürünebilir ve öfke ile yanlış kararlar alabilirsiniz. Dikkatli olun bu dönemde kendinizi duygularınızı net bir şekilde ifade edemeyebilir sizi gerçekten seven ve değer veren insanları inciterek ilişkilerinizin sonlanmasına neden olabilirsiniz.

Yay burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Zihninizi ruhunuzu iyileştirecek gücü kendinizde bulacak kuruntu kaygı ve şüphelerinizden kurtulmayı başaracaksınız. Sizin gibi içsel değişimi kolay kolay kabul etmeyen biri işi yaşanacak kişisel büyük bir devrimdir bu. Tutulma enerjisi ile geçmişle hesaplaşmanızı bitirmenin huzuru yaşamınızı çok daha sağlıklı ve huzurlu bir hale getirecek. Bu dönemde finansal konularda temkinli olmalı alacak verecek dengesini sağlamaya her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise olumlu enerjilerin yansıması karanlıkları aydınlatacak belki de bitmek üzere olan evliliğinizin yeniden yapılanmasına vesile olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir